Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

No i jakie plany na 2021?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Ja, to póki co to Polskę objeżdżam. A że mam czasami różne dziwne pomysły, to na ten rok chciałbym jechać Wisłą... Od źródeł do ujścia. Może nie cały czas przy brzegu, ale nie odjeżdżać za daleko od nurtu, przejeżdżać mostami, przeprawiać się promami. Wiem, że za Wa-wą to może być zapachowo wątpliwe, ale taki jest plan póki co.
    "Dzieci należy trzymać z dala od Internetu. Od dzieci Internet głupieje..."

    Komentarz


      #17
      Hej.
      W tą środę ruszam w trasę.
      Najpierw Rumunia, Bułgaria, do Grecji i powrót przez Bałkany.
      Ktoś planuje jechać w te okolice?

      Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

      Komentarz


        #18
        ...Z racji że planuje wypad na Rumunie plus minus 19 lipca na około 8 dni może 9 dni szukam chętnych osób ewentualnie jak ktoś leci to bym się podpiął. Plan jest wyłącznie asfaltami na plus minus 2,500km po samej Rumuni. załączam linka do bardzo wstępnej trasy w którą trzeba jeszcze dołączyć Transfogaraske i Transalpine. Chciałem zahaczyć o morze na jeden dzień lub jakieś kilka godzin. Nie interesują mnie kościoły ani inne miejsca kultu. Owszem możemy podjechać i popatrzeć ale nie za długo żebym sie nie nawrócił. Trasa bardziej bez ciśnienia z postojami. Plan jest robić około 300 do 400 km dziennie - dużo i nie dużo. Spanie bardziej w pensjunach ale namiot też zabieram. Nie interesują mnie komentarze w stylu pojechałbym ale nie w tym roku, pojechałbym ale babcia ma rocznice i pojechałbym ale jest powtórka serialu D jak debil. No i zazdroszcze, fajnie że jedziesz też bym chciał ale ... Było 6 osób zdecydowanych ale większość sie wykruszyła. Nie wiem jak będzie bo do 19 stego jeszcze trochę czasu i co będzie z lockadwnami - choć chłopaki już wiedzą co szykują bo podobno służba zdrowia ma być w gotowości od sierpnia. Nie poddałem się preparatowi więc nie mam paszportu szczepień burka czy tam reksia. Podobno da się przelecieć tranzytem i nie ma problemów - jak na razie. Rumunia jest otwarta bez psich paszportów. to tyle w temacie. proszę pisać na priv

        Komentarz


          #19
          Lemur, upgrade z dnia dzisiejszego, sprawdź zasady wjazdu do SK i CZ
          Zwłaszcza dla nieszczepionych. Dodatkowo załóż kwarantanne po powrocie.

          Komentarz


            #20
            Zamieszczone przez Pablo1972 Zobacz posta
            Lemur, upgrade z dnia dzisiejszego, sprawdź zasady wjazdu do SK i CZ
            Zwłaszcza dla nieszczepionych. Dodatkowo załóż kwarantanne po powrocie.


            No właśnie jak napisałem post to dostałem info że Czechy się zamykają więc zaraz Słowacja też się zamknie

            Komentarz


              #21
              Przez Ukrainę nie idzie przeskoczyć?

              Komentarz

              Pracuję...
              X