Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kreci, kręci i nic.....

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kreci, kręci i nic.....

    Witam
    Mam XTZ 750 94r od prawie roku. Do teraz nie było z nią żadnego problemu. Przy odpalaniu musiałem zawsze dodać delikatnie gazu i zawsze bez najmniejszego problemu odpalała. Wczoraj wróciłem z przejażdżki, nic się nie działo. Dziś rano próbuje odpalić i nic z tego, kręcę kręcę i nic. Pomyślałem że może mało paliwa i pompka ma jakis problem więc żalem prawie do pełna ale nie pomogło. Wywaliłem filterek paliwa założony na przewodzie ale też bez rezultatu. Za którymś razem spróbowałem bez rolgazu i tylko wtedy łapie. Podczas jazdy nic się nie dzieje i wszystko jest ok. Tylko przy zapalaniu nie mogę używać teraz nagle rolgazu.....gdzie może leżeć przyczyna?

    #2
    A po co kręcisz gazem przy odpalaniu? Jak jest ciepły to powinien zaskoczyć od razu, na zimnym ssanie lekko i też bez gazu pali.
    Jak odkręcasz gaz to dajesz więcej powietrza, teraz jest cieplej więc może dlatego.
    Na przegazówkach kopci na czarno?
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Poprzedni właściciel twierdził że to normalne, nie weryfikowałem tego. Nie było to też kręcenie a raczej muśnięcie. Bez rolgazu kilka razy też próbowałem ale nie chciała gadać więc zawsze przy starcie delikatnie przekręcalem rolgaz. Cieply czy zimny zawsze od pierwszego razu. Nie mniej nawet jeżeli ta zmiana jest pozytywna i tak powinno być zawsze to chcę wiedzieć dlaczego wcześniej musiałem to robić niewłaściwe zeby odpalić. Co do przygazowek to nie kopci na czarno

      Komentarz


        #4
        Gaźniki do regulacji i będzie paliła jak trzeba.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Jak będziesz rozbierał gaźniki, to sprawdź króćce ssące, bo może są tak spękane, że lewe powietrze skę dostaje i nie chce odpalić.

          Komentarz

          Pracuję...
          X