Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rajd Latarników 2019

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Rajd Latarników 2019

    Tak tylko w skrócie, kto nie był ten nie wie że można jeździć po plaży na legalu

    Trasa nocna oczywiście też pełna wrażeń, w nocy po plaży jeździ sie całkiem inaczej jak w dzień.

    Polecam amatorom rajdów na orientację, osobiście nie lubię jazdy wg kratek na kartce ale dla wjazdu na plażę jestem gotowy to przeboleć







    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    #2
    Fakt,w nocy na plaży troche straszno było

    Komentarz


      #3
      No i proszę, coś jest.
      Ta pomarańcza to kto to?
      Pamiętając zeszłoroczną edycję mogę pozazdrościć.
      Czemu ta plaża tak mało zjeżdżona?
      Przecież tam powinny być ślady węża jeden na drugim. O co kaman?

      Komentarz


        #4
        Pomarańcza to ja
        Plaża jeszcze nie zryta bo byliśmy na niej pierwsi

        Komentarz


          #5
          Poleciałeś LC4??
          Skoro byliście pierwsi to mieliście banana na twarzy, plaża nie zryta więc bajka.
          Spacerowicze też się kręcili jak poprzednio czy jakoś lepiej to ogarnęli?

          Komentarz


            #6
            Dojazd na LC4 bardziej męczący,ale na miejscu zabawa lepsza.
            Po plaży kręciło się parę osób,tłoku nie było.W sumie organizatorzy mogliby ustawić jakieś tabliczki ostrzegawcze....

            Komentarz


              #7
              Szkoda, mogli by to jakoś inaczej poustawiać, ostatnio jakaś kobieta siała zadymę.
              Spaliście na terenie rajdu czy jakaś kwatera obok?

              Komentarz


                #8
                Ja spałem na terenie ośrodka, browar szukał jakiejś innej pensjuny bo myślał że będzie taniej a wyszło tak samo.
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  #9
                  Kurna ale muszę za jęzor ciągnąć.
                  Jak warunki na ośrodku? Sanitariaty i prysznice były itp itd....

                  Komentarz


                    #10
                    Na ośrodku domki były,w pełni wyposażone,standart więcej niż przyzwoity.
                    Spałem na pensjunie,bo jak się namyśliłem jechać,to już nie było miejsca na ośrodku.
                    Ostatnio edytowany przez browar; 4478.

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez dziunek69 Zobacz posta
                      Kurna ale muszę za jęzor ciągnąć.
                      Jak warunki na ośrodku? Sanitariaty i prysznice były itp itd....
                      Wpisz sobie OW Sęk w Karwii i masz całą galerię do dyspozycji
                      Trzeb abyło być a nie teraz wypytywać ludzi, jak piszę że było zajebiście to tak było

                      Dawaj teraz na weekend do nas na spotkanie xtz.
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        #12
                        Się nie da, końcówka tego roku to dla mnie totalna posucha z jazdą.
                        Albania i Grecja pochłonęła znaczną część zasobów i teraz impreza weselna.

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez dziunek69 Zobacz posta
                          Się nie da, końcówka tego roku to dla mnie totalna posucha z jazdą.
                          Albania i Grecja pochłonęła znaczną część zasobów i teraz impreza weselna.
                          spoko , ale napewno po powrocie opiszemy ci jak było, jaka miejscówka , co do jedzenia itp.... heheheheheh

                          Komentarz


                            #14
                            A na drzewo.....

                            Komentarz


                              #15
                              Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
                              ... napewno po powrocie opiszemy ci jak było, jaka miejscówka , co do jedzenia itp.... heheheheheh

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X