Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pływak w gaźniku

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Pływak w gaźniku

    Siemka, miałem regulowane gaziory jakiś czas temu mechanik strasznie się męczył z nimi bo ciągle przelewały i kopcily świece czego następstwem była praca na 1 garze. A ostatnio miałem problem z przywieszonym plywakiem aż lało się ciurkiem paliwo, pomoglo puknięcie w gaźnik drewnianym kokiem heheh i tu pytanie do Was czy możliwe by po zrobieniu gaźnikow takie cuda się działy? Czy to normalne w tym "typie" bo tak mechanik stwierdził że tak się dzieje z gaźnikami i że wieczny problem będzie z tak stara maszyna :-(

    Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

    #2
    Zmień mechanika.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
      Zmień mechanika.
      Dokładnie!!

      Komentarz


        #4
        Czyli rozumiem że Wam się pływaki nie przycinają? :-)

        Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

        Komentarz


          #5
          Nie zdarzyło się, i nie słyszałem o takim przypadku w ST.

          Komentarz


            #6
            No to trzeba będzie po tym całym dziadostwie co się dzieje teraz znaleźć jakiegoś mechaniora, macie kogoś do polecenia z okolic katowic?

            Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

            Komentarz


              #7
              Bywa że gaźniki są już tak umęczone, ze trudno albo zwyczajnie nie da sie ich już ustawić. Ale w ST rzadko występuje. Najwyżej będzie palić jak smok. Zaworki z gniazdami gulgulatorów wymieniał?

              Komentarz


                #8
                Palić nie pali dużo przynajmniej tak mi się wydaje bo zrobiłem w tym sezonie z 200 km a za dużo nie dolalem, głównie po lasach, a co powymieniał ciężko powiedzieć bo oddałem mu na regulacje czyszczenie itd znajomy :-)

                Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

                Komentarz


                  #9
                  Znajomym mówi się co się robiło i ewentualne wątpliwości i możliwości. Dowiedz sie.

                  Komentarz


                    #10
                    U mnie tak było lało się z gaźników zawieszały się pływaki , nowe zaworki poszły, warto sprawdzić poziom paliwa czy w porządku i cieszyć się jazdą nic trudnego.

                    Komentarz


                      #11
                      Mechanik z tego co rozmawiałem robił regulacje ogólna i tyle... Nie mógł sobie poradzić pisał że może być problem z gniazdami zaworków ale jednak wszystko weregulował, dziś znowu wyciek na stacji lało z jednego gaźnika. Zakręcenie kranikow i wypalenie paliwa do 0 + puknięcie w gaźnik pomoglo, niestety sam nie ogarnę bo nie jestem techniczny w tym temacie więc muszę szukać speca

                      Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X