Poka wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Narzdzia podrne

Junior Member
    Doczy
    mar 2019
    Postw
    47
    Skd
    Choroszcz

Domylnie Narzdzia podrne

Witam. Jestem pocztkujcym motocyklist. St mam drugi sezon. Wybieram sie gdzie dalej robi grubsze km. I tak si zastanawiam jakie narzdzia warto mie ze sob.
    Do gowy mi przyszo - klucze do k, klucze podstawowe, rubokrty gwiazdkowy i wielkanocny,imbusy do plastikw, jaka yka, jakie kombinerki, trytytki. Co jeszcze powinienem wzi eby unikn kopotw? Chodzi mi o podstawowe narzdzia niezbdne do delikatnych awarii, oraz eby nie zajmoway duo miejsca. Pozdrawiam.

P.S. Nie wiedziaem w jakim dziale pisa wic prosz o ewentualne przeniesienie tematu.

Senior Member Avatar Pawloo78
    Doczy
    cze 2017
    Postw
    661
    Motocykl
    yamaha xtz 750, GS1200
    Skd
    Bydgoszcz

Domylnie

Torx?? nie kojarz w Teresie czy takie ruby s. Ja zabieram jeszcze klucz do wiec + oczywicie wiece. I mae abki ...ratoway ju dup a i przy wyjmowaniu wiec te pomagaj

Guru Member Avatar piotr13
    Doczy
    lut 2010
    Postw
    1,648
    Motocykl
    xtz 660 xj 900 S
    Skd
    kocian

Domylnie

Dtk albo klej + atki, zapasow link sprzga ewentualnie klamk. Jeeli jedziesz naprawd daleko to jeszcze par czci.
    Jeeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybr...
    Jeeli jest wybr to mog by nawet cztery...

Junior Member
    Doczy
    mar 2019
    Postw
    47
    Skd
    Choroszcz

Domylnie

Dziki chopaki, o kluczu do wiec bym zapomnia, a dtk bdzie mia kolega, wikszo powymieniaem, wic czci nie bior. Pozdrawiam

Member Avatar zabool
    Doczy
    sie 2018
    Postw
    58
    Motocykl
    Ural M67-36 Nataszka, XTZ 750
    Skd
    Czstochowa

Domylnie

Jak grzebiesz motocykl w domu to narzdzia uyte przy pracy wrzucaj w osobny worek. Uywae 19-tki wyjmij ze zwykej skrzynki i w w "rzeczy do zabrania" , po sezonie uzbiera Ci si kupka do zabrania. Do tego yki , dtki , atki i masz gotowy zestaw. Jeli nie bdziesz wiedzia jak rozkrci i zoy to klucze i tak na niewiele pomog

Junior Member
    Doczy
    mar 2019
    Postw
    47
    Skd
    Choroszcz

Domylnie

Ju co tam wiem. Na razie nie robiem sam zaworw i remontu silnika. Oglnie to wolabym eby mi si te klucze nie przyday.

Member
    Doczy
    kwi 2012
    Postw
    82
    Motocykl
    XTZ 750 '90 3LD
    Skd
    Kielce

Domylnie

Srebrna tasma albo pomaraczowa - tynkarska. tzw power tape. Bez tego si nie ruszam z domu . Zaizolujesz ni przewody, pokleisz kufry albo owiewki po glebie, zakleisz suwak od przeciwdeszczwki jak odmwi posuszestwa. Doskonaa do wszelakiej maci druciarstwa. Polecam obejrze "Druyn A" oni tam wszystko kleili na srebrn tam, nawet samoloty.

Junior Member
    Doczy
    mar 2019
    Postw
    47
    Skd
    Choroszcz

Domylnie

Hehe. Co racja to racja. Zawsze j mam. Na szczcie nic si nie przydao.

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •