Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Gmole do Yamahy XTZ 750

Junior Member

Domyślnie Gmole do Yamahy XTZ 750

Witam

Tydzień temu stałem się posiadaczem tego sprzętu ale niestety nie jest on wyposażony w gmole boczne. Dlatego jeżeli ktoś już takowych nie potrzebuje to z chęcią odkupię

Senior Member Avatar Pawloo78
    Motocykl
    yamaha xtz 750, GS1200

Domyślnie

Kup nówki od Darkojak. Dobra cena i jakość.

Junior Member

Domyślnie

No właśnie mam je na oku. Kolega ma i chwali myślałem że uda się jakieś używki w dobrej cenie dostać. Jak przez tydzień nic nie znajdę to zamawiam nowe ��

Member Avatar swebo
    Motocykl
    XTZ 750

Domyślnie

weź te.., będziesz Pan zadowolony...
    https://heavyduties.ro/product/yamah...ars-adventure/

albo szukaj takich, co prawda uważam że najbrzydsze..., ale sam je założyłem... i ju z trzy razy uratowały du..pę, tzn. owiewki, grube i mocne, ale brzydkie... ;-)

IMG_20191024_175019.jpg
    Ostatnio edytowane przez swebo ; 14 luty 2020 o 19:47

Junior Member

Domyślnie

Wyglądają elegancko
    Będę szukał dzięki

Member
    Motocykl
    xtz 750

Domyślnie

Cytat Napisał swebo Zobacz post
    weź te.., będziesz Pan zadowolony...
    https://heavyduties.ro/product/yamah...ars-adventure/

albo szukaj takich, co prawda uważam że najbrzydsze..., ale sam je założyłem... i ju z trzy razy uratowały du..pę, tzn. owiewki, grube i mocne, ale brzydkie... ;-)

IMG_20191024_175019.jpg
    kupiłem takie same ............z tą brzydotą bym nie przesadzał , bo według mnie są Ok . Kilka gleb i nic się nie stało.

Senior Member Avatar Pablo1972
    Motocykl
    XTZ 850, Bmw f800gs

Domyślnie

Nie bardzo rozumiem Wasze poszukiwania, macie na wyciągnięcie ręki od Darkojaka, sprawdzone, zaprojektowane w oparciu o zalety i wady innych konstrukcji a dalej szukacie nie wiadomo czego.

Member Avatar swebo
    Motocykl
    XTZ 750

Domyślnie

Wiesz..., każdy m a swoje upodobania i szuka czegoś, z czego będzie zadowolony, mniej - lub więcej...
    Osobiście... /z całym szacunkiem dla Twórcy.../ nawet nie patrzę na w/w gmole, ale nie mnie je oceniać. Jeśli komuś się podobają i twierdzi że są odpowiednie, to nie pozostaje mu nic, jak tylko kupować...

Senior Member Avatar Pablo1972
    Motocykl
    XTZ 850, Bmw f800gs

Domyślnie

Zgoda, nie oceniam, tylko podsuwam rozwiązanie. Zwróć uwagę na kwestię, PODOBAJĄ SIĘ...nie o to chodzi czy są ładne, tylko czy zabezpieczą motocykl w razie wywrotki czy szlifu, czego nie życzę.

Member
    Motocykl
    xtz 750

Domyślnie

Cytat Napisał Pablo1972 Zobacz post
    Nie bardzo rozumiem Wasze poszukiwania, macie na wyciągnięcie ręki od Darkojaka, sprawdzone, zaprojektowane w oparciu o zalety i wady innych konstrukcji a dalej szukacie nie wiadomo czego.
    Darkojak miał 2 miesiące temu przygotować blendy pod reflektory ledowe na przód do naszych moto ............do tej pory nie widzę oferty.
    Z drugiej strony , każdy z nas ma inny gust .

Senior Member
    Motocykl
    XTZ 750
    GG
    GG: 6191443

Domyślnie

Gmole muszą być najpierw skuteczne.po drugie funkcjonalne a dopiero na końcu ładne.Nie da się pominąć żadnego z tych punktów żeby mieć fajne gmole.Te Darkojakowe do XTZ 750 zaprojektowałem razem z Darkiem na podstawie moich kilkuletnich obserwacji i doświadczeń dlatego że wszystkie dostępne gmole nie spełniały moich oczekiwań ( łącznie z tymi rumuńskimi ).Niemieckie hepco becker czy te drugie spotykane w ST przynoszą więcej szkód niż pożytku więc ich nawet nie brałem pod uwagę.Te rumuńskie są ładne ale brakuje im funkcjonalności (dostęp do plastików ) i nie podoba mi się to że w razie ślizgu główna narożna rurka jedzie w poprzek po asfalcie co w razie zahaczenia o jakąś nierówność grozi poważnymi konsekwencjami.Nasze są specjalnie zaprojektowane tak że boczne rurki uformowane są jak sanki.Crashtesty przeprowadzone przez kolegów z forum potwierdziły ,, pancerność " tej konstrukcji. Co do wyglądu bardzo mi zależało żeby pasowały i nie szpeciły wyglądu ale wiadomo gusta są różne

Uprawnienia