Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

[S] Nawigacja TomTomRider 400

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [S] Nawigacja TomTomRider 400

    Szanowni umiłowani w podróży znajomi i znajomi znajomych! Chętnie pozbędę się mojego motocyklowego TomToma Rider 400. Nawigacja jest zajebista, działa, wytycza fajne tzw. "Ekscytujące trasy" (czyli dużo zakrętów i pagórków), nie ma z nią problemów (na drogach, problemem jest próba wgrania i podążania trackiem, który przebiega poza znanymi TomTomowi drogami) więc dla drogowych turystów.
    W komplecie wszystko do montażu na kierownicy moto - ładujące mocowanie, kabelki, ramię, obejma na kierownicę (wszystko zgodne z RAM Mount), do tego mocowanie do fury na szybę. Mocowanie na moto na kluczyk.
    555 PLN do negocjacji (im więcej razem wypiliśmy, tym większej!), prawo pierwokupu ma Adam, ale na razie się nie określił 😉 Oczywiście dożywotnie aktualizacje map, radarów itd, oraz po spięciu ze smartfonem info o sytuacji drogowej na żywo.
    A bonus bonusa - ponieważ to jest wersja na ileśtam lecie TomToma, to ma pre-wgrane ileśtam najlepszych tras motocyklowych na świecie (żadnej w PL 😉 )

    101412307_3249445525121110_5382178747325612032_o.jpg
    Pzdr!
    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

    #2
    Sprzedana, do zamkniecia
    Pzdr!
    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

    Komentarz

    Pracuję...
    X