Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

XIII Zlot XTZClub 22-24 maj 2020

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #61
    Wd 40 my tez nie pijemy hehe

    Komentarz


      #62
      Nic a nic a samogonu nie znosimy


      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

      Komentarz


        #63
        Cze
        dostałem info od organizatora zlotu xt660 , że po rozmowie ze starszyzną postanowili robić swoje spotkanie sami.
        Nie wiem czy faktycznie tak było , bo śledziłem wątek na forum xt660 i nie widziałem tam informacji od organizatora do chłopaków że była propozycja z naszej strony. ale nie będę w to wnikać i myślę że nic na siłę.
        Tak czy siak , wiem że na sobote mają jakieś trasy i jak by co to zapraszają na wspólną jazdę.( jestem z nim w kontakcie)
        Z tego co mi wiadomo to Junak też pewnie będzie mieć trasę z tych rejonów, bo miesiąc wsześniej wybiera się na ADV.

        Komentarz


          #64
          Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
          Nic a nic a samogonu nie znosimy


          Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
          Kto by tam znosił. Ciężarówką przywozimy....
          Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
          Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

          Komentarz


            #65
            a ktoś jeszcze na ADV się wybiera?

            Komentarz


              #66
              Cześć i dzięki za wpłaty. Przelałem już do ośrodka zaliczkę i dostałem oficjalnie potwierdzenie rezerwacji. No ale jest też mały haczyk, bo jak by inaczej. Ośrodek informuje że ostateteczną ilość osób należy potwierdzić do 22 kwietnia ( czyli miesiąc przed zlotem). Chodzi o to że choć mamy możliwość domówienia miejsc , to już po tym terminie ośrodek nie gwarantuje dostępności. Ja też nie będe teraz w ciemno domawiał bo różnie to bywa. Ja robiąc wcześniej rezerwację na 20 os. zabezpieczyłem się i wziąłem 4 Brdy 6 os. , więc mamy zabezpieczone 4 wyrka. Ale dobrze by było żeby zapisywać się do tego terminu 22 kwietnia . W ostatnim miesiącu też pewnie będzie można , ale to już na te wolne wyrka (kto pierwszy ten lepszy) . Ja sam jakoś nie do końca boję się tego że tak odrazu będą mieli obłożenie 100% , ale ci co w maju na ostatnią chwilę będą chcieli przyjechać , mogą czasem kimać na podłodze
              Oczywiście będę w miarę możliwości monitorować i informować o dodtępności miejsc.
              Na chwilę obecną mam zapisanych na listę 10os. / potwierdzonych (wpłatą) 7 os. . Tak więc zostało jeszcze 10 miejsc.

              - - - Zaktualizowano - - -

              Ps. Trusek na FB pytał mnie czy robimy koszulki , tak jak to miało być na wrzesień , ale wyszła lipa z wykonawcą.
              Tak więc myślę że można by robić , tylko pytanie do Truska i Adama czy ponownie się podemą załatwieniem?? I tym razem troszkę szybciej zacząć i zakończyć , żeby wykonawca nie miał znowu problemu z realizacją.

              Komentarz


                #67
                Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
                Ps. Trusek na FB pytał mnie czy robimy koszulki , tak jak to miało być na wrzesień , ale wyszła lipa z wykonawcą.
                Tak więc myślę że można by robić , tylko pytanie do Truska i Adama czy ponownie się podemą załatwieniem?? I tym razem troszkę szybciej zacząć i zakończyć , żeby wykonawca nie miał znowu problemu z realizacją.
                Cześć, jestem tu nowy i nie znam tematu z poprzednimi koszulkami, ale jakby co to chętnie mogę pomóc z takimi koszulkami zlotowymi bo zajmuję się zawodowo takimi sprawami. Jeśli macie jakiegoś swojego sprawdzonego wykonawcę to nie było tematu i się nie wcinam, ale jeśli nie to mógłbym coś zaproponować wiedząc ile tego miałoby być i co miałoby być nadrukowane.
                Dąbal
                Dąbal
                www.CzarnaOwca.com - koszulki motocyklowe

                Komentarz


                  #68
                  cześć wszystkim.
                  Piszę , bo ten temat na nie ominie. Wydaje mi się że czas pomyśleć co dalej z naszym spotkaniem. Mamy potwierdzoną rezerwaję i opłaconą zaliczkę za miescówkę. Sytuacja na dzień dzisiejszy jest już średnio-nieciekawa i każdy to chyba widzi. Choć do spotkania zostało jeszcze 2 miesiące i patrząc też na inne kraje i jak to już postępuje u nas , to do tego czasu napewno się nie poprawi , a raczej będzie tylko gorzej. Przewiduje że zaczną się dalsze zakazy łącznie z nieuzasadnionym poruszaniem się. Raczej nikt się nie nabierze że ktoś śmiga pół polski do apteki po lekarstwa. Myślę o skontaktowaniu się z ośrodkiem i porozmawiać jak oni to widzą ( właściwie to nie wiem czy już nie mają zakazu , nie wiem jak to jest z takimi ośrodkami - czy tak samo jak hotele) i zaproponować możliwość zmiany terminu na jesienny we wrześniu.
                  Pisałem do organizatora XT660 jak u nich sytuacja, ale jeszcze mi nie odpowiedział. Na ADV też widze że narazie czekają. Widze też czasem na FB że inne kluby zaczynają odwoływać/ przekładać zloty itp...
                  Jak wy to widzicie??

                  Komentarz


                    #69
                    Niestety ,ale masz rację .

                    Komentarz


                      #70
                      Trzeba sie liczyć ze zmiana terminu, nawet jak będziemy zdrowi i chęci będą to przepisy nie pozwolą nam się spotkać, a polowanie na czarownice już się zaczyna

                      Komentarz


                        #71
                        Paweł, masz rację, sytuacja jest wyjątkowa i myślę, ze trzeba będzie przesunąć to na wrzesień. Statystyki i dane z innych krajów pokazują, że okres 10 tygodni to szczyt epidemii, więc do września sytuacja będzie już ustabilizowana i ograniczenia zostaną zniesione. Proponuje pierwszy weekend 4-6 września lub 18-20 września.

                        Komentarz


                          #72
                          Ja już przekładać to własnie na pierwszy weekend bo potem po kolei jest Er24 i Latarnik.
                          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                          sigpic

                          Komentarz


                            #73
                            No a co z tym przedostatnim weekendem września, jak mieliśmy ustalone odgórnie?

                            Komentarz


                              #74
                              Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
                              No a co z tym przedostatnim weekendem września, jak mieliśmy ustalone odgórnie?
                              Warunki specjalne, optuję za pierwszym. Zlot jesienny możemy zrobić pod koniec października, a la zlot u CZeczena

                              Komentarz


                                #75
                                Skontaktuj się z ośrodkiem i wtedy można dopiero coś ustalać.
                                Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                                Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X