Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rajd pałuk 25.04.2020!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Rajd pałuk 25.04.2020!!!

    Jak w tytule! Ruszyły zapisy na XI edycję rajdu Pałuk!
    Dwie trasy: asfaltowa łatwa ( 99% asfaltu w asfalcie) i asfaltowa trudna ( 50% na 50 % szosa / szutry)
    Jak zawsze ciekawe zadania terenowe - odwiedzimy stare żwirownie oraz będą miejsca, które jeszcze nie były odwiedzane " przez trasę trudną".
    Trasa około 120 km. Około 10 zadań na trasie. NA starcie / mecie dobre jedzonko. Jak zawsze niepowtarzalne puchary oraz ciekawe nagrody.
    Sporo dodatkowych kategorii w których nagrodzimy uczestników. W tym np " NIE POSZŁO MI NA RAJDZIE" oraz puchar za "FAIR PLAY".
    Już dwie tereski się zapisały.
    Zapisy na www.tiris.pl
    Jeżeli ktoś chce nocleg dzwoni do Nikodem . Telefon na stronie www.howsmerzyn.pl
    Do zobaczenia na starcie!

    #2
    No dobra zarejestrowałem się, mam nadzieję że nie będzie tak zimno jak poprzednio.
    Do ośrodka lepiej dzwonić czy pisać?
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Lepiej dzwonić. Pogoda zamówiona ))

      Komentarz


        #4
        Jest później w tym roku więc jest nadzieja na plusikowe temperatury

        Komentarz


          #5
          Junak ,będziesz zbierał pieczątki naprawdę będziesz aż tak zwalniał ?

          Komentarz


            #6

            Kto mnie nie zna może uwierzy
            A prawda jest taka że tak samo jak w tamtym roku, przyjeżdżamy z Ducze o 14ej i pytamy gdzie reszta, okazuje się że byliśmy pierwsi na ośrodku
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz

            Pracuję...
            X