Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

XTZ660 Tenere na A2

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    XTZ660 Tenere na A2

    Cześć, za niedługo robię prawo jazdy A2 i mam pewne pytanie odnośnie przerejestrowania motocykla. Mój ojciec jest posiadaczem XTZ660 Tenere 1991 od bardzo dawna, ale w dowodzie i wszystkich innych papierach wpisane ma 36kW. Na A2 dopuszczone jest 35kW. Wszędzie w internecie dla tego modelu podawane jest 35kW, a chciałbym mieć możliwość przejechania się jego motocyklem bez ryzyka mandatu. Może ktoś miał podobną sytuację lub wie jak to rozwiązać? Z góry dziękuję za odpowiedź .

    #2
    Musisz dobrze gadać z panią w urzędzie, ale raczej wątpię czy coś wskurasz.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Wizyta na SKP badanie techniczne dodatkowe w celu ustalenia danych (ok 60pln) i wizyta w wydziale komunikacji z informacją, że ten 1kW ma duże znaczenie dla właściciela i prośba/wniosek o wprowadzenie w formie adnotacji poprawnych danych zgodnych z dodatkowym badaniem technicznym.
      Ja bym to tak załatwił i powinno się udać.
      Możesz zacząć od dupy strony,czyli najpierw zapytać w urzędzie z tym, że oni i tak pewnie będą chcieli kwitek z SKP.
      Ostatnio edytowany przez waw; 5280.

      Komentarz


        #4
        Można powołać się na pomyłkę urzędu. Mam wpisane w dowodzie gs-a 85 kw, zamiast 85km

        Komentarz


          #5
          Zapytaj w urzedzie czy nie daloby sie tego odkrecic na podstawie kwitu z yamaha polska.
          Odkrecalem pomylke w dowodzie bo bo zle wpisana byla data produkcji ttr.
          W krakowskim urzedzie cos takiego wystarczylo,kwit z yamaha zalatwilem poprzez aso na podstawie nr VIN.
          1 l wyborowej mnie to kosztowalo i dwie wizyty w aso.

          Komentarz

          Pracuję...
          X