Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot 2021 "NA WZGÓRZU" Gaj-Grzmięca 21-23.05.2021

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    KTM kontra XTZ


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    Komentarz


      [QUOTE=Tomek2071;191610]KTM kontra XTZ


      Szkoda że nie piję bo wynik przesądzony

      Komentarz


        Bedzie pite

        Komentarz





          Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

          Komentarz


            0a87531b419fb8b3c4b6a43fd2fd80f3(1).jpg

            Komentarz


              Wóda kontra trawa hehe

              Komentarz


                Jak już trawa to
                "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                Komentarz


                  Siedlar?
                  Takie spotkanie, na szczycie, odbyło się ostatnio w Reykiawiku.
                  Mam nadzieje..... że dojedziesz ��

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez advradek Zobacz posta
                    Siedlar?
                    Takie spotkanie, na szczycie, odbyło się ostatnio w Reykiawiku.
                    Mam nadzieje..... że dojedziesz ��
                    Specjalnie dla niego apartament zarezerwowałem, niech spróbuje nie dojechać

                    Komentarz


                      Specjalnie dla niego apartament zarezerwowałem, niech spróbuje nie dojechać


                      Z tego co widzę to są równi i równiejsi

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez niedżwiadek Zobacz posta
                        Specjalnie dla niego apartament zarezerwowałem, niech spróbuje nie dojechać


                        Z tego co widzę to są równi i równiejsi
                        słyszałem nawet że oni tam w apartamencie będa mieli szampana , olejki aromatyczne i nastrojową muzyczkę... mało tego , podejrzewam że nawet będą mieli całą rolkę zapachowego papieru toaletowego....
                        ... no nic , a plebs ma tylko zwykła srajtaśmę, bimber z kubków i Junaka przekliniaka....

                        Komentarz


                          .

                          Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

                          Komentarz


                            Zostało 5 dni do naszego spotkaniana miejscu chciałbym żeby wszystko poszło sprawnie, każdy po przybyciu, pierwsze co robi to melduje się u mnie , rozliczamy się za wyżywienie i nocleg , podajecie swój nik z forum a ja już was poprowadzę za rączkę fajnie by było jak byście mieli przygotowaną sumę , żeby nie tracić czasu z szukaniem drobnych, nie ma możliwości płacenia kartą , kanapowcy pamiętajcie rozliczyć się z kolegami
                            Wieczorem mamy wiatę z grilem do dyspozycji , pamiętajcie o prowiancie na ruszt
                            Jeśli jeszcze ktoś zdecyduje się przyjechać, nie pisać już wiadomości tylko dzwonić do mnie - 517858155

                            - - - Zaktualizowano - - -

                            W sobotę śniadanie o 8
                            obiad możemy mieć od godziny 14 do 17 musimy ustalić na którą dokładnie do piątku
                            Kajaki są do dyspozycji gości, trzeba tylko wcześniej zgłosić chęć skorzystania

                            - - - Zaktualizowano - - -

                            W piątek po wieczornej integracji nie sprzątamy, ale w sobotę rano trzeba posprzątać , jeśli komuś zaszkodzi kiełbaska i puści pawia - nie mam pretensji każdemu może się przydarzyć - ale sprząta to osobiście
                            Ostatnio edytowany przez Tomek2071; 4777.

                            Komentarz


                              Za wyżywienie miało być 83-85zł z tego co pamietam, tak więc proponuje dać pełne 100zł . Tomek jak już rozliczy się za kuchnię to resztę przekazać może na obsługę naszego forum. Powinno styknąć , a i od razu wszystko z głowy, a nie latanie za kasą bo nie mam drobnych czy mam kasę w plecaku i przyniosę zaraz itp...
                              Co do samego obiadu to jestem za tym żeby był troszkę później, może nie jak w Zamrzenicy (Choć akurat ostatnio dobrze , bo chłopaki się jeszcze załapali na wyżerkę) ale może 15.00-16.00???. jak ktoś będzie chciał zwiedzić okolicę to nie będzie musiał gnać na obiad...

                              Komentarz


                                Dobrze prawisz.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X