Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

XIII Zlot XTZClub 22-24 maj 2020

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #91
    to kiedy?

    Komentarz


      #92
      Może być i gaj, jak będą chętni to się ogarnie


      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

      Komentarz


        #93
        Tomasz , widze że 4 chętnych juz jest. Może i jeszcze Trusek i Spridero. To już 6 os. Może jeszcze ktoś dokoptuje do 10 i kameralne gejowskie spotkanko gotowe. Jak możesz dowiedzieć się czy w Gaju nas przyjmą to robimy nowy temat na spotkanko majowe, a na jesień Zamrzenice zostawimy i nikt nie będzie pokrzywdzony.

        Komentarz


          #94
          Ok dowiem się co i jak


          Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

          Komentarz


            #95
            Serwus. Prawie 3miechy za miedzą byłem. Jesienny mru ogarnę. Wszystkie plany rozsypały się... Kupił xt500z

            Komentarz


              #96
              O kurła Baciar ty żyjesz!! No faktycznie dawno cie nie było . Wszystko się popierdoliło. Jak narazie to majowy przerzucony na wrzesień z widomych powodów (wpłacone zaliczki itp...) A w maju za to małe spotkanko kameralne dla tych co nie boją się wilka złego , nawet niezaliczane jako zlot klubowy.

              Komentarz


                #97
                Tomasz dzwonił do Gaj , i niestety oni ruszają najwcześnie dopiero od czerwca , więc odpada . Ja zadzwoniłem jeszcze do kolegi z Tuczna i z tego co mi powiedział , to prawdopodobnie od 15 maja będą startować. do samego ośrodka jeszcze nie dzwoniłem , bo nie wiem czy będzie sie chciało aż tam jechać. Dajcie znać co robimy.

                Komentarz


                  #98
                  Moim zdaniem czekamy do czerwca.
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #99
                    Kończę tu temat odnośnie spotkania nieaktualnego w maju. tym samym rozpocznę nowy temat na zlot we wrześniu. Marcin usuń temat z zółtego paska.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X