Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Wydech sebring xtz 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wydech sebring xtz 750

    Witam. Byłby ktoś zainteresowany wydechem do dużej Teresy marki Sebring z zamontowanym dbkillerem? Przechodzę na ori. Cena 300 do niego.IMG_20210116_131119.jpg

    #2
    Cześć, ja jestem zainteresowany. W jakim jest stanie?

    Komentarz


      #3
      Część. Stan oceniam na dobry. Nie ma dziur, przedmuchów ani żadnych takich. Zmieniam, bo sąsiedzi krzywo patrzą jak im pod oknami o 5:30 odpalam Moto IMG_20210116_131106.jpg

      - - - Zaktualizowano - - -

      https://youtu.be/EKWTsCMR-6s film z pracy na nim. Dokładniejsze zdjęcia podeślę Ci później, bo mam zamiar dzisiaj zmieniać

      Komentarz


        #4
        Nie chciał byś się zamienić za Lasera z Db kilerami? Chodzi tylko troszkę głośniej niż oryginał a ja potrzebuję właśnie czegoś głośniejszego. Mam też oryginał ale on już miał trochę przedmuchy.

        Komentarz


          #5
          Kupiłem już Ori tłumik. Pisałem kiedyś o zamianie to nie było chętnych dzisiaj go zakładam zobaczę jak będzie pracował. Podrzuć chociaż zdjęcie swojego chyba, że masz jak pracuje i pomyślimy jakby się mój nie sprzedał za sensowną kasę to będziemy gadać

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez kalwar Zobacz posta
            Część. Stan oceniam na dobry. Nie ma dziur, przedmuchów ani żadnych takich. Zmieniam, bo sąsiedzi krzywo patrzą jak im pod oknami o 5:30 odpalam Moto [ATTACH=CONFIG]28526[/ATTACH]

            - - - Zaktualizowano - - -

            https://youtu.be/EKWTsCMR-6s film z pracy na nim. Dokładniejsze zdjęcia podeślę Ci później, bo mam zamiar dzisiaj zmieniać
            Dziękuję, czekam fotki
            Ostatnio edytowany przez piotrek_w; 4135.

            Komentarz


              #7
              Sprzedaż póki co zawieszona....

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez Bulbulator Zobacz posta
                Nie chciał byś się zamienić za Lasera z Db kilerami? Chodzi tylko troszkę głośniej niż oryginał a ja potrzebuję właśnie czegoś głośniejszego. Mam też oryginał ale on już miał trochę przedmuchy.
                masz jeszcze tego lasera na sprzedaż?

                Komentarz


                  #9
                  Nie, już poszedł.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X