Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Risery XTZ 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Risery XTZ 750

    Witam panów i panewki ��

    Może ktoś ma pomysł jak podnieść kierownicę na riserach. Mam już założona kierownicę wyższa Tomaselli, ale nadal mi mało i myślałem teraz żeby wymienić właśnie risery na jakieś wyższe. Są może gdzieś do kupienia, może ktoś się bawi w dorabianie albo najzwyczajniej ma patent na podniesienie?

    #2
    W zeszłym roku kupiłem Hebe. 50 lub 55 mm, nie pamiętam.
    WyglÄ…da to tak :
    IMG_20200709_170732.jpg

    Uwaga: brakuje kabli w tym ustawieniu. Można dać niską kierownicę, ale traci to sens podnoszenia.
    Wg mnie 30-40 mm to maks. jaki można podnieść.

    Komentarz


      #3
      Przedłużona mam już wszystko i to za bardzo więc myślę, że wystarczy. Gdzie to można dostać?

      Komentarz


        #4
        Kupiłem to w zwykłym sklepie motoryzacyjnym. Mieli różne risery. Konkretnie Manetka Bytom, teraz mają 6 cm... https://manetka.pasaz24.pl/category/...ertaProduktowa

        Komentarz


          #5
          No i super, dzięki wielkie ��

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez vcx Zobacz posta
            Witam panów i panewki ��

            Może ktoś ma pomysł jak podnieść kierownicę na riserach. Mam już założona kierownicę wyższa Tomaselli, ale nadal mi mało i myślałem teraz żeby wymienić właśnie risery na jakieś wyższe. Są może gdzieś do kupienia, może ktoś się bawi w dorabianie albo najzwyczajniej ma patent na podniesienie?
            Nosze się z zamiarem zmiany kierownicy na jakąś bez " patyny " , rozglądam się za jakąś kierownicą z poprzeczką ale.......nie mogę sie zdecydować. Ktoś coś poleci . Standardowa jak fabryczna, nie chcę nic podnosić .

            Komentarz


              #7
              Ja mam Tomaselli i nie narzekam, jedyny mankament to musisz wszystko przedłużyć (linke sprzęgła, przewody hamulcowe i elektryczne) jedynie linek gazu nie ruszałem.

              Komentarz


                #8
                Dla tych co chcą podnieść kierownicę...
                W tych przeglądanych projektach włoskich często pojawia się taka kierownica:
                received_300030754447980.jpg

                To Magura Big Enduro.

                vcx, może takie rozwiązanie byłoby dla Ciebie? 206 mm wysokości ;-)

                Komentarz


                  #9
                  Dzięki wielkie za reklamę w wątku nie na temat fitnesu.

                  Komentarz


                    #10
                    Naprawdę uważasz, że tak jest czytelniej żeby usunąć spam, a zostawić wpis, który go dotyczy? To nie pierwszy raz.

                    Komentarz

                    PracujÄ™...
                    X