Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Xtz 660 gaśnie podzcas jazdy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Xtz 660 gaśnie podzcas jazdy

    Witam taki temat , kupiłem niedawno Tenere Z 92R i jest problem .Jadę sobie i nagle gaśnie z piskiem tak jak by się pasek ślizgnął , czy to może być wina łożyska jednokierunkowego rozrusznika , potem za drugim razem odpala i jedzie dalej . Dwa razy mi taki numer zrobiła podczas jazdy a puzniej nie zgasła zrobiłem jakieś 30 kilometrów. Jakieś pomysły ktoś ma - pozdro

    #2
    Zamieszczone przez krisvandor Zobacz posta
    Witam taki temat , kupiłem niedawno Tenere Z 92R i jest problem .Jadę sobie i nagle gaśnie z piskiem tak jak by się pasek ślizgnął , czy to może być wina łożyska jednokierunkowego rozrusznika , potem za drugim razem odpala i jedzie dalej . Dwa razy mi taki numer zrobiła podczas jazdy a puzniej nie zgasła zrobiłem jakieś 30 kilometrów. Jakieś pomysły ktoś ma - pozdro
    Ja mam!

































    Oddaj do mechanika.

    Komentarz


      #3
      No to słucham kolegi - tylko bez wymyślania proszę i nie żebym sobie pasek nasmarował

      Komentarz


        #4
        Pasek? Jaki?
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Rozrządu

          Komentarz

          Pracuję...
          X