Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kontrolka biegu jałowego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kontrolka biegu jałowego

    drogie Brawo mam problem ( następny ) otóż słabo świeci kontrolka biegu jałowego/luzu . Czy to jest element wymienny lub czy da się dołożyć drugą mocniejszą co by w pełnym słońcu było widać . Drażni mnie szukanie luzu podczas jazdy po mieście.

    #2
    Co znaczy słabo? Tak jak świateł długich, czy nie?
    Jak tak: to wymiana na mocniejszą, może leda.
    Jak nie: to albo żarówka się kończy, albo trzeba poczyścić styki nad zębatką zdawczą... N

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Lis Zobacz posta
      Co znaczy słabo? Tak jak świateł długich, czy nie?
      Jak tak: to wymiana na mocniejszą, może leda.
      Jak nie: to albo żarówka się kończy, albo trzeba poczyścić styki nad zębatką zdawczą... N
      querwa , wczoraj właśnie wymieniłem uszczelniacz wałka zdawczego ........drugi raz tego nie popełnię w najbliższym czasie ( no nie zmuszę się ) , moto złożone
      opcja 2 , da się tam wymienić żarówkę w prosty sposób czy szkolenie w NASA mus być ?

      Komentarz


        #4
        W prosty sposób zdejmiesz lampy główne i włala

        Komentarz


          #5
          Wymieniałem "kontrolki" kierunków i luzu na mocniejsze, bo też w słońcu były słabo widoczne jak na moje gały (wiek robi swoje) i da się bez większych problemów, bez zdejmowania lamp.
          "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

          Komentarz


            #6
            Mam żarówki ledowe niemal od początku i może dlatego nie czuję problemu. Natomiast tak myślę o tych kontrolkach... i przydałaby mi się kontrolka 5 biegu, tak często szukam szóstki

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez Beniamin Zobacz posta
              Wymieniałem "kontrolki" kierunków i luzu na mocniejsze, bo też w słońcu były słabo widoczne jak na moje gały (wiek robi swoje) i da się bez większych problemów, bez zdejmowania lamp.
              o widzisz , jakieś pocieszenie w ten pochmurny , deszczowy dzień .........tak, wiem potrzeba deszczu jest duża ale czemu w łykend

              - - - Zaktualizowano - - -

              Zamieszczone przez Lis Zobacz posta
              Mam żarówki ledowe niemal od początku i może dlatego nie czuję problemu. Natomiast tak myślę o tych kontrolkach... i przydałaby mi się kontrolka 5 biegu, tak często szukam szóstki
              zdała by się ta szóstka na tranzycie, tez często szukam i nie znajduje

              Komentarz


                #8
                Sprzeczne info mam. Czy trzeba rozbierać zegary by dostać się do tych żarówek ?

                Komentarz


                  #9
                  Nie trzeba rozbierać zegarów, żeby się dostać do żarówek.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X