Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

linka gazu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] linka gazu

    Panowie, mam pytanie - szczególnie jak ktoś ma silnik od TDM. Czy oryginalna linka gazu od ST jest wystarczająco długa? Chodzi mi o tę powrotną (czy jak ją tam się nazywa). Miałem wcześniej gaźniki od 4tx, ale chyba oryginalną linkę, bo ta druga nitka jest za krótka, więc jeżdżę z jedną. Chciałem teraz wymienić je na nowe, ale nie wiem, czy jest sens kupować podwójną. Macie jakieś doświadczenie może w tej kwestii? No i pytanie przy okazji - czy jakichś marek unikać, czy to raczej wszystko jedno?

    #2
    Ja przełożyłem do gaźników z TDM kółko linek z XTZ i linki pasują oryginalne.

    Komentarz


      #3
      kumam, ale na kółku od tdma sprawdzałeś? U mnie - mam dwa komplety oryginalnych linek, druga jest zawsze za krótka, a nie mam innego kółka, bo nie mam oryginalnych gaźników (teraz mam od ducati, ale kółko jest od tdma). Kwestia jest taka, czy linka od tdm jest dłuższa.

      Komentarz


        #4
        Załóż kółko od XTZ i będziesz miał problem z głowy,a tak to zawsze będzie rzeźba w g...

        Komentarz


          #5
          nie mam kółka, a z drugiej strony wymiana linek, które są tam od nowości, to też chyba nie jest zły pomysł

          Komentarz


            #6
            Kółko powinienem mieć w garażu, razem z jakimiś starymi korpusami.
            Odezwij się w niedzielę rano, to sprawdzę.
            Oryginalne linki są wykonane bardzo dobrze, i stan w jakim są moje, jest fabryczny.
            Nie widzę potrzeby ingerencji w ten temat.
            Co innego linka sprzęgła, bo ta jest obciążona.

            Co do linek z TDM-a to pamiętam, że linki XTZ na kółko TDM nie pasują.
            Był jakiś problem z długością.
            A TDM-owe linki są za krótkie, żeby do kiery sięgnąć w XTZ. Próbowałem, bo mam z rolgazem komplet z TDM.

            Tylko nie pamiętam już, czy przełożyłem samo kółko, czy całe korpusy z XTZ z dyszami od TDM.

            Komentarz

            Pracuję...
            X