Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam Yamahę XTZ750/850

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Sprzedam Yamahę XTZ750/850

    Witam wszystkich, sprzedam swoją Teresę.
    Motocykl przygotowany do sezonu. Przebieg ponad 83000, z czego około 20000 odemnie. Nie jest to igła, wymaga trochę pracy ale i sporo zostało zrobione. Przeglad i ubezpieczenie do marca 2021.

    Z rzeczy fajnych:
    + wzmocniona rama, tak dopadła mnie pękająca rama. Wspawany został krzyż z rurek stalowych w newralgicznym miejscu. Po tym zabiegu 50kg bagażu 50kg pasażerki + 100kg kierownika i na motorze nie robi to wrażenia.
    + silnik 850 z TDM 3VD, bierze około 0,2 l oleju na 1000km, więc przyzwoicie jak na te silniki
    + solidny stelaż pod kufry, 50 kilo bagażu i patatajka z berlina do polski i nic się nie urwało
    + nowe gumy do airboxa, koniec bluzgów przy zakładaniu airboxa, motyle też tam już nie zaglądają
    + bajery jak uchwyt z ładowarką, duży kufer, stopka centralna, deflektor
    + świeży napęd, ma przejechane ok 1000km
    + dwie nowe lampy wesem

    A teraz rzeczy nie fajne:
    - jedna owiewka, prawy boczek pod kanapą, do odmalowania, trzeba odtworzyć naklejke, mam do niej wzor w krzywych, druga owiewka, prawy zadupek, ma ulamany uchwyt
    - urwana jest 1 śruba trzymajaca tarczę hamulcowa w piaście oraz urwana nakretka tezymajaca set pasażera w ramie.

    Moja cena to 7500 zł do negocjacji. Motocykl do obejrzenia w Opolu. Mogę podjechać jeśli ktoś jest zainteresowany.
    Kontakt na forum, mailem skoti-wrc@o2.pl lub telefonicznie 506 074 458

    Fotki i link do ogłoszenia na olx

    Pozdrawiam

    #2
    Co to za lampy? Zwykłe i inne żarówki czy jakoś to sie patenci?

    Komentarz


      #3
      wesemy i 2xH4 ( ma w opisie)
      jest temat na forum

      Komentarz


        #4
        Dokładnie, zamontowane przy pomocy adaptera od darkojaka

        Komentarz


          #5
          Up, motor wciąż na sprzedaż

          Komentarz


            #6
            Jak siedzi 2xh4 to 2 lampy świecą przy światłach mijania?

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez maslak321 Zobacz posta
              Jak siedzi 2xh4 to 2 lampy świecą przy światłach mijania?
              Tak. tylko trzeba sobie przerobić wiązkę i podłączyć druga lampę.

              Komentarz


                #8
                U mnie swieci 1, wiązki nie przerabiałem

                Komentarz


                  #9
                  Dlatego świeci jedna. Jest gdzieś w necie opis na jaki kraj ile lamp świeci.... jak chcesz żeby dwie świeciły wtedy prąd na światło mijania podciągasz od sąsiedniej żarówki. Zmiana lamp nie ma na to wpływu tylko kombinacja z wiązką.

                  Komentarz


                    #10
                    Nie musisz pisac rzeczy oczywistych. Lampy zmieniłem bo oryginalne miałem zniszczone.

                    Komentarz


                      #11
                      Motor sprzedany, proszę o zamknięcie

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X