Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Koszulki Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Koszulki Yamaha XTZ 750 Super Tenere

    Cześć,
    Mam już gotowe koszulki z Yamaszką XTZ 750 Super Tenere. Dostępne tutaj: https://www.czarnaowca.com/motocyklo...enere-750.html
    Wyglądają tak:
    wwz155_yamaha_supertenere_750.jpg

    Dla klubowiczów do końca wakacji rabat 10% na wszystkie koszulki ze sklepu pod warunkiem, że w zamówieniu będzie choć jedna koszulka z Super Tenerką. Wystarczy w koszyku wpisać w okienku KUPONY kod: xtzclub
    Mam nadzieję, że się podobają i zapraszam na zakupy.

    Oczywiście mogę też zrobić koszulki damskie i dla dzieci oraz longi i bluzy jakby ktoś potrzebował.
    Ostatnio edytowany przez Dabal; 5534.
    Dąbal
    www.CzarnaOwca.com - koszulki motocyklowe

    #2
    kozackie
    a masz rozmiarówkę dziecięcą może?

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez qba Zobacz posta
      kozackie
      a masz rozmiarówkę dziecięcą może?
      Na jakie dziecko potrzebujesz? Jeśli nadruk się zmieści na koszulce to mogę bez problemu zrobić i dziecięcą
      Dąbal
      www.CzarnaOwca.com - koszulki motocyklowe

      Komentarz


        #4
        priv

        Komentarz

        Pracuję...
        X