Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
WyjÄ…tek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • KupiÄ™ - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

PoszukujÄ™ XTZ 750 godnej zaufania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Zamieszczone przez Floydoo Zobacz posta
    Takie cudo

    Wysłane z mojego moto e(7) plus przy użyciu Tapatalka
    Właśnie z Jarkiem rozmawiałem i jest nadzieja.
    Tą sztukę oglądałem na zdjęciach od niego.
    Mnie interesujÄ… dwa oczka.
    Ostatnio edytowany przez jang; 5806.

    Komentarz


      #17
      Cześć jang. Mam taką dużą Teresę do zaoferowania - https://drive.google.com/drive/u/2/f...yVaKj37LyQbNDZ. Teraz przedstawiony na zdjęciach zestaw akcesoriów jest powiększony o całe koła, a nie tylko opony "kostki". Jak znasz Jarka z Rzeszowa to możesz z Go zapytać - zna mój motocykl i jeździł na nim. Koła kupiłem w tamtym roku również od Jarka i ani razu jeszcze na nich nie jeździłem - cały czas mam tylko setup asfaltowy. Opis i ew. cenę prześlę Ci wiadomością prywatną. Pozdrawiam.

      Komentarz


        #18
        Zamieszczone przez jang Zobacz posta
        Właśnie z Jarkiem rozmawiałem i jest nadzieja.
        Tą sztukę oglądałem na zdjęciach od niego.
        Mnie interesują dwa oczka.
        Fakt, dwa oczka lepiej wyglądają, ale z tej prostokątnej lampy światło jest duuuzo lepsze.

        Wysłane z mojego moto e(7) plus przy użyciu Tapatalka
        Fajnie jest miec XT1200 ale jeszcze fajniej jest posiadac XTZ750 i XT1200

        Komentarz


          #19
          Bo w podwójnych w oryginale 55W daje jedno światło na mijania. Nieraz mi mówiono, że mam spaloną żarówkę

          Komentarz


            #20
            Zamieszczone przez Lis Zobacz posta
            Bo w podwójnych w oryginale 55W daje jedno światło na mijania. Nieraz mi mówiono, że mam spaloną żarówkę
            to zależy, jaki kraj przeznaczenia. Włoskie miały dwie stale świecące (i bez oddzielnej regulacji każdego reflektora).

            Komentarz


              #21
              Tak, miały 2x35W.

              Komentarz


                #22
                Ale dwie żarówki 35W z włoskiej wersji świecą kiepsko ,gorzej niż jedna H4 55Wz wersji niemieckiej a pojedyńcza kwadratowa lampa w tenerce świeci lepiej niż pojedyńcza okrągła.Powie ktoś że w okrągłych można do drugiej włożyć żarówke H4 i świecić dwoma ale nie wiem z doświadczenia że nie powinno się tego robić bo 110W to za duże stałe obciążenie dla prądnicy.

                Komentarz


                  #23
                  Trochę nie na temat moje pytanie, ale może mógłbyś rozwinąć myśl, co się dzieje przy tym zbyt dużym obciążeniu?
                  Pytam, bo jeżdżę jakieś 8 lat na podwójnej H4 i nie wiem czego się spodziewać w przyszłości.
                  "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                  Komentarz


                    #24
                    Ja się spotkałem z tym że się przegrzewały kostki na linii prądnica regulator .pewnie wystarczyłoby wywalić kostki i polutować połączenia ale skoro yamaha w wersji włoskiej nie dała 2x55W to raczej ponad 110W na światłach nie jest wskazane.Przy regulatorze RN-05 przy dwóch żarówkach spada też ładowanie.

                    Komentarz


                      #25
                      Trzeba montować regulator z Rzeszowa i wtedy temat problemu ładowania znika. Wtedy można i 4 lampy włożyć i jest dość prądu [emoji6]

                      Wysłane z mojego moto e(7) plus przy użyciu Tapatalka
                      Fajnie jest miec XT1200 ale jeszcze fajniej jest posiadac XTZ750 i XT1200

                      Komentarz


                        #26
                        Zamieszczone przez Floydoo Zobacz posta
                        Trzeba montować regulator z Rzeszowa i wtedy temat problemu ładowania znika. Wtedy można i 4 lampy włożyć i jest dość prądu [emoji6]

                        Wysłane z mojego moto e(7) plus przy użyciu Tapatalka
                        Co masz na myśli? jaki to regulator? (mam taki problem z ładowaniem właśnie (2x H4 55W Wesem)).

                        Komentarz


                          #27
                          reg-mot.prv.pl pan Sławomir, mam w trampku, działa

                          Komentarz


                            #28
                            RN-05 to właśnie regulator z Rzeszowa .najlepszy do tenery.działa też z dwoma lampami ale na dwóch żarówkach H4 dawał niższe napięcie niż na jednej.

                            - - - Zaktualizowano - - -

                            Najlepiej sprawdzić to u siebie .Jeśli masz 2xH4 to sprawdź napięcie ładowania przy jednej i przy dwóch żarówkach . Jeśli nic się nie zmienia to jeździj na dwóch jeśli na 2xH4 jest gorzej zrób wyłącznik i w dzień jeździj na jednej lampie a w nocy jak potrzeba więcej światła na dwóch.Ja jeżdże teraz na lampach ledowych ( nie mylić z żarówkami LED ) i na dwóch lampach mam taki pobór prądu jak na jednej żarówce H4.

                            Komentarz


                              #29
                              Zamieszczone przez guliwer Zobacz posta
                              RN-05 to właśnie regulator z Rzeszowa .najlepszy do tenery.działa też z dwoma lampami ale na dwóch żarówkach H4 dawał niższe napięcie niż na jednej.

                              - - - Zaktualizowano - - -

                              Najlepiej sprawdzić to u siebie .Jeśli masz 2xH4 to sprawdź napięcie ładowania przy jednej i przy dwóch żarówkach . Jeśli nic się nie zmienia to jeździj na dwóch jeśli na 2xH4 jest gorzej zrób wyłącznik i w dzień jeździj na jednej lampie a w nocy jak potrzeba więcej światła na dwóch.Ja jeżdże teraz na lampach ledowych ( nie mylić z żarówkami LED ) i na dwóch lampach mam taki pobór prądu jak na jednej żarówce H4.
                              Dzięki. Jakie masz te lampy LED? Szukałem też LEDowych, ale z pełną homologacją to koszt koło 800-1000 zł, a chinoli za 200 zł nie chce ryzykować utratą dowodu rej. Z resztą dowód to pół biedy, gorzej przy kolizji, OC z własnej kieszeni nie mam zamiaru wypłacać.
                              Ostatnio edytowany przez frendzel33; 5667.

                              Komentarz


                                #30
                                Najlepiej sprawdzić to u siebie .Jeśli masz 2xH4 to sprawdź napięcie ładowania przy jednej i przy dwóch żarówkach . Jeśli nic się nie zmienia to jeździj na dwóch jeśli na 2xH4 jest gorzej zrób wyłącznik i w dzień jeździj na jednej lampie a w nocy jak potrzeba więcej światła na dwóch.Ja jeżdże teraz na lampach ledowych ( nie mylić z żarówkami LED ) i na dwóch lampach mam taki pobór prądu jak na jednej żarówce H4.

                                - - - Zaktualizowano - - -

                                Ja mam chinole z homologacją DOT SAE E9 Kupione za ok 400zł para

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X