Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Obręcze przedniego koła 750/660

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Obręcze przedniego koła 750/660

    Mam pytanie odnośnie obręczy przednich kół. Z tego co szukałem na forum, to ktoś napisał że prawdopodobnie są takie same. Mógłby ktoś to potwierdzić, ewentualnie podać oznaczenie z felgi xtz 660.

    #2
    Ale w katalogu nie umiesz sprawdzić? Tak są te same.

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Prince Zobacz posta
      Ale w katalogu nie umiesz sprawdzić? Tak są te same.
      Lubie takie odpowiedzi. Wiesz, jeśli masz z tym problem to mogłeś darować sobie tą Odpowiedź... Ale tak. Nie umiem. Nie mam tego pod ręką, siedzę w pracy i jedyne narzędzie jakie mam to telefon. Coś mi przyszło do głowy i po prostu zapytałem. To że masz 660 w małym palcu sprawia że z trudem przychodzi Ci normalna odpowiedź?

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez czapel77 Zobacz posta
        To że masz 660 w małym palcu sprawia że z trudem przychodzi Ci normalna odpowiedź?


        Nie, ja też tak mam coraz częściej,
        po prostu po każdym takim pytaniu człowiek się zastanawia czy czasem każdemu się nie chce poszukać tylko wygodni wszyscy się zrobili i wolą napisać czy faktycznie nie umieją szukać.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          No niestety takie uroki forów wszelakich. Ciężko uzyskać odpowiedź od fachowców bo już mają za dużo żeby normalnie odpowiedzieć. Wystarczy pominąć jeśli nie ma się ochoty odpowiadać.
          Pytałem bo chce przez zimę założyć większe tarcze przez zmianę piasty, ale che zrobić drugiego gotowca. Kół do 750 na tą chwilę brak więc więc chciałem poszerzyć pole poszukiwań.
          Przepraszam szanowne grono za tak prostackie pytanie. Czy jak będę pytał o dobór odpowiedniego materiału do wykonania adaptera zacisku to mogę tutaj zapytać czy szukać gdzieś indziej.?

          Komentarz


            #6
            Tu nie chodzi o to że nie chce nikt pomagać, tylko coraz więcej ludzi chce iść na skróty zamiast samemu choć trochę się wysilić.

            Zależy jaki adapter będziesz chciał robić, jeśli spawany to stalowy, a jeśli frezowany z całości to lepiej alumium Pa6 będzie git.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz

            Pracuję...
            X