Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam XTZ 660 Tenere '94r. 3YF po lifcie w bardzo dobrym stanie

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Sprzedam XTZ 660 Tenere '94r. 3YF po lifcie w bardzo dobrym stanie

    Witam.
    Mam zamiar sprawic sobie jakiegos większego turystyka na trasę, dlatego chce się rozstać z tereską Służyła mi godnie i z żalem wystawiam ją na sprzedaż. Cena 6500zł

    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez trocin; 48.
    Enduro nie klęka
    R 1100 GS '99 - limonka
    Pajero 3.2 DiD '03

    #2
    potwierdzam, zadbana sztuka i nie ma się do czego przyczepić, silnik chodzi równiutko i nic nie stuka nawet przy takim przebiegu, śmiem twierdzić ze chodzi lepiej niż tereska kolegi rootolf no albo tak samo
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Marcin zna moto i wie co mowi Jak ktos szuka małej tereski to mysle ze w lepszym stanie nie znajdzie Jezdzilem nia zarowno w trasy po 500km dziennie jak i w lekkim terenie - nigdy mnie nie zawiodla, szczerze moge polecic ten motocykl i wiem ze jak ktos z forum kupi to mi jeszcze podziekuje
      Napisze jeszcze kilka powtarzajacych sie rzeczy, o ktore jestem pytanych w emailach:

      Elementy ramy nie byly regenerowane ani spawane, żadnych poważniejszych
      napraw nie bylo, nic nie swiadczy o tym, ze silnik byl rozkrecany,
      żadnych nieszczelnosci typu kapanie czy pocenie sie nie ma, nigdy nie
      mialem problemu z zaplonem, na zimnym pali na 3/4 ssania, na cieplym bez
      ssania od razu, jak postoi dluzej 2-3 tygodnie pali na ssaniu czasem za
      drugim razem, silnik nigdy mi nie dymil, czy to na zimnym czy cieplym
      silniku niezaleznie od obciazenia, lozysko glowki ramy nie wymaga
      naprawy, bylo wymieniane na jakies markowe w zeszlym roku, w tym roku go
      sprawdzono i jest ok, lozyska wahacza nie wymienialem, nie ma zadnych
      objawow ich zuzycia. Lagi nie nosza sladow prostowania, lozyska kol byly
      sprawdzane w tym sezonie i absolutnie nie wymagaja wymiany, wiazki
      elektryczne sa fabryczne w fabrycznych izolacjach, nic nie bylo
      kombinowane z elektryka. Nr VIN na ramie i naklejce serwisowej
      oczywiscie jest zgodny z dowodem rejestracyjnym i karta pojazdu,
      dobieralem po nim czesci do motocykla w serwisie, ktory potwierdzil jego
      autentycznosc. Na pewno nie bylo zadnej ingerencji.
      Jest karta pojazdu, ksiazki serwisowej nie mam. Przebieg moim zdaniem
      jest jak najbardziej prawdziwy, podobnie zdaniem mojego mechanika i
      znajomych znajacych sie na enduro, niektorzy mowili ze moto wyglada na
      20-30 tys. przebiegu a w rzeczywistosci ma ponad 70. Plastiki sa
      oryginalne i maja oryginalne naklejki. Chlodnica nie ma absolutnie
      zadnych uszkodzen.
      W razie kolejnych pytan chetnie odpowiem, jestm 100% pewny tego
      motocykla i zgadzam sie na wszystkie sprawdzenia przed zakupem,
      miernikiem lakieru, na stacji diagnostycznej czy w serwisie Yamaha.
      Jezdzilem tym motocyklem kilka razy w trasy po 500km w jedna strone oraz
      czasami w lekkim terenie, szutry, polne drozki itp. i nigdy mnie nie
      zawiodl. Gdybym nie planowal dluzszych tras w przyszlym roku nawet nie
      myslalbym o sprzedaniu tereski, ktora co prawda jadac solo z
      predkosciami ok. 120km/h daje rade, ale juz z pasazerem i bagazem byloby
      gorzej i ciasno. Testowalem ja raz ile pojdzie na A2 - spokojnie
      osiagnela 150km/h i nie chcialem jej bardziej krecic. Minimalne spalanie
      na trasie z bagazem 4.3 litra, max. w lekkim terenie i po miescie 7,5
      litra.
      Enduro nie klęka
      R 1100 GS '99 - limonka
      Pajero 3.2 DiD '03

      Komentarz


        #4
        Na razie sa 2 osoby, ktore wstepnie umowily sie na ogledziny, jedna w weekend, druga w poniedzialek, 4 osoby pisaly maile i dzwonily, ogloszenie jest na razie 4 dni, wolalbym zeby wzial ja ktos rozsadny, bo moto jeszcze ma ochote dlugo smigac... Ale wiadomo, roznie bywa... Ja jak ja kupowalem, koles powiedzial mi ze bede zadowolony i jeszcze do niego zadzwonie podziekowac i rzeczywiscie, po ponad roku jazdy tereska zadzwonilem do niego i podziekowalem, bo naprawde moto nigdy mnie nie zawiodlo, koles powiedzial ze po teresce kupil sobie GSa 1150... Ja na razie chce TDMa, ale nie spieszy mi sie i jeszcze musze sie do innych sprzetow przymierzyc...
        Enduro nie klęka
        R 1100 GS '99 - limonka
        Pajero 3.2 DiD '03

        Komentarz


          #5
          No i bylo dwoch kupcow, jeden stwierdzil ze nie ma sie do czego przyczepic, ale musi sie z tym przespac i... sie nie odezwal drugi zaczal sie targowac zanim nawet sie przejechal, jak mi wyskoczyl z cena 4,5k i ze zabiera to powiedzialem mu - szkoda twojego czasu ze tu przyjezdzales, zegnam - i wprowadzilem tereske do garazu...

          Tak ze sprzedaz dalej aktualna - nowa cena 5900zł - mam nagranego TDMa i dlatego chce w miare szybko sprzedac tereske, ale za darmo jej nie oddam, jak nie wezme za nia normalnej ceny to odpuszcze tdma i kolejny sezon posmigam tereską, sprzet naprawde godny polecenia i przyszly wlasciciel bedzie mogl sie pochwalic na forum
          Enduro nie klęka
          R 1100 GS '99 - limonka
          Pajero 3.2 DiD '03

          Komentarz


            #6
            Szkoda tylko że taki kawał drogi z Poznania :p

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez trocin Zobacz posta
              jak mi wyskoczyl z cena 4,5k i ze zabiera to powiedzialem mu - szkoda twojego czasu ze tu przyjezdzales,
              Ja bym powiedział spierd..aj i tyle, za 4 koła to można sobie kupić xtka a nie terese w takim stanie

              Zamieszczone przez trocin Zobacz posta
              nowa cena 5900zł
              Już dawaj dalej i trzymaj 6 koÅ‚a, ja nie spuściłem bocianowi nawet 200zł a ty już tyle chcesz dawać na początek?

              Faktem jest że cena jest uzależniona nie od stanu motocykla ale też od tego ile kto chce dać za moto. Jak nie chcesz się z nią bujać wystaw 5.5 i od razu pojdzie.
              ja mam taki problem z ktmem, wsadziłem w h..j kasy a teraz pewnie oddam z 8tys no ale cóż nowe moto ciągnie mnie bardziej
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #8
                Ja uważam, że cena jest ok. Jak będziesz chciał sprzedać, to w razie czego o 200zł nie będziesz robił afery.
                sigpic
                "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                  Ja bym powiedział spierd..aj i tyle, za 4 koła to można sobie kupić xtka a nie terese w takim stanie

                  Już dawaj dalej i trzymaj 6 koła, ja nie spuściłem bocianowi nawet 200zł a ty już tyle chcesz dawać na początek?

                  Jak nie chcesz się z nią bujać wystaw 5.5 i od razu pojdzie.
                  No nie chcialem byc wulgarny i zamiast spie....aj powiedzialem żegnam
                  Jak wystawie 5.5 to bedą targi 5.2 i mniej, a za tyle jej nie oddam.
                  Nie pojdzie - nie bedzie na razie TDMa i tyle

                  Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
                  Ja uważam, że cena jest ok. Jak będziesz chciał sprzedać, to w razie czego o 200zł nie będziesz robił afery.
                  Tez tak uwazam - poprzednia cena mogla zniechecac, ale obecna nie jest IMO wysoka... Oczywiscie o 200zł nie bede robil afery, jesli przyjedzie kupujacy i bedzie mial rzeczowe argumenty, a nie negocjowal przez telefon czy przez maila...
                  Enduro nie klęka
                  R 1100 GS '99 - limonka
                  Pajero 3.2 DiD '03

                  Komentarz


                    #10
                    Poczekaj, nie spiesz się. Dopiero nadchodzi sezon handlu maszynami. A na kupno TDM będziesz miał pewnie jeszcze sporo czasu
                    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                    Komentarz


                      #11
                      Juz sie nie spiesze TDM na ktorego mialem chec juz sprzedany, tak ze teraz jestem juz zdecydowanie mniej elastyczny, jesli chodzi o negocjacje ceny

                      Tak sobie mysle, ze moze jednak jeszcze z sezon posmigam tereską... Zaloze jej w zimie na tył Mitasa E07 i posmigam sobie jeszcze off Z ta sprzedaza to tak wyskoczylem nagle, bo zachcialo mi sie zrobic trase Puławy-Poznań w 2.5 godz. A tereską sobie spokojnie w 5 przejade, zatrzymujac sie ze 3 razy, podziwiajac widoki i trzymajac sie z dala od autostrad
                      Wiekszosc znajomych ma moto typowo szosowe i nie mam z kim jezdzic MarcinJunak sprzedaje tereske i ktma, sasiad sprzedal trampka i kupil bandziora, kumpel zakupil Zephyra - trudno.... bede samotnie przemierzal bezdroża Chyba ze bedac w Poznaniu z Nemetem sie wybierzemy na Biedrusko albo do Bartasa pooffować

                      XTZ rządzi
                      Enduro nie klęka
                      R 1100 GS '99 - limonka
                      Pajero 3.2 DiD '03

                      Komentarz


                        #12
                        A zapraszam Możnaby zabrac namioty na wiosne i ruszyć w off z noclegiem gdzies w krzaczorach czy na polu, muszę przetestować śpiwory przed większą traską A co do samotnego podróżowania- u mnie właśnie odwrotnie, więcej ludu zakupiło enduraki TDM jest fajna, ale szosowa :/
                        sigpic
                        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
                          A zapraszam Możnaby zabrac namioty na wiosne i ruszyć w off z noclegiem gdzies w krzaczorach czy na polu, muszę przetestować śpiwory przed większą traską A co do samotnego podróżowania- u mnie właśnie odwrotnie, więcej ludu zakupiło enduraki TDM jest fajna, ale szosowa :/
                          Sorki że sie wcinamAle właśnie komar ma dawać świadomość i poczucie wolności,dlatego puściłem bandziorka,i chce nabyć coś co ma ni mniej,ni więcej jak 21 cali na przedzie
                          trocin
                          Dobra decyzja

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez trocin Zobacz posta
                            Juz sie nie spiesze


                            MarcinJunak sprzedaje tereske i ktma
                            Ale jak kupie nowego to będziemy razem śmigać nie pękaj od offu tak łatwo się nie da uciec
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              #15
                              No mam nadzieję hehe...

                              Nowy link do aukcji - cena 5990

                              Enduro nie klęka
                              R 1100 GS '99 - limonka
                              Pajero 3.2 DiD '03

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X