Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam XTZ 750, 93'

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Sprzedam XTZ 750, 93'

    Witam,
    tak jak pisałem w innym dziale zastanawiałem się nad sprzedażą mojej poczciwej tereski. Decyzja już zapadła i około miesiąc temu xtz wylądowało na popularnym serwisie aukcyjnym. Telefonów było sporo, wybuchła panika związana z COVID-19 i postaowiłem usunąc ogłoszenie. Skłoniły mnie do tego również dziwne telefony w stylu "chciałbym kupić taki fajny motorek ale... nie chciałbym wydawać pieniędzy. Zamienisz się pan na skuter 125"
    Teraz wszyscy ochłonęli i powoli oswajają się z obecną sytuacją więc i ja wracam to sprzedaży motocykla.

    Do sprzedania motocykl Yamaha XTZ 750 Super Tenere. Motocykl ma już swoje lata ale ciągle jest w świetnej kondycji! Włożyłem w niego wiele pracy i pieniędzy ale odwdzięczył się wieloma kilometrami bezawaryjnej jazdy. Zwiedziliśmy razem kawał Polski, Ukrainę , Węgry, Słowację, Chorwację, Bośnię a także wzięliśmy udział w kilku rajdach. Jestem pierwszym właścicielem w kraju (od 2016r). Wszelkie czynności serwisowe wykonywałem na bieżąco. W ostatnich latach wykonałem następujące czynności:
    Rok 2020:
    - wymiana oleju i filtra
    - wymiana filtrów powietrza
    - wymiana czynnika chłodzącego
    - regulacja luzów zaworowych
    - wymieniona uszczelka miski olejowej
    - czyszczenie, regulacja i synchronizacja gaźników
    - czyszczenie zacisków hamulcowych (przód i tył) + wymiana klocków przód
    Całość prac opisana na naszym forum w dziale "Moje moto"

    Rok 2019:
    - olej + filtr (co 5tyś)
    - uszczelniacze przedniego zawieszenia + olej
    - łożyska i uszczelniacze w tylnym kole
    - świece
    - przewody WN i fajki
    - montaż przewodów hamulcowych w stalowym oplocie(przód) + wymiana płynu hamulcowego
    - linka sprzęgła
    Poprzednie lata:
    - montaż nowych gaźników od Ducati (patent znany posiadaczom xtz)
    - kompletne sprzęgło
    - montaż podwyższenia kierownicy
    - montaż gmoli
    - montaż stelaży pod kufry
    - zawory + olej i filtr co 5tyś
    - montaż centralnej stopki

    Maszyna w pełni sprawna i gotowa na kolejne kilometry - obecny przebieg około 80,5tyś km. Motocykl posiada ślady użytkowania i był wykorzystywana do turystyki zarówno szosowej jak i enduro, Posiada zadrapania, rysy i pęknięcia na plastikach i baku. Pęknięty i sklejony lewy boczek(w górnej cześci) i wypełnienie zegarów. Sprzedaję wraz z kufrem kappa k42. Powodem sprzedaży jest powiększająca się rodzina i drugi motocykl w garażu, który mam nadzieję już w najbliższy weekend wróci do życia
    Motocykl moim skromnym zdaniem godny polecenia! Mogę podesłać więcej zdjęć jak i opowiedzieć o nim dużo więcej niż napisałem.
    Cena dla forumowiczów 7700pln. Ewentualne negocjacje możliwe dopiero po oględzinach

    2.jpg

    1.jpg

    4.jpg

    6.jpg

    7.jpg

    #2
    I jeszcze numer telefonu do ewentualnego kontaktu
    Łukasz 695 511 821

    Komentarz


      #3
      Z pandemią wszyscy się oswoili i ja również więc motocykl znów ląduje na portalu sprzedażowym Cybexy i inne marki pojazdów, które mnie obecnie interesują okazały się bardzo luksusowe... Teresa do sprzedania w trybie pilnym w nowej cenie 7300!

      Komentarz


        #4
        Motocykl sprzedany. Temat do zamknięcia

        Komentarz

        Pracuję...
        X