Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

XIII Zlot XTZClub 22-24 maj 2020

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Baciar wspominał coś o MRU, ale nie było go na forum od grudnia więc pewnie nie ma chłop czasu.

    W centralnej Polsce zlot był na jesieni, a jak Śląsk ma daleko to możemy i my pojechać na śląsk

    Komentarz


      #32
      Zamieszczone przez AdamB Zobacz posta
      Baciar wspominał coś o MRU, ale nie było go na forum od grudnia więc pewnie nie ma chłop czasu.

      W centralnej Polsce zlot był na jesieni, a jak Śląsk ma daleko to możemy i my pojechać na śląsk
      Jeśli chodzi ewentualnie o Dolny Śląsk, piszę się na przewodnika z atrakcjami.

      Komentarz


        #33
        Mi wszystko jedno gdzie - Dolny Śląsk było by ciekawie, w każdym bądź razie w naszych rejonach problemu nie ma Zalew Koronowski Paweł ogarnie bez problemowo, Pojezierze Brodnickie ja ogarnę ,ale nie będę ukrywał że chętnie bym pojechał tam gdzie jeszcze nie byłem

        Komentarz


          #34
          22-24 maja nad Zalewem Koronowskim planuje zlot forum xt660.pl A miesiąc wcześniej advrider.pl

          Komentarz


            #35
            No dobra panowie , znowu mamy gadanie jak by to było fajnie tu i tam. Jakoś nic z tego nie wynika , tak samo nie widzę po za mną i Tomaszem więcej chętnych na ogarnięcie tematu.. Jak nie teraz, to może na wrześniowe spotkanie znajdzie się inny chętny na organizację MRU , lub innych rejonów A więc ponawiam jeszcze raz moją propozycję organizacji nad Zalewem Koronowskim lub Tomasz na Pojezierzu Brodnickim.
            ( Innych propozycji nie widzę)
            Konkretna decyzja , robimy czy nie??

            - - - Zaktualizowano - - -

            Ps. Widzę że chłopaki z xt660 robią zlot w ten sam weekend też nad zalewem , to można zrobić zawody w
            heheheheheh

            Komentarz


              #36
              Jak będzie miejsce nad koronowem to spoko, jak nie to wtedy w Gaj jak ostatnio.
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #37
                Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
                Jak nie teraz, to może na wrześniowe spotkanie znajdzie się inny chętny na organizację MRU , lub innych rejonów
                Co do wrześniowego spotkania to proponuję, tak jak w zeszłym roku, centralną Polskę. Mam już nawet plan co i jak

                Komentarz


                  #38
                  Popieram zdanie Pawloo i Junaka , wspólne spotkanie z XT może być ciekawe, trochę się otworzymy na nowe znajomości.

                  Komentarz


                    #39
                    Mi wszystko jedno gdzie zasnę przy ognisku

                    Komentarz


                      #40
                      No to albo szybka decyzja albo bawimy się w ankietę przez jakieś dwa tygodnie. Skłaniam się ku integracji.
                      "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                      Komentarz


                        #41
                        Zamieszczone przez Beniamin Zobacz posta
                        Skłaniam się ku integracji.
                        Ja też, zawsze to coś nowego. A rowery wodne są?
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          #42
                          Cze
                          Sprawdziłem na forum XT660 ich plany na złot i narazie widze że chyba nie mają jeszcze ogarnietej żadnej miejscówki, narazie robią zapisy jakieś trasy itp....Napisałem priv do ich organizatora (też kolega z Bydgoszczy) żeby się odezwał do mnie i możemy się podzieć informacjami itp...
                          Ja na dniach będę się kontaktował z Ośrodkiem " Leśne Ustronie " w Zamrzenicy , o którym już pisałem wcześniej i będę ustalał co i jak. Jak wszystko będzie ok. to myślę że już w przyszłym tygodniu mozna będzie ruszyć z listą. Dam znać.

                          Junak, co do rowerów wodnych to nic nie wiem . Widze na stronie ośrodka że mają tam jakąś baze wodną , więc moge podpytać .

                          Domki w Borach Tucholskich. OW "Leśne Ustronie" Zamrzenica w Borach Tucholskich zaprasza. Noclegi, domki, wyżywienie, restauracja, kawiarnia, przystań.

                          Komentarz


                            #43
                            Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
                            Junak, co do rowerów wodnych to nic nie wiem . Widze na stronie ośrodka że mają tam jakąś baze wodną , więc moge podpytać .

                            https://zamrzenica.pl/osrodek/

                            Mi już się podoba, klep termin i po sprawie.
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              #44
                              Rowery, kajaki a nawet kanadyjki mają
                              Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                              Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                              Komentarz


                                #45
                                Nawet boisko do siatkówki jest.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X