Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Lampa przód XTZ 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Lampa przód XTZ 750

    Witam. Do sprzedania lampa przednia od dużej teresy 2x h4. Lampa w stanie bdb. Uchwyty całe, odbłyśniki i szkła idealne. Sprzedaję z żarówkami. Cena 200zł do negocjacji ew. zamienię z dopłatą na stopkę centralną IMG_20191111_162527.jpgIMG_20191111_162539.jpg

    #2
    To nie są żadne lampy H4 a włoskie R3 z założonymi żarówkami H4.ściśle według przepisów nie powinny być dopuszczone do użytku na drogach publicznych.Poza tym nie widze żeby odbłyśniki były w stanie idealnym.a nawet jakby miały być to przy żarówkach H4 błyskawicznie matowieją.W sumie nadają się jedynie do tego żeby wykorzystać obudowę i wkleić w nie wesemy albo diodowe lampy.

    Komentarz


      #3
      Masz rację pomyliłem zupełnie opis. To są lampy z gniazdami R2 ,a nie tak jak piszesz R3. Odbłyśniki są w idealnym stanie zdjęcie wyszło jak wyszło. Do nich zresztą mam jeszcze zapasowy komplet żarówek z gniazdem R2. Dzięki za zwrócenie uwagi.
      Ostatnio edytowany przez kalwar; 4263.

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez guliwer Zobacz posta
        W sumie nadają się jedynie do tego żeby wykorzystać obudowę i wkleić w nie wesemy albo diodowe lampy.
        A mnie się taka koncepcja spodobała, zwłaszcza, że leżą mi takie od 2 lat... Stelaż i regulacja oryginalna. Dzięki Jarek.

        Komentarz


          #5
          Z tymi wesemami to ostrożnie.
          Po paru latach użytkowania mam kilka spostrzeżeń.

          Po pierwsze, nie dają więcej światła od oryginałów w dobrym stanie.
          Niestety , ale to są lampy do pojazdów wolnobieżnych
          Oryginały wg cechowania dają jakieś 15% więcej światła.

          Oczywiście, jeśli ktoś ma strasznie skorodowane oryginały, to tak.
          Chociaż w obecnych czasach chyba podobnie cenowo wyjdzie oddać stare do renowacji.

          Po drugie, wesemy są z jakiegoś rodzaju tworzywa.
          Najgorsze, że uchwyt żarówki też, przez co bardzo łatwo połamać zaczepy tego drutu zabezpieczającego.
          Odradzam próby wymiany żarówki bez wyjęcia lamp.
          Ja tak uszkodziłem jeden reflektor.
          Jego naprawa jest praktycznie niemożliwa.
          Żaden klej się tego tworzywa nie trzyma, a użycie cyjanoakrylu(kropelka itp.) powoduje piękne matowienie wewnętrznych powierzchni reflektora...
          Z kolej jeśli dobrze wkleiliście, to jego wyrwanie żeby wstawić nowy, może być trudne.

          Jeśli moderator uzna za stosowne, proszę o skopiowanie tego posta do tematu o wesemach.

          Komentarz


            #6
            Ogłoszenie nieaktualne.

            Komentarz


              #7
              Lampa doszła, stan jak najbardziej OK . Dziękuje za dodatkowe żarówki .

              Komentarz


                #8
                No to się cieszę. Pozdrawiam.

                Komentarz

                Pracuję...
                X