Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zestaw naprawczy zacisku tył

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zestaw naprawczy zacisku tył

    czy sa jakies zestawy naprawcze zacisku tył ?? czy wr 450 ma ten sam zacisk (potrzebne gumki)

    #2
    Możesz kupić cały zacisk od burgmana, bodajże 400, temat na forum. I jest to najlepsze rozwiązanie, masz nowszy zacisk bez wżerów itd.

    Komentarz


      #3
      Tyle że mniejszy... Tzn. średnica tłoczka w Burgmanie to 25 mm, XTZ ma 27 mm.

      Komentarz


        #4
        Nabyłem w IC zestaw naprawczy zacisku od yz 250 + bolce jutro bede wiedział czy pasuje jesli bedzie ok podam symbole

        Komentarz


          #5
          Ok, przyda się, też chcę zrobić przegląd i regenerację.

          Komentarz


            #6
            Ja kupowałem z tego co pamiętam zestawy z Xtzparts.com. komplet przód i tył
            Chyba płaciłem 100-120zl za wszystko. Ale ostatnio coś widziałem że strona w naprawie czy coś.

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez Lis Zobacz posta
              Tyle że mniejszy... Tzn. średnica tłoczka w Burgmanie to 25 mm, XTZ ma 27 mm.
              Mam z tyłu założony, nie ma różnicy in minus, in plus działa bez zarzutu

              Komentarz


                #8
                Witam zamontowalem zestaw od yz 250 98r z zacisku przedniego i wszystko jest ok gumki sa takie same jak w xtz 750 srednica tłoczka tez nie moge dodac zdjec . ale podaje symbole zestawu z inter c..s zestaw naprawczy BCF-116 bolce klocków AB18-7004
                Załączone pliki

                Komentarz


                  #9
                  Zamówiłem AB18-7004 i ACY-253, który nie ma gumek sworzni jak BCF-116. Bartosz, dzięki za namiary.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X