Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Modyfikacje przedniego zawiasu - emulatory, progresy i inne floresy :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Modyfikacje przedniego zawiasu - emulatory, progresy i inne floresy :)

    Siemano, z racji że w mojej Tereni szykuje się przegląd przedniego zawieszenia, które w poprzednim sezonie było dość intensywnie użytkowane, pojawia się pytanie, czy przy okazji przeglądu nie dokonać ulepszeń:

    Jakie macie sprawdzone patenty na usztywnienie zawiasu? Z góry zaznaczam, że mam świadomość jak archaiczna konstrukcja jest ten widelec, wiem że USD to nigdy nie będzie ale może macie jakieś pomysły moze ktoś z was ruszył temat emulatorów? Osobiście mam w planie zamontować progresy i poeksperymentować z gęstością oleju. Wszelakie wskazówki i doświadczenia mile widziane

    #2
    Temat emulatorów był delikatnie poruszany na forum, poszukaj, znajdziesz tam wszystkie informacje. Osobiście z nich korzystam i jestem bardzo zadowolony, zdecydowana poprawa pracy zawieszenia.

    Komentarz


      #3
      To chyba najtańsze z efektywnych rozwiązań. Nie znam nikogo, kto nie byłby zadowolony. Na ten mój krótki dystans w ubiegłum roku też jestem

      Komentarz


        #4
        Gadałem z jednym typkiem, wsadził do swojej xtz750 przedni zawias z WR450 i wymienił sprężyny na twardsze. Różnica podobno bez porównania.

        Komentarz

        Pracuję...
        X