Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

XIII Zlot XTZClub 04-06 wrzesień 2020

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Jak jest jeszcze szansa to wezmę miejsce rezerwowe. A jak się nie uda to wpadnę to Was choćby w sobotę się przywitać bo mam niedaleko

    Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

    Komentarz


      #32
      Zamieszczone przez tookie Zobacz posta
      Jak jest jeszcze szansa to wezmę miejsce rezerwowe. A jak się nie uda to wpadnę to Was choćby w sobotę się przywitać bo mam niedaleko

      Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
      Tak jak napisałem, miejsce jeszcze jest. Wpisz się na listę

      Komentarz


        #33
        Achtung!!! Zostało ostatnie wolne miejsce do Zamrzenicy.

        Komentarz


          #34
          Cześć.
          Czy jest przewidziany jakiś program zlotu?
          O której się meldujemy itd itp ?
          Co pijemy itd itp

          Komentarz


            #35
            Wolna amerykanka- samogon jest preferowany

            Komentarz


              #36

              Pozdro ze skarlanki [emoji16]


              Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

              Komentarz


                #37
                To fakt że rybę tam umieją zrobić
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  #38
                  Zamieszczone przez Waldek G. Zobacz posta
                  Cześć.
                  Czy jest przewidziany jakiś program zlotu?
                  O której się meldujemy itd itp ?
                  Co pijemy itd itp
                  Po niedzieli podam kilka informacji. Muszę jeszcze skontaktować się z ośrodkiem.
                  Ps. Junak masz może dobry kontakt do kogoś z ADV ? ... Oni mieli gotową trasę z okolic jak miał być zlot w Krówce.

                  Komentarz


                    #39
                    Ale my mamy trasę z tamtego zlotu ma Kaszubach. Jak wrócę to poszukam ale na forum też na pewno była.
                    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                    sigpic

                    Komentarz


                      #40
                      da polecieć puszką ?

                      Komentarz


                        #41
                        Junak, wrzuć tą trasę jak ją znajdziesz.

                        Komentarz


                          #42
                          Witam, czy znajdą się jakieś miejsca dla gapowiczów? chęci są tylko u nas to jak zwykle okaże się w ostatniej chwili.

                          Komentarz


                            #43
                            Zamieszczone przez Marti Zobacz posta
                            Witam, czy znajdą się jakieś miejsca dla gapowiczów? chęci są tylko u nas to jak zwykle okaże się w ostatniej chwili.
                            na chwilę obecną tak . ale nie mogę zagwarantować że do samego końca nie będą zajęte. nie wiem jak będzie z wyżywieniem bo na 3 dni wczesniej muszę podać ilość dla kuchni.

                            - - - Zaktualizowano - - -

                            A teraz kilka informacji itp...
                            Proszę o przeczytanie całości...
                            Udało mi się załatwić jeszcze jeden domek Brda. Tak więc na chwilę obecną mamy wolne jeszcze 3 miejsca + rezerwa 4 miejsca.
                            Meldujemy sie od godziny 15.00 w piątek , do niedzieli 11.00
                            Na terenie ośrodka jest obowiązkowy parking , ale my możemy motocykle parkować przy domkach. Warunek.... bez ujeżdzania po ośrodku, łuututututtu, strzenania z rury czy orania itp...ośrodek ma jeszcze sezon i nie będziemy tam sami.Po za tym ośrodek znajduje nie na obszarze chronionym Borów a za płotem mamy nadleśnictwo.
                            Sniadania w sobotę i niedziele 8.30-9.30. Obiad/obiado kolacja ustaliłem na 16.30-17.00 . nie trzeba gnać z trasy na jedzenie.
                            Zorganizowałem ogniska na piątek i sobotę. Będziemy mieli przygotowane 2 stosy drewna. Niestety płatnę. Po przyjeździe robimy zrzutkę po 10zł od każdego. Wędlinyu we własnym zakresie.
                            Zaopatrzenie: najbliższe sklepy :
                            Minikowo... jakiś sklep wiejski 4km
                            Bysław... Dino i Carrefour Exprees 9km
                            Kamienica... Lewiatan 10km
                            Lubiewo... jakiś wiejski sklep 10km
                            Wszystkie te miejscowości są na trasie dojazdu do Zamrzenicy. Tak więc warto zrobić przystanek przed dojazdem i zrobić zaopatrzenie.
                            Na terenie ośrodka znajduje się kawiarnia: Słodycze , przekąski no i PIWO. Odrazu informuje że na terenie ośrodka i w samej kawiarni nie ma terminala i płatność tylko gotówką. Tak więc nie zapomnijcie zabrać kasy bo można się zdziwić.
                            Alkohol każdy sam co kto lubi ... wspólnych zakupów nie ma co robić bo upodobania są różne... jeden woli czyste inny bimberek a jeszcze inny piwko.... Borowy np. Paliwo rakietowe
                            Jak pisałem wcześniej nie ma opłaty za prąd,klimatycznego itp...wszystko mamy wliczone w cenę za miejsce.
                            Jest wypożyczalnia sprzętu pływającego , ale to już każdy we własnym zakresie jak będzie chciał. Pomost , plaża itp...
                            Co do tras, to ja sam nie organizuje trasy. Junak pisał o trasie z chyba z ADV Kaszebe z zeszłego roku ... ale to jest sam dojazd 100km. Ale wiem że miał byc wiosną tego ADV tez nad zalewem w Krówce i został odwołany z powodu tego całego syfu i coś pisali że mieli przygotowaną trasę w okolicy. Jak ktoś ma dobry kontakt do organizatorów AVD to było by fajnie.
                            Ja sam mogę chetnych zabrać na wycieczkę bez szaleństw ( muszę uważać bo mam uszkodzone więzadło stawu łokciowego) po okolicach / ciekawych miejscach.
                            Tak więc jak jeszcze pytania , to smiało....
                            Jak cos będę informować...
                            I przypominam że mamy wolne miejsca ...3+4rezerwy

                            - - - Zaktualizowano - - -

                            AAAAA i bym zapomniał .... gotowe już są nowe Flagi/banery klubowe

                            118158965_3296641587048201_610399893528922258_o.jpg

                            Komentarz


                              #44
                              Mam nadzieję na wolne w robocie i wielką ochotę na zajęcie jednego z miejsc rezerwowych - dogadujemy temat z Adamem i Gregiem - może pójdziemy na dyskotekę.....?! REKSIO

                              Komentarz


                                #45
                                Hej
                                Mam na chwilę obecną na liście 24 osoby . Zostały 3 wolne miejsca + rezerwa.
                                Dziś kontaktował się ze mną osrodek i prosi żeby w poniedziałek podać ostateczną ilość osób z wyżywieniem. Chodzi to że musza na tyle wcześniej wiedzieć na ile przygotować posiłków ( mają podobno troszke problemy w zaopatrzeniem i boją sie że jak za późno podam to mogą mieć problem, nie chcą robic też zapasów bo kuchnia we wrześniu będzie działać już tylko na pół gwizdka) Tak więc proszę do najbliższej niedzieli włącznie wpisywać się na listę kto jeszcze chętny na miejsce z wyżywieniem. Nadal po tym czasie będzie jeszcze możliwość zapisu i przyjazdu , ale wtedy trzeba liczyc się ż tym że już tylko sam nocleg i trzeba będzie posiłek zorganizować sobie we własnym zakresie .Oczywiśćie wtedy już tylko płatne za sam nocleg. Ale nie damy nikomu umrzeć z głodu

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X