Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

XIII Zlot XTZClub 04-06 wrzesień 2020

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Paweł, jak rozmawialiśmy, my dojedziemy dopiero po sobotnim śniadaniu, więc te dwa razy dwa posiłki odpadają.

    Komentarz


      #47
      Spoko nie zmarnuje się... A jak coś to zrobię z tego lunch pakiet dla was heheh

      Komentarz


        #48
        Pablo zarezerwuj dla mnie jedno kojo.
        J11
        Papacool

        Komentarz


          #49
          Zamieszczone przez Jarek11 Zobacz posta
          Pablo zarezerwuj dla mnie jedno kojo.
          J11
          Wpisany

          Ps. Coś mi się popitoliło wcześniej z liczeniem ...po wpisaniu Jarka zostało ostatnie miejsce + 4 rezerwy

          Komentarz


            #50
            Dziś ostatni dzień na miejsce z wyżywieniem...w przysłym tygodniu jest jeszcze szansa na miejscówkę na zlocie , ale wyżywienie już we własnym zakresie.

            Komentarz


              #51
              zmieniając temat zakwaterunkowy ... czy brać rzutnik i ekran ? może ktoś będzie się chciał pochwalić jakimś tripiem ,a może zrobimy sobie jakieś wspomnienia z wcześniejszych zlotów i spotkań tudzież innych interesujących spektakularnych wydarzeń w siodle

              Komentarz


                #52
                raczej obstawiam że pogoda dopisze i wieczorem będziemy się zalewać przy ognisku...
                ale może jak miało coś popadać z wieczora to jak ci się chce targać , to zawsze można grupowo obejrzeć np. Trudne Sprawy itp... bo ja sam nie posiadam "spektakularnych wydarzeń w siodle"... no może w telefonie znajdzie się ostatni popisowy zjazd Kapitana W na plaże w Gaju...heheheh

                Komentarz


                  #53
                  Spektakularny to był wjazd Junaka , ale jak będzie rzutnik to mam mnóstwo materiału z Gruzji i Turcji , nikt się nie będzie nudził i coś się będzie działo że nas zgromadzi w kupie a nie w domkach.
                  Kur.a jak ty z tym ekranem pojedziesz
                  Papacool

                  Komentarz


                    #54
                    przedłużacz do rzutnika i na domku mozna wyświetlić ...heheheh

                    Komentarz


                      #55
                      Klepnij mi to miejsce Pawlo - nie mam jeszcze 100% pewności czy dam radę - ale tak czy inaczej zapłacę za miejscówkę.

                      Komentarz


                        #56
                        Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                        Klepnij mi to miejsce Pawlo - nie mam jeszcze 100% pewności czy dam radę - ale tak czy inaczej zapłacę za miejscówkę.
                        no problem... teraz ja moge już tylko bez wyżywienia bo podałem liste do ośrodka na kuchnie,ale jest rozwiązanie...
                        napisz priv do Grzecha "giennios" . pisał mi dzis że odpada , a ma opłaconą miejscówke z wyżywieniem... to się znnim dogadasz.

                        Komentarz


                          #57
                          Kur.a jak ty z tym ekranem pojedziesz[/QUOTE]

                          no niestety dam rade ...moto w tym sezonie odpoczywa ... ja też

                          Komentarz


                            #58
                            To może upijcie się w piątek a pokaz zróbcie w sobotę jak ja już będę, chętnie obejrzę relacje z fajnej wyprawy

                            Komentarz


                              #59
                              Cze.
                              Na dzień przed , tak dla przypomnienia. Meldowanie jutro od 15.00 (ja już powinienem być na miejscu) Jak kto z drogi i głodny to informuje że w pobliżu nie ma żadnych barów , knajp itp... poprostu od ludzie. Najbliżej jakieś knajpy z żarciem to 10km, i tak samo ze sklepami. Tak więc zabrać prowiant i trzeba wytrzymać do ogniska... ewentualnie w domkach zrobić sobie cos na szybko. co do ogniska to przypominam że mamy 2 stosy i po przyjeździe zrzutka po 10zł od osoby na drewno (jak można proszę żeby mieć przygotowane odliczone) . Jak pisałem jest możliwość skorzystania z kawiarni , brak terminala...tylko gotówka.
                              Junak nie zapomnij zabrać farelki... ... choć w opisie domu było chyba napisane że są jakieś grzejniki olejowe.
                              Przypominam dla tych co by chciel jeszcze tak na ostatnią chwilę, że są 4 rezezwowe wyrka (bez wyżywienia)
                              Jak ktos coś ... kontakt do mnie np. z trasy , to śmiało dzwonić 696 128 145
                              Do jutra...

                              Komentarz


                                #60
                                Do jutra

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X