Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 79

Temat: XIII Zlot XTZClub 22-24 maj 2020

Senior Member Avatar Pawloo78
    Motocykl
    yamaha xtz 750, GS1200

Domyślnie XIII Zlot XTZClub 22-24 maj 2020

Witam
    Jak w temacie. Czas już myśleć.
    Pewnie paru kierowników żyje piątkową Pustynną Burzą, ale myślę że też już czas pomyśleć o wiosennym spotkaniu klubu.
    Na wrześniowym spotkaniu ustaliliśmy stałe daty spotkań , więc jedno już mamy z głowy. Teraz warto zastanowić się nad miejscem i organizacją.
    Po to ustalona była stała data żeby większość nie miała problemu z rezerwacją terminu w domowym kalendarzu , no i po to żeby wcześniej ogarniać miejscówki (chodzi o wolne terminy w ośrodkach) oraz szybciej ogarniać listę chętnych i zbiórkę kasy.
    W temacie poprzedniego zlotu coś już na koniec , zaczęła sie dyskusja na temat miejsca XIII spotkania ( chyba chodziło o bardziej zachodnią część kraju)
    Tak więc proponuję już wznowić temat miejsca i organizacji.
    Pozdro

- - - Zaktualizowano - - -

Ps. Junak , może daj już temat na żółty pasek na głównym.

A i jeszcze przypadkiem znalazłem ogłoszenie sprzedaży ośrodka z zeszłorocznego wiosennego zlotu w Gaj-Grzmięca. No chyba to nie przez nas heheheheh
    A może jakaś zrzutka i kupimy sobie własny ośrodek , hehehehe tylko jedyne 4 300 000 zł
    http://www.nieruchomosci-turystyczne...m-grzmieca.php

Nie wylewa za kołnierz Avatar marcinjunak
    Motocykl
    KTM 950 ADV, I dream about... little more orange power :)
    GG
    GG: 2320727

Domyślnie

Ja bym psokojnie tam mógł jechać jeszcze raz, warunki malina, no i rowery z kajakami robią robotę.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz Hidden Content
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy Hidden Content
    Hidden Content

Motocykl
    yamaha xtz 750, GS1200

Domyślnie

Cytat Napisał marcinjunak Zobacz post
    Ja bym psokojnie tam mógł jechać jeszcze raz, warunki malina, no i rowery z kajakami robią robotę.
    I farelki nie musisz swojej brać, bo mają własne ogrzewanie. Heheheh

Senior Member Avatar Pablo1972
    Motocykl
    XTZ 850, Bmw f800gs

Domyślnie

Termin jest ok, ośrodek lux. A może byśmy zrobili MRU ze zwiedzaniem? Wokół też są fajne trasy do pojeżdżenia. A na forum znajdą sie też pasjonaci, którzy znają te rejony bardzo dobrze.

Motocykl
    GG

Domyślnie

MRU klasa, jeszcze raz bym tam pojechał na pewno, choć chodzenie na piechotę średnio mi się widzi
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz Hidden Content
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy Hidden Content
    Hidden Content

Guru Member Avatar piotr13
    Motocykl
    xtz 660 xj 900 S

Domyślnie

Tam jest dość miejsca żeby jeździć
    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

Member
    Motocykl
    KTM 990 ADVENTURE, XTZ 750

Domyślnie

noooo, fajnie było

Senior Member Avatar Tomek2071
    Motocykl
    Yamaha xtz 750 super tenere

Domyślnie

Ale miałem nosa, dawno tu nie zaglądałem -wchodzę a tu robota na mnie czeka to rezerwować ośrodek?

Motocykl
    yamaha xtz 750, GS1200

Domyślnie

No to jest już propozycja na Gaj-Grzmieca. A co z MRU? Może ktoś może ogarnąć tamte rejony?

Motocykl

Domyślnie

Tam nie byłem i dla tego chętnie bym się wybrał

Motocykl
    yamaha xtz 750, GS1200

Domyślnie

No i jak tam panowie z MRU?? Nikogo nie ma tu z Lubelskiego czy zachodniej czesci Wielkopolskiego , kto zna te rejony i może ogarnąć temat zlotu??

Motocykl
    GG

Domyślnie

Cytat Napisał Pawloo78 Zobacz post
    No i jak tam panowie z MRU?? Nikogo nie ma tu z Lubelskiego czy zachodniej czesci Wielkopolskiego , kto zna te rejony i może ogarnąć temat zlotu??
    Chyba Lubuskiego
    Hidden Content

Motocykl
    yamaha xtz 750, GS1200

Domyślnie

Chyba Lubuskiego
    hehehe, Junak bez ciebie to bym sie na zakupach w galerii pogubił , taki ze mnie podróżnik że juz we własnym kraju województwa zamieniam ze wschodu na zachód, żebym miał tylko bliżej heheheheh

Ps. co nie zmienia nadal faktu że nikogo nie ma z tamtych stron. Potrzebny ktoś kto by mógł ogarnąć miejscówkę i dać namiary . Lista , zbiórką itp.... to juz mogę się nawet zająć sam .

Motocykl
    GG

Domyślnie

Ja Ci napiszę inaczej, olej to. Jak nikomu innemu się nie chce albo nie ma czasu to trudno.
    Ty masz czas i chęci wiec zaproponuj miejsce koło Ciebie gdzie będziesz mógł coś podziałać albo ogarnąć.
    Jak komuś nie będzie pasowało to trudno, nie przyjedzie i tyle.

Ja proponuję to samo miejsce jak w tamtym roku, czyli Gaj koło Brodnicy. Miejscówka z jesiennego spotkania też nie była zła, w centrum przynajmniej, ale warunki lokalowe nie takie dobre jak w Gaj.
    Padały jeszcze pomysły o reaktywacji Wilkasów, bo starzejemy się i ludzie robią się sentymenalni

Jak masz jeszcze jakąś propozycję pisz, zrobimy ankietę.
    Hidden Content

Junior Member

Domyślnie

Pawloo78, w 2018 organizowałem imprezę w Nietoperku, spokojnie można znaleźć kwaterę i dogadać się z właścicielami, ja korzystałem z tgego miejsca http://agroturystyka.lodr.pl/?p=1625 , wszystko było załatwione ( rezerwacja ) na gębę przez telefon, zaliczka raptem 500 złotych bo tyle pani Teresa sobie zażyczyła, a w sumie rezerwacja była dla ponad 30 osób, są prysznice, kuchenki i sporo miejsca. Z Nietoperka przez Głębokie, Lubikowo, Skwierzynkę, Skwierzynę dostajesz się do wsi Stary dworek, praktycznie poruszasz się drogami gruntowymi, w Starym Dworku są bunkru i jest to grupa warowna Ludendorf od której zaczyna się całą trasę zwiedzania, następnie przez most forteczny drogami gruntowymi dostajesz się do Bledzewa i dalej w kierunku Chyciny, wszystkie drogi mogą być gruntowe lub asfaltowe i wszystkie te drogi to drogi gminne więc nie ma mowy o łamaniu prawa. Następnie Pniewo, Boryszyn i wiele miejsc można zaliczyć poruszając się drogami gruntowymi. Przez wiele lat w okresie letnim byłem tam przewodnikiem, no i tam się urodziłem i wychowałem. Jeśli chcesz to mogę dać ci wskazówki, wystarczy zapytać, a ja odpowiem, temat jest tak prosty jak 2 plus 2 równa się 4.

Senior Member Avatar Pablo1972
    Motocykl
    XTZ 850, Bmw f800gs

Domyślnie

I już jest postęp, kwestia ustalenia na sztywno miejsca bo termin już jest
    Osobiście optuję za MRU mimo, ze dalej od domu, ale tereny piękne i szutry też przyjemne, a dla tych co lubią historię to dodatkowy bonus.
    Jeszce pamiętam Kęszycę Wielką i jezioro obok, to obok MRU byłe osiedle żołnierzy ZSRR.
    Ostatnio edytowane przez Pablo1972 ; 17 luty 2020 o 07:40

Motocykl
    yamaha xtz 750, GS1200

Domyślnie

ok. datę mamy. co do MRU to też bym chętnie się wybrał, ale nie ma chętnego organizatora a ja na odległość nie będę się pchał do załatwiania. (Zagadzam się z Junakiem i mam to w d.... jak nie ma chętnego na oragnizaję w tamtych rejonach) Tomek zaoferował jeszcze raz Gaj-Grzmięca. Wilkasy to nie wiem- też ktoś musi być z tamtych rejonów.
    Ja po za Tucznem , gdzie już byliśmy mam propozycję jeszcze jednej miejscówki "ZAMRZENICA"nie daleko mnie nad Zalewem Koronowskim. Kiedyś tam witałem i pamiętam że ośrodek w naszym stylu.
    Dzwoniłem i mają wolne w terminie. Znam już ceny itp....

Za zwyczajowy komplet : 2x noc, 2x śniadanie , 1x obiad, wliczony już prąd i klimatyczne. koszto na 1 osobę to 195zł
    Cena za pakiet zryczałtowana bo normalnie kuchnia jeszcze nie działa.
    rezerwacja na 25 os. z możliwością rozszerzenia .
    nie ma opcji że ktoś bez śniadania , albo na jedną noc. płatne i tak za cały pakiet (ośrodek nie bawi sie w dzielenie itp...) umowa rezerwacji na całą grupę , a nie na osobobę.
    Zobaczcie i dajcie znać.

https://zamrzenica.pl/osrodek/

https://www.google.com/maps/place/Po...7!4d17.9498792

Motocykl
    GG

Domyślnie

Mi pasuje, a okolica z tego co wiem fajna bo też na tym jeziorem w kwietniu ma być zlot adv.
    Jeśli możesz to ogarnąć to ja już nie szukał bym dziury w du..e.
    Hidden Content

Motocykl

Domyślnie

MRU było by fajnie- coś nowego, ale jak nikt nie ogarnie to Koronowo może być ,okolica fajna

Motocykl
    yamaha xtz 750, GS1200

Domyślnie

Mi pasuje, a okolica z tego co wiem fajna bo też na tym jeziorem w kwietniu ma być zlot adv.
    Jeśli możesz to ogarnąć to ja już nie szukał bym dziury w du..e.
    ogarnąć mogę. poczekam jeszcze , może niech się ktoś jeszcze wypowie po za naszą 3 .
    Junak z tego co widzę na ADV to się terminy z Pałukami gryzą , I co teraz zrobisz?? polecisz na ADV i dzida na przełaj ile fabryka dała, czy na Pałuki walić konkursy i z kompasem hehehehe
    Ostatnio edytowane przez Pawloo78 ; 18 luty 2020 o 13:13

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia