Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

XIII Zlot XTZClub 22-24 maj 2020

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    I już jest postęp, kwestia ustalenia na sztywno miejsca bo termin już jest
    Osobiście optuję za MRU mimo, ze dalej od domu, ale tereny piękne i szutry też przyjemne, a dla tych co lubią historię to dodatkowy bonus.
    Jeszce pamiętam Kęszycę Wielką i jezioro obok, to obok MRU byłe osiedle żołnierzy ZSRR.
    Ostatnio edytowany przez Pablo1972; 3434.

    Komentarz


      #17
      ok. datę mamy. co do MRU to też bym chętnie się wybrał, ale nie ma chętnego organizatora a ja na odległość nie będę się pchał do załatwiania. (Zagadzam się z Junakiem i mam to w d.... jak nie ma chętnego na oragnizaję w tamtych rejonach) Tomek zaoferował jeszcze raz Gaj-Grzmięca. Wilkasy to nie wiem- też ktoś musi być z tamtych rejonów.
      Ja po za Tucznem , gdzie już byliśmy mam propozycję jeszcze jednej miejscówki "ZAMRZENICA"nie daleko mnie nad Zalewem Koronowskim. Kiedyś tam witałem i pamiętam że ośrodek w naszym stylu.
      Dzwoniłem i mają wolne w terminie. Znam już ceny itp....

      Za zwyczajowy komplet : 2x noc, 2x śniadanie , 1x obiad, wliczony już prąd i klimatyczne. koszto na 1 osobę to 195zł
      Cena za pakiet zryczałtowana bo normalnie kuchnia jeszcze nie działa.
      rezerwacja na 25 os. z możliwością rozszerzenia .
      nie ma opcji że ktoś bez śniadania , albo na jedną noc. płatne i tak za cały pakiet (ośrodek nie bawi sie w dzielenie itp...) umowa rezerwacji na całą grupę , a nie na osobobę.
      Zobaczcie i dajcie znać.

      Domki w Borach Tucholskich. OW "Leśne Ustronie" Zamrzenica w Borach Tucholskich zaprasza. Noclegi, domki, wyżywienie, restauracja, kawiarnia, przystań.


      Komentarz


        #18
        Mi pasuje, a okolica z tego co wiem fajna bo też na tym jeziorem w kwietniu ma być zlot adv.
        Jeśli możesz to ogarnąć to ja już nie szukał bym dziury w du..e.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #19
          MRU było by fajnie- coś nowego, ale jak nikt nie ogarnie to Koronowo może być ,okolica fajna

          Komentarz


            #20
            Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
            Mi pasuje, a okolica z tego co wiem fajna bo też na tym jeziorem w kwietniu ma być zlot adv.
            Jeśli możesz to ogarnąć to ja już nie szukał bym dziury w du..e.
            ogarnąć mogę. poczekam jeszcze , może niech się ktoś jeszcze wypowie po za naszą 3 .
            Junak z tego co widzę na ADV to się terminy z Pałukami gryzą , I co teraz zrobisz?? polecisz na ADV i dzida na przełaj ile fabryka dała, czy na Pałuki walić konkursy i z kompasem hehehehe
            Ostatnio edytowany przez Pawloo78; 4828.

            Komentarz


              #21
              Paweł terminu juz nie zmieniajmy, jak to mowi Junak,jak komus nie pasuje to c...j. Dajmy sobie deadline np. do połowy marca na ogarnięcie miejsca, jak Marcin wrzuci na strone główną info o zlocie to bedzie wiekszy odzew i moze znajdzie sie chetny do organizacaji w MRU.

              Komentarz


                #22
                Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
                Junak z tego co widzę na ADV to się terminy z Pałukami gryzą , I co teraz zrobisz?? polecisz na ADV i dzida na przełaj ile fabryka dała, czy na Pałuki walić konkursy i z kompasem hehehehe
                No termin jest ten sam, ale wolę na adv pojechać, tam przynajmniej dostanę ślad i jazda a nie jak z tymi trampkarzami pedalskimi po mapie
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  #23
                  Ja pierdolę, kurwa mać - dbajmy o kulturę naszych wypowiedzi i powstrzymujmy się od pejoratywnych odniesień pod adresem różnych mniejszości - religijnych, narodowościowych czy seksualnych.
                  Proponuję aby zamiast określeń typu np. "pedalskich" używać czegoś bardziej neutralnego światopoglądowo a jednocześnie równie ekspresyjnego. Np. "chujowych", "zjebanych", "popierdolonych" itp.
                  Damy radę?

                  Komentarz


                    #24
                    Zamieszczone przez qbalon Zobacz posta
                    Ja pierdolę, kurwa mać - dbajmy o kulturę naszych wypowiedzi i powstrzymujmy się od pejoratywnych odniesień pod adresem różnych mniejszości - religijnych, narodowościowych czy seksualnych.
                    Proponuję aby zamiast określeń typu np. "pedalskich" używać czegoś bardziej neutralnego światopoglądowo a jednocześnie równie ekspresyjnego. Np. "chujowych", "zjebanych", "popierdolonych" itp.
                    Damy radę?
                    No właśnie , Brawa dla tego pana!!!
                    Nie ubliżajmy innym , a złaszcza właścicielom GejeSów. Junak kurła , czuję się urażony!!! Błaaaahahahahahahah

                    - - - Zaktualizowano - - -

                    Pablo nie ukrywam że wolałbym MRU. Ale prawda jest taka że wałkujemy temat już 3 tydzień i tylko nas czterech ma coś do powiedzenia, i nic z tego nie wynika. Wejść już ponad 600 więc ludzie czytają i znają temat.
                    Myślę że już ktoś by się odezwał. Terminu nie zmieniamy bo po to w demokratycznych wyborach po pijaku ustaliliśmy sztywne daty złotów , żeby mieć jeden problem z głowy. Dodatkowo właśnie chodziło też o to by szybciej załatwiać miejscówki , listy ,zbiórki itp... Osrodki sie już też wycwaniły i chcą jak najszybciej rezerwacje i zaliczki. trzeba to też mieć na uwadze. Za nim kontaktowałem się z tym ośrodkiem , dzwoniłem do 2 w Borach i jeden ma jakiś zlot Quadowców a drugi jakiąś impreze firmową.
                    Więc myślę że też nie ma co za długo czekać.

                    Komentarz


                      #25
                      Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
                      No właśnie , Brawa dla tego pana!!!
                      Nie ubliżajmy innym , a złaszcza właścicielom GejeSów. Junak kurła , czuję się urażony!!! Błaaaahahahahahahah
                      Ale tam słowa nie ma o gejsach i innych podobnych


                      Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta

                      Pablo nie ukrywam że wolałbym MRU. Ale prawda jest taka że wałkujemy temat już 3 tydzień i tylko nas czterech ma coś do powiedzenia, i nic z tego nie wynika. Wejść już ponad 600 więc ludzie czytają i znają temat.
                      Myślę że już ktoś by się odezwał. Terminu nie zmieniamy bo po to w demokratycznych wyborach po pijaku ustaliliśmy sztywne daty złotów , żeby mieć jeden problem z głowy. Dodatkowo właśnie chodziło też o to by szybciej załatwiać miejscówki , listy ,zbiórki itp... Osrodki sie już też wycwaniły i chcą jak najszybciej rezerwacje i zaliczki. trzeba to też mieć na uwadze. Za nim kontaktowałem się z tym ośrodkiem , dzwoniłem do 2 w Borach i jeden ma jakiś zlot Quadowców a drugi jakiąś impreze firmową.
                      Więc myślę że też nie ma co za długo czekać.
                      Dokładnie też tak uważam, jeśli ktoś miał by coś do napisania to by pisał a tak to tylko my "szczempimy r..je"


                      A kolega qbalon niech zbastuje bo będzie cenzura
                      i tak pewnie nie przyjedzie ma tym swoim super hiper lekkim moto
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        #26
                        Siema ,ja tam wszędzie pojadę

                        Komentarz


                          #27
                          Potwierdzam za Znikopisem, gdziekolwiek to będzie to już mi się podoba.
                          "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                          Komentarz


                            #28
                            Dziewczyny może w centralnej Polsce to Śląsk by przyjechał

                            Komentarz


                              #29
                              Zamieszczone przez Trusek Zobacz posta
                              Dziewczyny może w centralnej Polsce to Śląsk by przyjechał
                              Ja to mogę nawt nad Solinę jechać. Nemo ostatnio mówił że i z Krakowa do Szczecina pojedzie.
                              Myślę że nie problem gdzie , tylko komu się chcę organizować w swoich bliższych stronach.

                              Komentarz


                                #30
                                Zamieszczone przez Trusek Zobacz posta
                                Dziewczyny może w centralnej Polsce to Śląsk by przyjechał
                                Zgłaszasz się?
                                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                                sigpic

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X