Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

XIII Zlot XTZClub 22-24 maj 2020

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #76
    .... poczekajcie do sierpnia z jakimikolwiek rezerwacjami bo jazda dopiero sie zaczyna a dane które znamy to totalna fikcja więc na spokojnie Panowie. Nic nam na razie z prawdy nie powiedzą odnośnie tego co się dzieje/ 100 tyś kwarantowanych to nie mało

    Komentarz


      #77
      100 tyś to ludzie którzy wrócili z zagranicy, mój sąsiad siedzi sobie w domu i nic mu nie jest, w pobliskim internacie siedzi wycieczka 20 osób tez nic im nie jest, nie oglądaj tv tylko rozejrzyj się w koło
      A rezerwacja już jest, chodzi tylko o to żeby w razie co termin można było przesunąć - Paweł ogarnia temat- czekajmy na wiadomość od niego

      Komentarz


        #78
        Też jechał na zlot


        - - - Zaktualizowano - - -

        A teraz tak bardziej serio i poważnie.
        Rozmawiałem z ośrodkiem na temat rezerwacji itp...
        Najlpesze jest to że oficjalnie tego typu ośrodek nie dostał od górnie zakazu przyjmowania gości ( ale pewnie do niepatrzenie i będzie szybko poprawione) ale oczywiście sami widzą co się dzieje .
        Oczywiście jak dostaną oficjalnie dycyzję o zamknieciu , to ośrodek sam anuluje wszystkie rezerwację ze zwrotem zaliczek. Ale ja zaproponowałem ośrodkowi że my się nie wycofujeny i nie anulujemy rezerwacji na chwilę obecną, tylko zawieszamy ją na lepsze czasy w terminie. Wspomniałem o wrzesniu itp... nie było problemu. Tak więc panowie nasz zlot w tej chwili jest zawieszony na ( termin będzie ustalany później) wstępnie myśląc o wrześniu ogólnie.( nie wymyślajmy teraz który weekend itp... bo to nie ma sensu, nie wiadomo co będzie)
        Myślę że to dobre rozwiązanie i każdy rozumie sytuacje w jakiej jesteśmy wszyscy.
        PS. Pani mówiła też przy okazji, że władze poinformowały ją o mozliwości przejęcia ośrodka w celu miescówek na kwarantanne. Tak więc jak ktoś jednak badzo chce przyjechać na ekstremany weekend , to zapraszamy. heheheheeh

        Komentarz


          #79
          No i git


          Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

          Komentarz


            #80
            Hej panowie . Po dzisiejszych wkońcu jakiś dobrych informacjach od rządu i po rozmowie z Tomaszem I Truskiem jest opcja na te majowe spotkanie. Ja nie chcę decydować za innych więc poprostu pytam was zainteresowanych co wy na to ?? Czy bylibyscie skłonni spotkac się w tym maju?? Może w nie tak licznej grupie , bo myślę że do tego 24 maja nie uzbierało by się 20 os. dajcie znać

            PS. Pytanie szczególnie do tych , którzy dokonali wpłaty.
            Ostatnio edytowany przez Pawloo78; 4828.

            Komentarz


              #81
              Można założyć ankietę, ja mogę przyjechać.
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #82
                Jeśli ośrodek nas przyjmie to też mogę jechać, Tomasz też jest za i chyba Trusek bo wczoraj pytał mnie o to.

                Komentarz


                  #83
                  Ja raczej nie, raz ze względów osobistych czytaj noga nadal niesprawna, po drugie uważam, ze tzw. wypłaszczanie krzywej zachorowań przez rząd jest błędem i przeciąga w czasie faktyczne maksimum.
                  I nie wiemy kto z nas jest zarażony i przechodzi to bezobjawowo, a kto inny bedzie miał objawy i zostanie poddany kwarantannie i wtedy jego cała rodzina z całymi konsekwencjami.

                  Komentarz


                    #84
                    w sumie ........ i trasę gpx z advrider.pl bo chyba już mają gotową

                    Komentarz


                      #85
                      Siema, bardzo chciałabym się z Wami zobaczyć ale niestety nie będę kusił losu.

                      Komentarz


                        #86
                        Ja sie zapisałem ale nie wpłaciłem ostatecznie bo zaczął wirus panować, ale jak coś będzie się działo to chętniej przyjadę

                        Komentarz


                          #87
                          Pablo1927 masz racje każdy misi wziąść pod uwagę ewentualne skutki kwaranatanny
                          Jeśli chodzi o mnie to chętnie przyjadę
                          Właściwie podłapać wirusa mogę wszędzie , ciągle mam doczynienia z ludźmi , ale nikogo nie namawiam


                          Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                          Komentarz


                            #88
                            Optowałem za początkiem września, czyli jak wirusolodzy przewidują, przed drugą turą zachorowań. Wysokie letnie temperatury znacznie zmniejszają aktywność wirusa.

                            Komentarz


                              #89
                              szanuje decyzję tych co jednak wolą odpuścić. ja mam swoje zdanie na ten temat ale to forum nie jest teraz od tego by przedstawiać swoje racje. jak pisałem wcześnie chetnie się spotkam ( nawet z jakimis tam ograniczeniami ) . tez uważam że trzeba choć troszke dać zarobić branży turystycznej , bo może się okazać że jak część padnie to jak już bedzie po wszystkim , będziemy się bic o miejsca i płacić x2.
                              jest jeszcze taka opcja ,że mozna udeżyć na Zamrzenice we wrześniu i zostawić liste,wpłaty itp... tak jak to teraz jest . a poprostu jak reszta chcę w maju to możemy poszukać sobie jakieś miejscówki na spotkanie dodatkowe już prywatnie. Może ten Gaj Grzmięta co Tomek ogarniał ze 2 domki.

                              Komentarz


                                #90
                                Gaj spoko, mogę jechać
                                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                                sigpic

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X