Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

XTZ660 Tenere - mod

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    XTZ660 Tenere - mod

    XTZ660 Tenere z 1991 roku, przebieg nieco ponad 60.000 km., motocykl w stanie bdb, rejestracja, przegląd ubezpieczenie. Teresa przygotowana do przeszczepu zawieszenia na WP48 z Kata 525. Yamaha nie ma przednich owiewek i czachy, które już sprzedałem, w zamian jest Polisport + licznik z Ali /ori reflektor, stelaż i zegary leżą na półce w garażu/. W komplecie cały set do przeszczepu przodu - kompletny zawias jak wyżej + koło z zaciskiem/ - zawieszenie po serwisie, wystarczy dorobić sztycę i dokupić kierownicę 28. Dodatkowo w pudełku czeka na wymianę funkiel nowa tylna sprężyna - Ohlins 140, amortyzator po weryfikacji 100% sprawny + bak ok. 20 litrów acerbisa z KTM Lc4 /jest trochę zabawy ale ponoć da się wsadzić/. Wydech założony alu /ori w komplecie/, poszerzone podnóżki, stalowy oplot, nowe klocki i napęd - zębatka 50 /kompletny napęd ori też jest/. Silnik dzwon !! po zakupie zrobiłem tłok + pierścienie + wszystkie uszczelnienia, nie bierze oleju, pali na dyg. Drugie tylne kompletne koło pod ewentualny zaplot na 18". Moto w obecnej konfiguracji przejechało w tym sezonie jakieś 4-5 tysi bez jakichkolwiek problemów /w zeszłym tygodniu wróciła ze "ściany wschodniej" Bieszczad-Berżniki cirka 1.800 km./. Wszystko co wiem zeznam bez bicia. Trafiło się coś innego i na szybko Teresa szuka nowego domu - ewentualną sprzedaż muszę skoordynować z zakupem więc oferta jest ograniczona czasowo. Cena OSTATECZNA kompletu jw. + sporo dupereli i nowy przegląd techniczny 6.990 zł. kontakt 600-831-641

    Ps. W temacie o remoncie silnika pomyliłem się z przebiegiem o równą dychę /teraz jest na ori liczniku coś pod 60.000 + max 5.000 z tego sezonu. Oferta tylko do 27-go czerwca włącznie - później "przeszczep" zawieszeń i Teresa zostaje w domu.
    Zdjęcia po kontakcie na maila ale proszę nie "prosić z ciekawości" tylko tych co są zainteresowani - czas to ... mój i twój
    Ogłoszenie tylko na forum + forum AT. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.
Pracuję...
X