Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot 2021 "NA WZGÓRZU" Gaj-Grzmięca 21-23.05.2021

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Czyli ustalamy że składka 100zł a to co zostanie idzie na forum.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      Mi to odpowiada


      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

      Komentarz



        W skarlance już wiedzą że będziemy


        Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

        Komentarz


          No i to jest właśnie bardzo dobra robota.
          "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

          Komentarz


            Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
            Za wyżywienie miało być 83-85zł z tego co pamietam, tak więc proponuje dać pełne 100zł . Tomek jak już rozliczy się za kuchnię to resztę przekazać może na obsługę naszego forum. Powinno styknąć , a i od razu wszystko z głowy, a nie latanie za kasą bo nie mam drobnych czy mam kasę w plecaku i przyniosę zaraz itp...
            Co do samego obiadu to jestem za tym żeby był troszkę później, może nie jak w Zamrzenicy (Choć akurat ostatnio dobrze , bo chłopaki się jeszcze załapali na wyżerkę) ale może 15.00-16.00???. jak ktoś będzie chciał zwiedzić okolicę to nie będzie musiał gnać na obiad...
            Obliczyłem że nie licząc kobiet będzie nas 52 forumowiczów
            wyżywienie to 84 zł jesli zaokrąglimy do 100 to zostaje nam 16 zł od łba, to nam daje 832zł to nawet zostaje na węgiel do grilla
            Teraz wypowiedzcie się czy wam to odpowiada

            Komentarz


              Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
              Teraz wypowiedzcie się czy wam to odpowiada
              No proste!
              Pzdr!
              prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

              Komentarz


                Zamieszczone przez qpcio Zobacz posta
                No proste!
                Szybka reakcja -to lubię

                Komentarz


                  Hej!
                  Można tam do was wpaść na chwilę? Mam trochę ponad 100km to mógłbym się przejechać i przywitać

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
                    Szybka reakcja -to lubię
                    Tu nie ma pie..nia, pamiętaj
                    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                    sigpic

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez tomek51882 Zobacz posta
                      Hej!
                      Można tam do was wpaść na chwilę? Mam trochę ponad 100km to mógłbym się przejechać i przywitać
                      Wpadaj

                      Komentarz


                        Pomysł ze składką jak dla mnie bomba.

                        A teraz jeszcze pytanie trochę z dupy. Będę pierwszy raz na spotkaniu forumowym. Dojadę pewnie gdzieś w piątek wieczorem. Do kogo mam się zgłosić?Co mam ze sobą wziąć? Oprócz pakietu powitalno integracyjnego%%?

                        Komentarz


                          Wode kieliszki i bibołki tylko długie hehe

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez Bulbulator Zobacz posta
                            Pomysł ze składką jak dla mnie bomba.

                            A teraz jeszcze pytanie trochę z dupy. Będę pierwszy raz na spotkaniu forumowym. Dojadę pewnie gdzieś w piątek wieczorem. Do kogo mam się zgłosić?Co mam ze sobą wziąć? Oprócz pakietu powitalno integracyjnego%%?
                            masz sie zgłosić do mnie -wszystko jest napisane wyżej

                            - - - Zaktualizowano - - -

                            a potem to już tylko walka o przetrwanie

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
                              Obliczyłem że nie licząc kobiet będzie nas 52 forumowiczów
                              wyżywienie to 84 zł jesli zaokrąglimy do 100 to zostaje nam 16 zł od łba, to nam daje 832zł to nawet zostaje na węgiel do grilla
                              Teraz wypowiedzcie się czy wam to odpowiada
                              Mnie wyżywi natura i co znajdę w lesie, chyba że, wkalkulujesz mnie w opcję z jajkami dla junak-a, bo parówkowa padlina u mnie nie przejdzie...

                              Komentarz


                                Panowie pisałem wyraźnie , jak ktoś nie chce wyżywienia to pisać , przecież ja to zamawiam o będę musiał za to zapłacić z własnej kieszeni
                                Xeo czyli nie chcesz wyżywienia ? Jeszcze mogę zmienić zamówienie


                                Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X