Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TeraniÄ… do Chorwacji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Jak to po co? Na dolewki może z ilością przesadziłem, ale że 2 l chyba warto zabrać

    Komentarz


      #17
      3000 km, 2 l oleju? :o
      Pzdr!
      prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

      Komentarz


        #18
        O.2 litra na dolewkę na ten dystans to tak może nawet i 0.5ltr jeśli jeździsz na 10W40 ( a nie powinieneś ) . Ale jak musisz dolewać 2ltr oleju to lepiej się nigdzie dalej tą tenerą nie wybieraj bo ona ma już ponad 200tyś.km na kołach i wszystko się może zdarzyć .sam olej to najmniejszy problem.

        Komentarz


          #19
          nie mówię, że tyle doleje tylko bardziej asekuracyjnie. Jeżdżę na 20w50.

          Komentarz


            #20
            Tenera ma taki zapas ze i bez dolewania objedzie ;D
            Fajnie jest miec XT1200 ale jeszcze fajniej jest posiadac XTZ750 i XT1200

            Komentarz


              #21
              Zamieszczone przez guliwer Zobacz posta
              Ale jak musisz dolewać 2ltr oleju to lepiej się nigdzie dalej tą tenerą nie wybieraj bo ona ma już ponad 200tyś.km na kołach i wszystko się może zdarzyć .sam olej to najmniejszy problem.
              A co jeśli bierze 0.5 na 1000? Mam jeździć?

              Komentarz


                #22
                Nie będzie super porady??? I telefon milczy, ale to akurat na +

                Komentarz


                  #23
                  Tanio nie będzie... 3 litry na dolewki między wymianami. Kupuj po dwa opakowania
                  A tak poważnie, musisz często kontrolować stan oleju. Nie zaszkodzi dobry rewitalizant.

                  Komentarz


                    #24
                    Żeście się tego oleju uczepili czasami miłość wymaga poświęceń. Nie raz chłop narzeka, że nie ma się z kim napić...a tu jak Tereska więcej łyka od niego samego to zaraz lament napisałem o oleju, bo wydaje Mi się ,że lepiej nosić niż się prosić i na każdą wyprawę coś biorę i brał będę, a to że na razie się nie przydał zbytnio to już moje szczęście. Myślę, że temat oleju można odpuścić , bo nie to było sednem sprawy.

                    Komentarz


                      #25
                      Powtarzam - wsiadaj i zasuwaj, a nawet jak sie motor rozwali to co? to nie koniec świata, awaria tez przygoda, wszędzie są ludzie zawsze ktoś pomoże

                      Komentarz

                      PracujÄ™...
                      X