Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kopci jak diesel

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kopci jak diesel

    Znowu ja.
    Duża tenera z silnikim 3VD z TDM850, przy przygazowce kopci na czarno, naniskich obrotach gaśnie, muszę trzymać 4-4,5 aby jakoś stabilnie jechać.
    Na nizszych szarpie i czuć że jeden cylinder nie łapie.
    Wyraźny wzrost zużycia paliwa, i bierze olej, chociaż chyba nie tak strasznie, bo równocześnie miałem wyciek spod korka bagnetu i chyba spod pokrywy zaworów.
    Póki co biorę sie za świece bo ostatnio jeździłem na jakiejś gnojowce. Ale macie jakieś sugestie co jeszcze?

    #2
    Gaźniki

    Komentarz


      #3
      Masz Wojtek dokładnie to samo jak przyjechałem na zlot do Tuczna. Wtedy troszkę na chwilę pomogło wypalanie ( przynajmniej juz mi nie gasł, ale równo i tak nie trzymał) po powrocie oddałem na czyszczenie i regulację (coś tam pomogło, ale na niskich i tak nie było idealnie i palił jak smok), na koniec wyszło że zamontowałem nówki i dopiero wszystko jak ręką odjął.

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez Skoti Zobacz posta
        Gaźniki
        Dokładnie, kopcenie na czarno to zbyt bogata mieszanka. skąd masz gaźniki, przełożyłeś od 750 czy komplet z silnikiem?

        Komentarz


          #5
          Nieee, gaźniki są od Ducato.
          Pójdą do czyszczenia.
          Na nowych swieczkach tenera poszła jak kuna w agrest.
          Obroty stabilne, oba garnki równo chodzą.

          W airboksie, od strony "czystej", czyli już za filtrem powietrza, miałem syf. Mało, ale był. Gdzieś kurna bokiem musiał przejść.
          Mogło być tak że syf poszedł w gaźniki?

          Komentarz

          Pracuję...
          X