Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

XIII Zlot XTZClub 22-24 maj 2020

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    XIII Zlot XTZClub 22-24 maj 2020

    Witam
    Jak w temacie. Czas już myśleć.
    Pewnie paru kierowników żyje piątkową Pustynną Burzą, ale myślę że też już czas pomyśleć o wiosennym spotkaniu klubu.
    Na wrześniowym spotkaniu ustaliliśmy stałe daty spotkań , więc jedno już mamy z głowy. Teraz warto zastanowić się nad miejscem i organizacją.
    Po to ustalona była stała data żeby większość nie miała problemu z rezerwacją terminu w domowym kalendarzu , no i po to żeby wcześniej ogarniać miejscówki (chodzi o wolne terminy w ośrodkach) oraz szybciej ogarniać listę chętnych i zbiórkę kasy.
    W temacie poprzedniego zlotu coś już na koniec , zaczęła sie dyskusja na temat miejsca XIII spotkania ( chyba chodziło o bardziej zachodnią część kraju)
    Tak więc proponuję już wznowić temat miejsca i organizacji.
    Pozdro

    - - - Zaktualizowano - - -

    Ps. Junak , może daj już temat na żółty pasek na głównym.

    - - - Zaktualizowano - - -

    A i jeszcze przypadkiem znalazłem ogłoszenie sprzedaży ośrodka z zeszłorocznego wiosennego zlotu w Gaj-Grzmięca. No chyba to nie przez nas heheheheh
    A może jakaś zrzutka i kupimy sobie własny ośrodek , hehehehe tylko jedyne 4 300 000 zł

    #2
    Ja bym psokojnie tam mógł jechać jeszcze raz, warunki malina, no i rowery z kajakami robią robotę.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
      Ja bym psokojnie tam mógł jechać jeszcze raz, warunki malina, no i rowery z kajakami robią robotę.
      I farelki nie musisz swojej brać, bo mają własne ogrzewanie. Heheheh

      Komentarz


        #4
        Termin jest ok, ośrodek lux. A może byśmy zrobili MRU ze zwiedzaniem? Wokół też są fajne trasy do pojeżdżenia. A na forum znajdą sie też pasjonaci, którzy znają te rejony bardzo dobrze.

        Komentarz


          #5
          MRU klasa, jeszcze raz bym tam pojechał na pewno, choć chodzenie na piechotę średnio mi się widzi
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Tam jest dość miejsca żeby jeździć
            Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
            Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

            Komentarz


              #7
              noooo, fajnie było

              Komentarz


                #8
                Ale miałem nosa, dawno tu nie zaglądałem -wchodzę a tu robota na mnie czeka to rezerwować ośrodek?

                Komentarz


                  #9
                  No to jest już propozycja na Gaj-Grzmieca. A co z MRU? Może ktoś może ogarnąć tamte rejony?

                  Komentarz


                    #10
                    Tam nie byłem i dla tego chętnie bym się wybrał

                    Komentarz


                      #11
                      No i jak tam panowie z MRU?? Nikogo nie ma tu z Lubelskiego czy zachodniej czesci Wielkopolskiego , kto zna te rejony i może ogarnąć temat zlotu??

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
                        No i jak tam panowie z MRU?? Nikogo nie ma tu z Lubelskiego czy zachodniej czesci Wielkopolskiego , kto zna te rejony i może ogarnąć temat zlotu??
                        Chyba Lubuskiego
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                          Chyba Lubuskiego
                          hehehe, Junak bez ciebie to bym sie na zakupach w galerii pogubił , taki ze mnie podróżnik że juz we własnym kraju województwa zamieniam ze wschodu na zachód, żebym miał tylko bliżej heheheheh

                          - - - Zaktualizowano - - -

                          Ps. co nie zmienia nadal faktu że nikogo nie ma z tamtych stron. Potrzebny ktoś kto by mógł ogarnąć miejscówkę i dać namiary . Lista , zbiórką itp.... to juz mogę się nawet zająć sam .

                          Komentarz


                            #14
                            Ja Ci napiszę inaczej, olej to. Jak nikomu innemu się nie chce albo nie ma czasu to trudno.
                            Ty masz czas i chęci wiec zaproponuj miejsce koło Ciebie gdzie będziesz mógł coś podziałać albo ogarnąć.
                            Jak komuś nie będzie pasowało to trudno, nie przyjedzie i tyle.

                            Ja proponuję to samo miejsce jak w tamtym roku, czyli Gaj koło Brodnicy. Miejscówka z jesiennego spotkania też nie była zła, w centrum przynajmniej, ale warunki lokalowe nie takie dobre jak w Gaj.
                            Padały jeszcze pomysły o reaktywacji Wilkasów, bo starzejemy się i ludzie robią się sentymenalni

                            Jak masz jeszcze jakąś propozycję pisz, zrobimy ankietę.
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              #15
                              Pawloo78, w 2018 organizowałem imprezę w Nietoperku, spokojnie można znaleźć kwaterę i dogadać się z właścicielami, ja korzystałem z tgego miejsca http://agroturystyka.lodr.pl/?p=1625 , wszystko było załatwione ( rezerwacja ) na gębę przez telefon, zaliczka raptem 500 złotych bo tyle pani Teresa sobie zażyczyła, a w sumie rezerwacja była dla ponad 30 osób, są prysznice, kuchenki i sporo miejsca. Z Nietoperka przez Głębokie, Lubikowo, Skwierzynkę, Skwierzynę dostajesz się do wsi Stary dworek, praktycznie poruszasz się drogami gruntowymi, w Starym Dworku są bunkru i jest to grupa warowna Ludendorf od której zaczyna się całą trasę zwiedzania, następnie przez most forteczny drogami gruntowymi dostajesz się do Bledzewa i dalej w kierunku Chyciny, wszystkie drogi mogą być gruntowe lub asfaltowe i wszystkie te drogi to drogi gminne więc nie ma mowy o łamaniu prawa. Następnie Pniewo, Boryszyn i wiele miejsc można zaliczyć poruszając się drogami gruntowymi. Przez wiele lat w okresie letnim byłem tam przewodnikiem, no i tam się urodziłem i wychowałem. Jeśli chcesz to mogę dać ci wskazówki, wystarczy zapytać, a ja odpowiem, temat jest tak prosty jak 2 plus 2 równa się 4.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X