Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Wieża rejli do Teresy (660,750)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wieża rejli do Teresy (660,750)

    Na sprzedaż funkcjonalny prototyp wieży rejli do Teres. Przygotowany pod montaż szyby z nowej Afryki.

    Cena: 150 zł

    Cena samej wieży ze śrubami mocującymi, nie obejmuje szyby, licznika, lampy itd.

    Mogę sprzedać z soczewką do świateł mijania z homologacją (ta ze zdjęcia) - koszt lampy z mocowaniem 100 zł.











    W całości wygląda to tak:




    Ostatnio edytowany przez mishieck; 2689.

    #2
    Zajebiscie się prezentuje. Ale pokazałbyś jak wygląda głoła, bo nie wiem co będę musiał rzeźbić do tego przy ramie. No i waga jak byś dał rade.

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Prince Zobacz posta
      Zajebiscie się prezentuje. Ale pokazałbyś jak wygląda głoła, bo nie wiem co będę musiał rzeźbić do tego przy ramie. No i waga jak byś dał rade.
      Odkrecę i zważę

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez mishieck Zobacz posta
        Odkrecę i zważę
        Odkopię, interesuje mnie z czego jest ta soczewka i jak to świeci w nocy? Czy jest wystarczająca, czy trzeba wspomagać dodatkowymi lampami?

        Komentarz


          #5
          Też interesuje mnie co to za soczewka. Od pewnego czasu szukam oświetlenia do mojego projektu.

          Komentarz


            #6
            Lampa przód soczewkowa. Światłą pozycyjne, mijania. Obudowa z metalu okrągła, czarna Średnica obiektywu: 61 mm Głębokość: 160mm H3 12V / 55 Watt Homologacja

            Komentarz


              #7
              A jesteś / byłeś z niej zadowolony?
              Myślałem ostatnio o tym zestawie: https://sklep.boguslawski.pl/lampa-s...3,1172219,7292

              Nie wiem co sądzić o produktach Shin-Yo i czy nie iść w lodowe lampy...
              Ostatnio edytowany przez Lis; 4923.

              Komentarz


                #8
                To jest to samo. Ja miałem tylko soczewkę mijania bo na długie dałem chińskiego leda. Jak masz miejsce to daj obie soczewki.

                Fajnie świecą i maja homologację czyli się nikt nie czepia.

                Komentarz


                  #9
                  Właśnie na homologacji mi zależy i dobrym świetle.
                  Inna, tradycyjną opcją jest to: https://sklep.boguslawski.pl/stelaz-...opKpDJdlYdaxzU
                  Ale wydaje mi się, że 90 mm tradycyjne lampy "nie świecą".
                  Chyba się zdecyduję na te soczewki, jak się zmieszczą.
                  Dzięki!

                  Komentarz


                    #10
                    Zostały mi 2 wieże w sesji finalnej



                    1. Wersja plug&play - przygotowana do montażu ze śrubkami za 400 zł.






                    2. Wersja dla małego majsterkowicza - do samodzielnego złożenia - 250 zł.





                    Co do wagi. Górny element wazy 544 gramy. Dolny 328 g.


                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X