Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

XIII Zlot XTZClub 22-24 maj 2020

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Pięknie sklep termin ośrodek spoko w galancie

    Komentarz


      #47

      Komentarz


        #48
        Ośrodek ok, okolice piękne, jedziemy...

        Komentarz


          #49
          Ośrodek i termin zaklepany
          Wieczorkiem dam znać co i jak .

          Komentarz


            #50
            Dziwnym trafem, ostatnimi czasy, bywam dwa razy w roku w tym samym ośrodku

            Komentarz


              #51
              To kiedy ta lista coby się zapisać.....no i pamiętajcie o karteczkach na wybory byle kogo

              Komentarz


                #52
                Tak jak pisałem wcześniej, wszystko zaklepane.
                Zrobie nowy temat w sprawie listy itp... żeby nie mieszać , a ten zostanie do spraw organizacyjnych , głupich i tych mądrych pytań itd...

                Rezerwacje zrobiłem na 20 os. (4 domki 5-6 osobowe) z opcją domówienia miejsc -kolejny domek.
                Zdobiłem to z dwóch powodów. Pierwsze -zabezpieczam się na 100% obłożenie, a po drugie rezerwacja teraz na mniej osób oznacza mniejszą zaliczkę do wpłacenia.
                Koszt tak jak pisałem wcześniej : za nasz standardowy pakiet to 195zł + ( 5zł , na alkochol dla organizatora hehehe a tak serio to proponuje wszystko zaokrąglić do tych 200zł i i a te 5zł od każdego przeznaczyć na nowe flagi klubowe , tak jak rozmawialiśmy we wrześniu)
                Sniadanie -bufet 8.00-9.00 do ustalenia
                obiad/obiado-kolacja do godziny 17.00
                wyposażenie domków widzieliście na stronie , są jakies grzejniki.
                prąd/klimatyczne wliczone już w cene
                jest sprzęt pływający , ale to już każdy indywidualne
                jest opcja ogniska , ale trzeba małą zrzutkę zrobić na przygotowanie drewna . ale jest jeszcze opcja płatna 21zł na głowę i to już oni organizują wszystko ( drewno,ognisto ,wędliny , pieczywo itp...)
                JakaÅ› kawiarnia i sklepik na terenie .

                Co do rezerwacji i wpłat. Ogólnie mają przyjęte że od rezerwacji jest 2 tygodnie na zaliczkę, ale ugadałem że mamy czas prawie do końca marca. Tak więc chciałbym żeby wpłaty robic odrazu pełne. ja szybciej uzbieram na zaliczkę ( a nie mam zamiaru płacić z własnych ) wy macie już problem z głowy . A wiadomo że lista pewnie jak zawsze dopiero ruszy w ostatnim miesiącu.

                Jak coś mi się jeszcze przypomni , to będę informować . Jak by co to też pytać.
                Ostatnio edytowany przez Pawloo78; 4828.

                Komentarz


                  #53
                  Dawaj nr konta
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #54
                    Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                    Dawaj nr konta
                    Spoko Junak . Dopisz się do listy , a ja na koniec dnia hurtowo do wszystkich zapisanych wyślę na priv.

                    Komentarz


                      #55
                      Zlon xt660 kest obok w tym samym terminie.

                      Komentarz


                        #56
                        można do Was dołaczyć tak z ulicy ?
                        Na ognisko z własna butelka i stekiem
                        Nie rezerwuje niczego bo nie wiem jak i co z czasem wolnym itp.
                        Czy to taka impreza zamknięta ?

                        Komentarz


                          #57
                          Zamieszczone przez Trusek Zobacz posta
                          Zlon xt660 kest obok w tym samym terminie.
                          specjalnie zarejestrowałem się na XT660 w tej sprawie i gadałem już z ich organizatorem. wiem tyle że jeszcze rozgląda się za miejscówką i gadał z ośrodkiem we Wielonku ( to jakies 10km od naszego nad zalewem) zaproponowałem zlot razem , jako dwa kluby na integrację , podałem namiar na nasz ośrodek itp...
                          kolega był zainteresowany i miał zapodać temat integracji u siebie na forum żeby chłopaki się wypowiedzieli. no i narazie czekam na odpowiedź . z tego co śledzę na xt660 , to narazie nie zapodał tematu i naszej propozycji . poczekamy - zobaczymy.

                          - - - Zaktualizowano - - -

                          Zamieszczone przez Jamjam Zobacz posta
                          można do Was dołaczyć tak z ulicy ?
                          Na ognisko z własna butelka i stekiem
                          Nie rezerwuje niczego bo nie wiem jak i co z czasem wolnym itp.
                          Czy to taka impreza zamknięta ?
                          to jest klub otwarty , możesz wpadać . myślę że do samego końca będzie możliwość miejscówki do spania.

                          Komentarz


                            #58
                            Widziałem.na fb że chyba już klepniete miejsca

                            Komentarz


                              #59
                              Witam.
                              A taki stary, siwy, nieumiejący jeździć i zupełnie nietowarzyski (abstynent)
                              i nowicjusz
                              to może na ten wasz zlot przyjechać?

                              Komentarz


                                #60
                                Zamieszczone przez WD40 Zobacz posta
                                Witam.
                                A taki stary, siwy, nieumiejący jeździć i zupełnie nietowarzyski (abstynent)
                                i nowicjusz
                                to może na ten wasz zlot przyjechać?
                                Spoko, dawaj na luzaku, będą też starsi od Ciebie
                                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                                sigpic

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X