Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dodatkowe światła LED

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Wesem świeci o niebo lepiej niż oryginały .......ale dalej mam niedosyt światła na wiejskich dróżkach .

    Komentarz


      #32
      Wesem świeci tak samo jak oryginał chyba że masz włoską wersje która świeci jak lampa karbidowa.Porównywałem lampy 1:1 oryginał H4 i wesem i nie widać różnicy.
      Bardzo ciekaw jestem tych lamp ledowych czy je ktoś już ma i czy te lampy mają homologacje

      Komentarz


        #33


        LED.jpg

        Jarek, może trzebaby porozmawiać z darkojakiem? Płyty montażowe jak pod wasemy, ale w wersji pod LED 5,75".

        Komentarz


          #34
          Marco Antonio Saldarriaga, ten od tej Tenerki:
          72052508_10159003939122627_1046189548666617856_n.jpg

          zabudował te światła: https://www.ebay.com/itm/163409604684?ul_noapp=true
          s-l1600.jpg s-l1600.jpg

          Twierdzi, że różnica jest ogromna i nie potrzeba dodatkowych świateł.

          Komentarz


            #35
            Mówimy o 2szt , pytanie czy one występują jako lewa i prawa .....czy są takie same.
            Pytanie drugie , jedno z ważnych : Kto się podejmie zrobienia blendy czy mocowania pod te lampy ?

            Komentarz


              #36
              Tu masz ofertÄ™ do Chevroleta: https://www.ebay.com/itm/DOT-4X-80W-...oAAOSwT2BcAh31
              Myślisz, że są lewe, prawe? Byłoby o tym w ofertach.
              Swoją drogą można kupić na spółkę taki zestaw lub zrobić zamówienie zbiorcze, wtedy koszty przesyłki powinny stanieć.
              Moją propozycję wykonawcy (jako uzupełnienie oferty wasemowej) już podałem
              Ostatnio edytowany przez Lis; 4923.

              Komentarz


                #37
                dlatego czekam na odzew .....

                Komentarz


                  #38
                  Na lampach Ledowych ważne żeby na szkle gdzieś był napis że to "LED", inaczej mogą się czepnąc na przegladzie.

                  Komentarz


                    #39
                    Przerabiałem LEDy w różnych autach terenowych i moje wnioski są takie:

                    1. Barwa światła jest super. Szczególnie na śniegu
                    2. Efekt przy zapalaniu albo przy mruganiu długimi jak stroboskop - osobiście mi się to podoba
                    3. Lampa z ciemnym tłem w tej Teresie wygląda obłędnie. Cała jest zrobiona jak marzenie

                    ale:

                    1. Przez białą barwę światła na krawędzi świecenia jest ciemna czarna ściana. Dosyć dziwne uczucie kiedy nagle pokazuje Ci się coś czego kompletnie nie było widać.
                    2. Jeżeli masz krótkie zwykłe, a długie masz mocne ledy to po powrocie na krótkie oko potrzebuje chwilę żeby się przyzwyczaić. Miałem w Defenderze oryginalne lampy mijania i na dachu ledbar o mocy prawie 300 wat. Póki świecił było jak w dzień jak gasł to tak jak bym jechał przez chwilę bez świateł.
                    3. Miałem okazję jechać nowym autem z oryginalnymi ledami (z fabryki) Efekt czarnej ściany był podobny
                    4. W deszczu, moim zdaniem, ledy nie robiÄ… roboty.
                    5. Ksenon jest jakiś taki bardziej świecący i przyjemniejszy w użytkowaniu.
                    6. Led jak się ściemnia też jakoś gorzej robi. Dopiero kiedy jest kompletnie ciemno widać jego efekt.

                    Może mam coś z oczami - dawno nie badałem wzroku

                    Jeżeli ktoś z Was skusi się na takie lampy z chęcią spotkam się na oględziny po zmroku.

                    update:

                    Ledy i aparaty mają chyba jakąś umowę. Lepiej to wszystko wygląda na zdjęciach niż w realu.
                    Ostatnio edytowany przez Kubarenegat; 5484.

                    Komentarz


                      #40
                      Zamieszczone przez Lis Zobacz posta
                      Tu masz ofertÄ™ do Chevroleta: https://www.ebay.com/itm/DOT-4X-80W-...oAAOSwT2BcAh31
                      Myślisz, że są lewe, prawe? Byłoby o tym w ofertach.
                      Swoją drogą można kupić na spółkę taki zestaw lub zrobić zamówienie zbiorcze, wtedy koszty przesyłki powinny stanieć.
                      Moją propozycję wykonawcy (jako uzupełnienie oferty wasemowej) już podałem
                      mogę należeć do przesyłki .......ale co z blendą ?

                      Komentarz


                        #41
                        Coś z tymi blendami do lamp ruszyło bo widzę że na grupie peysbukowej xzt koleś ma do sprzedania . Pisałem do niego i czekam na odpowiedz czy wyśle do Polski i jakie koszty.........ale jeszcze nie dostałem odpowiedzi.

                        Komentarz


                          #42
                          Czy ktoś używa lub używał żarówek LED tzw retrofit'ów? Wiem że nielegalne, ale działa zadowalająco?

                          Komentarz


                            #43
                            Zamieszczone przez kalosh Zobacz posta
                            Czy ktoś używa lub używał żarówek LED tzw retrofit'ów? Wiem że nielegalne, ale działa zadowalająco?
                            Wczoraj akurat obejrzałem test refilów H4 Philipsa na autoswiat.pl, światło odcięcia jest co najważniejsze. Problem to wielkość i grzanie na radiatorze, no i cena. Komplet ponad 700 zł.

                            Komentarz


                              #44
                              Widziałem testy drogich ledow. Na allegro są za około 60 zł i chyba spróbuję.
                              Co do temperatury to chyba nie jest to problem. W przypadku żarówki 55W wydzielane jest więcej ciepła niż z leda 35W.
                              Ostatnio edytowany przez kalosh; 3287.

                              Komentarz


                                #45
                                Nie "prościej" wypróbować takiego HIDa w wersji 50W?
                                Link: https://allegro.pl/oferta/zestaw-xen...00k-7313542508

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X