Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

gasnie na ssaniu zimny silnik

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16

    Prince widzisz to i nie grzmisz
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #17
      No fakt...
      Kolega się uczy... trzeba cierpliwości.
      Króciec oznaczony strzałką ma być połączony wężykiem z pompą paliwa - to podciśnienie wprawia w ruch membranę pompy.

      Komentarz


        #18
        ok ja się zajeba.... w akcji he nie tą fotkę wrzuciłem co chciałem.już mam wszystkie przewody podpięte tak jak to powinno być. Nie do końca jeszcze z tym odpalaniem jest dobrze. teraz jest ciepły silnik więc nie ma problemu. ostygnie to jeszcze spróbuje. jak będzie ok to po temacie, a jak nie to dalej będę męczył

        Komentarz


          #19


          Niemcy piszą że często problemem są poluzowane śrubki w pompie paliwa. Zmienić na imbusy, dokręcić, zapomnieć o sprawie.

          Komentarz


            #20
            jedyne słowo które znam po niemiecku to " Scheiße " :p he (ale chrome daje rade przetłumaczyło). z braku czasu odpuściłem ale teraz mam chwile i ładują się aku , będę dalej próbował.

            Komentarz


              #21
              heja. problem pozostał nadal....

              nie kumam tego, jak odepnę przewód za pompą to paliwo leci dosyć mocno.. a przy odpalaniu zachowuje się jak by nie było paliwa w komorze.

              jakieś jeszcze pomysły co tu się dzieje??

              - - - Zaktualizowano - - -

              20200307_115843.jpg taki jest poziom paliwa, moto stoi na stopce trochę przechylony.

              Komentarz


                #22
                Tu się dzieje.... Starość i zużycie. Ośka przepustnicy, nieszczelności na gumkach iglicy ssania _ lekarstwem jest wymiana gaźnika. Weź trochę zwykłego smaru i zaklej potencjalne miejsca dostępu powietrza z zewnątrz _ dowiesz się gdzie puszcza.

                Komentarz


                  #23
                  starość to na pewno. zużycie z pewnością też.

                  Jest ktoś tutaj z Łódzkiego który ogarnął by mi to moto?? po czytaniu na forum wszystkich podpowiedzi dało by się to zrobić ale podstawowa sprawa to czas a właściwie brak czasu:/

                  a tak po za tym czy poziom paliwa co fotkę wstawiłem jest prawidłowy??

                  Komentarz


                    #24
                    Że tak zapytam, czy do mechanizmu ssania - zaworka iglicowego patrzyłeś? Stan iglicy, ewentualne nieszczelności...

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X