Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

XIII Zlot XTZClub 04-06 wrzesień 2020

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    XIII Zlot XTZClub 04-06 wrzesień 2020

    Tak jak pisałem w poprzednim temacie. Stary już nie aktualny. XIII zlot klubu przełożony z maja na wrzesień. Reszta bez zmian. Oficjalnie otrzymałem z ośrodka potwierdzenie zmiany daty na 04-06.09.2020 ( pierwszy weekend września)

    Tak jak pisałem wcześniej, wszystko zaklepane.
    Ten temat zostanie do spraw organizacyjnych , głupich i tych mądrych pytań itd...
    Nadal zostaje temat z listą:


    Dla przypomienia:
    Rezerwacje zrobiłem na 20 os. (4 domki 5-6 osobowe) z opcją domówienia miejsc -kolejny domek.
    Koszt tak jak pisałem wcześniej : za nasz standardowy pakiet to 195zł + ( 5zł , na alkochol dla organizatora hehehe a tak serio to proponuje wszystko zaokrąglić do tych 200zł i i a te 5zł od każdego przeznaczyć na nowe flagi klubowe , tak jak rozmawialiśmy we wrześniu)
    Sniadanie -bufet 8.00-9.00 do ustalenia
    obiad/obiado-kolacja do godziny 17.00
    wyposażenie domków widzieliście na stronie , są jakies grzejniki.
    prąd/klimatyczne wliczone już w cene
    jest sprzęt pływający , ale to już każdy indywidualne
    jest opcja ogniska , ale trzeba małą zrzutkę zrobić na przygotowanie drewna . ale jest jeszcze opcja płatna 21zł na głowę i to już oni organizują wszystko ( drewno,ognisto ,wędliny , pieczywo itp...)
    Jakaś kawiarnia i sklepik na terenie .

    Tak na koniec. Najlepsze rozwiązanie jakie można było zrobić dla wszystkich , szczególnie dla tych co dokonali już wpłaty.
    Odnośnie zlotu prosze pisać już w tym temacie ( poprzednie poprostu już nie używamy do wymiany informacji itp..)
    Junak , a ciebie proszę o wywalenie z zółtego paska na głownym info o majowym i wrzuceniu tego tematu już na wrzesień.Jesli masz tez możliwość , to prosze cię o edytowanie daty w temacie listy żeby się komuś nie mieszało.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowany przez Pawloo78; 4828.

    #2
    Pasuje

    Komentarz


      #3
      Duża szansa, że dołączę.

      Komentarz


        #4
        Pawloo 78 nie ma na tak zrobić żeby zaokraglic do 250 i mieć wszystko ogarniete ognisko flagę może kubki czy cos koszulki przestanmy dziadowac raz do roku moza wydac kilka stow na zlot.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Trusek Zobacz posta
          przestanmy dziadowac raz do roku moza wydac kilka stow na zlot.
          A co będą dzieci jadły jak stary wyda na zlocie całą tygodniówkę?
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Trusek dobrze prawi ,dać Mu wódki.

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez znikopis Zobacz posta
              Trusek dobrze prawi ,dać Mu wódki.
              Jakiej wódki... Trusek na Helu teraz rum spija i szanty wali ... to teraz jakieś głupoty opowiada że my dziadujemy itp....

              Komentarz


                #8
                Wczoraj obiechałem sobie zalew i podjechałem zobaczyć ośrodek.
                IMG_20200613_151932.jpg IMG_20200613_151247.jpg
                IMG_20200613_151114.jpg IMG_20200613_151114.jpg
                IMG_20200613_151022.jpg IMG_20200613_151017.jpg
                IMG_20200613_153302.jpg IMG_20200613_154558.jpg

                Komentarz


                  #9
                  Dla mnie git.
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #10

                    Komentarz


                      #11
                      Tomek z sąsiadem mogą już rozpocząć proces produkcji środka odkażającego
                      Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                      Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez piotr13 Zobacz posta
                        Tomek z sąsiadem mogą już rozpocząć proces produkcji środka odkażającego

                        Komentarz


                          #13
                          Cze kierownictwo.
                          Kilka informacji i przypomnień.
                          Jak wiadomo zlot we wrześniu , czyli zostało trochę ponad 2 miesiące.
                          Przypominam że lista jest aktywna i zachęcam do zapisywania się. Dlaczego??
                          Takie moje spostrzeżenia:
                          Obejachałe sobie tydzień temu zalew i zajechałem do ośrodka w którym będziemy. Porozmawiałem sobie trochę z kierowniczka o ośrodku , rezerwacjach i ogólnie tej całej posranej sytuacji. Ośrodek bazował na oborach, zielone szkoły itp... wiadomo w tym roku już nie wypał da nich i mogą liczyć tylko na indywidualne rezerwację. I tu niespodzianka. Ośrodek ma już na czerwiec,lipiec i sierpień praktycznie prawie 100% miejsc zajętych i walą tylko turnusy tygodniowe. Na wrzesień obłożenie 80% a już dzwonią jacyś grzybiarze itp ... Jako jedymi my mamy chyba tylko na weekend bo reszta na dłużej. My mamy 4 domki /20 miejsc + 4 miejsca w rezerwie i pozostaje podłoda lub 2 osoby na wersalce itp... i wychodzi na to że raczej na kolejny domek nie będzie co liczyć. Dlatego zachęcam już o wpisywanie się na listę bo znając życie większość czeka do ostaniej chwili a może się okazać że nie będzie już miejsc.
                          Osoby które są zapisane a nie wpłaciły kasy proszę o deklarację przyjazdu i oczywiście w celu potwierdzenia wpłaty. Osoby którę z jakiś powodów nie mogą lub nie chcą przyjechać a dokonały wpłaty proszę na liście zrobić dopisek że rezygnują i mogą odstapić/ dogadać się z inną chętną osobą.
                          Ja też musze jeszcze teoretycznie zadeklarowac do ośrodka dokładną ilość osób do połowy sierpnia.
                          W maju się spotkaliśmy i było spoko , jak na tak szybkie spotkanie było sporo luda i nikt nie umarł
                          Zachęcam do wpisywania się nie zostawiania tego na sam koniec.

                          Komentarz


                            #14
                            1. Pawloo78 1 os. -wpłacone
                            2. Znikopis 1 os. - wpłacone
                            3. Pablo1972 2 os. - wpłacone
                            4. AdamB 1 os. -wpłacone
                            5.Trusek 1 os. Nie wiem jak moja 2 polowa
                            6.Tomek2071 1 os. Gosia się zastanawia 1 os -wpłacone
                            7. Marcinjunak 1 os -wpłacone
                            8. Spridero 1 os. - potwierdzam, zaraz zrobię przelew
                            9. giennios 1 os.

                            Komentarz


                              #15
                              Wystarczy mi na już potwierdzenie... wpłata dzięki , ale spokojnie nie przeciążaj tak zaraz banku ...poczekaj do jutra heheheeh
                              A tak serio dzięki i jak moge prosić resztę tez o potwierdzenie ( wiadomo jak było , ci z którymi widziałem się w maju już potwierdzali ) ale reszta co nie była zdecydowana.
                              Ps. przypominam że tu jest wątek do dyskusji ... listę prowadzimy tu:

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X