Strona 18 z 22 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 20 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 360 z 430

Temat: Zlot 2021 "NA WZGÓRZU" Gaj-Grzmięca 21-23.05.2021

Nie wylewa za kołnierz Avatar marcinjunak
    Motocykl
    KTM 790 ADV, I dream about... little more orange power :)
    GG
    GG: 2320727

Domyślnie

Cytat Napisał niedżwiadek Zobacz post
    Czeczen a dzika pamiętasz co porwał Marianowi kapotę?
    Nie Marianowi tylko dzikowi zabrał skórę
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz Hidden Content
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy Hidden Content
    Hidden Content

Member Avatar niedżwiadek
    Motocykl
    KTM 1290 R,Honda xr 650L

Domyślnie

Cytat Napisał Tomek2071 Zobacz post
    Kiedyś ktoś napisał że to najgorsze forum ja uważam że najlepsze bez pier..lonych zasad, trzeba tylko przetrwać pierwszy szok
    Tomek uważaj bo Junak brzydzi się słowami na ch..ku..sk..no i ich nie używa

Motocykl
    GG

Domyślnie

Kiedyś ktoś napisał że to najgorsze forum ja uważam że najlepsze bez pier..lonych zasad, trzeba tylko przetrwać pierwszy szok
    Nie rok. Wystarczy być normalnym
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz Hidden Content
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy Hidden Content
    Hidden Content

Senior Member Avatar Tomek2071
    Motocykl
    Yamaha xtz 750 super tenere

Domyślnie

A pamiętacie jak Kapitan namawiał mnie żebyśmy poszli sprać tych gości co się czepiali że im wodę z ogórków wypił

Member Avatar niedżwiadek
    Motocykl
    KTM 1290 R,Honda xr 650L

Domyślnie

Cytat Napisał marcinjunak Zobacz post
    Nie Marianowi tylko dzikowi zabrał skórę
    Marianowi kasę rano zwracał bo nowiuśka była wpadł do nas nad ranem i narozrabiał.
    To było tam gdzie Grega bączek się palił a potem zginął.
    Ostatnio edytowane przez niedżwiadek ; 17 maja 2021 o 20:36

Motocykl
    GG

Domyślnie

A pamiętacie jak Kapitan namawiał mnie żebyśmy poszli sprać tych gości co się czepiali że im wodę z ogórków wypił
    Dobra idę spać bo prawie zlałem się że śmiechu
    Hidden Content

Motocykl

Domyślnie

Każdy kto widział wywiad Junaka z pracy wie że Junak nie przeklina

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Senior Member Avatar Pawloo78
    Motocykl
    yamaha xtz 750, GS1200

Domyślnie

i później rano to chyba było wtedy jak Wagina obudził się z zarzyganym kroczem przez kolegę z pokoju... oj tam się działo...szło do odcięcia....

- - - Zaktualizowano - - -

i już wesoło się zrobiło... i po to się jeździ na złoty żeby potem dzieciom mówić " ja ci dam ku..wa złot, wybij sobie z głowy" ....heheheh

Senior Member Avatar lemur
    Motocykl
    XTZ 750

Domyślnie

Każdy kto widział wywiad Junaka z pracy wie że Junak nie przeklina

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

.....ach wywiad Junaka na YT - nooooo to jest perła wśród gnoju- taaaak ten materiał chciała odkupić TVP ale Junak sie nie zgodził a miałby teraz za to mieszkanie na Ursynowie z tarasem. Nie wiem czemu tego nie zrobił. W ogóle jak zobaczyłem z nim wywiad to myślałem że to brat bliźniak Junaka, mówie nie możliwe żeby Junka np nie powiedział :Ty chu... ju od kamery zgaś to światło bo mi po oczach napi.....alasz. Nie no Junak dał tam popis kultury słownej jak studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku same ałłł ołłłł ełłłłł - pełna kultura jakby był rzecznikiem praw języka polskiego. Junak po raz kolejny pokłony dla Ciebie na końcu mi tylko brakowało tekstu.... chłopaki macie jeszcze jakieś pytania bo musze spie....alać śmigło w samolocie przetestować pod kątem wytrzymałości

......haaaaa było jeszcze dobre zdarzenie które mi sie przypomniało. Kiedyś w lutym na tej pustynnej burzy gdzie Junak całą noc puszczał Cypisa - i chu...jei piz... dy w utworze leciały całą noc i od samego rana od 5 tej na maaaaaksaaaaa. Plebania i kościół dosłownie 100 metrów na przeciw ośrodka w którym mieszkaliśmy. Wychodze z pokoju bo już sie spać nie dało jak Junak napie....alał tą muzyką z super mega ultra głośnika którego chyba dostał od NASA na maksaaaa i widzę jak po schodach niemalże z zawałem na twarzy wspina się po schodach i trzyma poręczy właścicielka a drugą ręką sie trzyma za serce. Patrze na nią i myśle zaraz baba pie...olnie na zawał i będzie trzeba zeznawać za Junaka. A ona do mnie boże najlitościwszy, chrystusie niebiański- niech mi pan powie kto słucha takich bezeceństw. Mówie nie wiem, nie wiem prosze pani , nie wiem nie wiem, ja nie z tej ekipy. A to tak w ogóle był jakiś dom w którym baba przyjmowała pielgrzymki i miał ponoć dobrą chcrześcijańską renomę - oczywiście do naszego przyjazdu
    Ostatnio edytowane przez lemur ; 17 maja 2021 o 20:53

Motocykl
    yamaha xtz 750, GS1200

Domyślnie

coś chyba mają z tym puszczaniem Cypisa... w Bornym na ADV 6.00 rano , dopiero cały zlot się kładł spać , ku...wa cieknące namioty , prawie 0 stopni , człowiek od godziny kombinuje jak tu z polowego z pod 5 kocy nie wyjść bo pizga jak za cara, a szczać się chcę i tu chyba SIedlar albo Fiała na całą pizdę Białą Mewę i Impra jest tu itp... a przy śniadaniu na stołówce tylko głosy kto taki jebnięty , puszczał muzę i spać nie dawał...

Senior Member Avatar Trusek
    Motocykl
    XTZ750,T7
    GG
    GG: 3824964

Domyślnie

K..rwa ale dym ziomus wpadaz z zielenina i grzybami to nie jest juz forum to stan umysłu.Jak nie przyjedziesz to znaczy ze xtz nie jest dla Ciebie sprzedaj na olx i kup skuter z Tesco.hehe
    Ostatnio edytowane przez marcinjunak ; 18 maja 2021 o 13:43

Motocykl
    yamaha xtz 750, GS1200

Domyślnie

Cytat Napisał Trusek Zobacz post
    K..rwa ale dym ziomus wpadaz z zielenina i grzybami to nie jest juz forum to stan umysłu.Jak nie przyjedziesz to znaczy ze xtz nie jest dla Ciebie sprzedaj na olx i kup skuter z Tesco.hehe
    Trusek , ale wyskoczyłeś...odezwał się ten co zieleniny nie zabiera ze sobą...błaahahahah... a i pamiętaj żeby Kaśce przypomnieć żeby od teścia zabrała super ekologiczny , wyskokowy kompocik wiśniowy ... sama natura
    Ostatnio edytowane przez marcinjunak ; 18 maja 2021 o 13:43

Senior Member Avatar lemur
    Motocykl
    XTZ 750

Domyślnie

....Junak taki temat jeszcze Ci podrzuce jakby sie skończyły kawałki Cypisa - myśle że powinno Ci sie spodobać

https://www.youtube.com/watch?v=NPiIYE4ytjc

Member Avatar gregoszki
    Motocykl
    t7

Domyślnie

Cytat Napisał xeo Zobacz post
    Tak, rezygnuję z wyżywienia, właśnie to potwierdzam i piszę, wręcz już to napisałem.
    Rozumiem troskę organizatora by zapiąć wszystko na ostatni guzik, lecz w tym tkwi piękno tego świata by doświadczać życia w jego zmiennościach, przywarach i roztropnościach, a my jesteśmy jego animatorami
    Chyba poszedł jakis mocniejszy material...

Motocykl
    XTZ750,T7
    GG

Domyślnie

Akurat tata w szpitalu jest i moj wyjazd stoji pod znakiem zapytania.

Motocykl
    yamaha xtz 750, GS1200

Domyślnie

Cytat Napisał Trusek Zobacz post
    Akurat tata w szpitalu jest i moj wyjazd stoji pod znakiem zapytania.
    Oj to sorki Trusek... będzie dobrze

Motocykl
    XTZ750,T7
    GG

Domyślnie

Spoko nie sfochuje sie życie. Mam nadzieje ze sie zobaczymy

Ojciec Dyrektor Avatar rootolf
    Motocykl
    Super Hiper Dakarowy Sprzęt - ST, rower KTM
    GG
    GG: 1338933

Domyślnie

Cytat Napisał lemur Zobacz post
    .....ach wywiad Junaka na YT - nooooo to jest perła wśród gnoju- taaaak ten materiał chciała odkupić TVP ale Junak sie nie zgodził a miałby teraz za to mieszkanie na Ursynowie z tarasem. Nie wiem czemu tego nie zrobił. W ogóle jak zobaczyłem z nim wywiad to myślałem że to brat bliźniak Junaka, mówie nie możliwe żeby Junka np nie powiedział :Ty chu... ju od kamery zgaś to światło bo mi po oczach napi.....alasz. Nie no Junak dał tam popis kultury słownej jak studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku same ałłł ołłłł ełłłłł - pełna kultura jakby był rzecznikiem praw języka polskiego. Junak po raz kolejny pokłony dla Ciebie na końcu mi tylko brakowało tekstu.... chłopaki macie jeszcze jakieś pytania bo musze spie....alać śmigło w samolocie przetestować pod kątem wytrzymałości
    Chyba mnie ominęło jakieś ważne wydarzenie w kraju, czy mogę prosić o link do tego wywiadu?
    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

Motocykl

Domyślnie

Kilka osób się wykruszyło, całe szczęście zdążyłem zrezygnować z wyżywienia dla nich - jutro już by było po ptokach
    Za nocleg - wiadomo zasady wszyscy znamy
    Zostało nas równo 50 osób

Całe szczęście że już jestem siwy

Junior Member
    Motocykl
    Dl 650 /xtz 660

Domyślnie

Witam. Czy ktos z szanownego grona w piatek bedzie przyjeżdżał w okolicy Złotowa?

Strona 18 z 22 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 20 ... OstatniOstatni

Uprawnienia