Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

29.08.2020 BERLIN Demo...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    29.08.2020 BERLIN Demo...



    Zapraszam na historyczne i bezprecedensowe demonstracje przeciw uciskowi elit rządzących światem, pokarzmy że jesteśmy wolnymi i myślącymi ludźmi, nie dajmy się zakuć w kajdany niewoli, dziś szmaty na twarzy, jutro szczepionki, pojutrze chip itp. itd. pokażmy że nie jesteśmy stadem potulnych baranów, to co robią z ogólnoświatową gospodarką nie może im umknąć na sucho, więc bracia zmotoryzowani przyłączajcie się do tej wielkiej organizacji wolnych i myślących ludzi.
    Spotykamy się na stacji paliw BP w Olszynie, tj. przejście graniczne PL/DE o godz. 7:00 w celu wymarszu do Berlin dołączmy do wolnych ludzi z całej Europy.

    Mówimy stop tej maseczkowej obłudzie....

    #2
    Lud chce żreć, ma w uuupie jakieś marsze. A że demokracja to tyrania głupszej większości ...........musisz się podporządkować lub walczyć z wiatrakami.

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez xeo Zobacz posta
      Zapraszam na historyczne i bezprecedensowe demonstracje przeciw uciskowi elit rządzących światem(...)
      Kurna, nie wiedziałem, że elity rządzące światem są uciskane, ale jak tak, to pozdrówcie je serdecznie ode mnie jak tam będziecie, niech się trzymają ;-)
      Pzdr!
      prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

      Komentarz

      Pracuję...
      X