Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot 2021 "NA WZGÓRZU" Gaj-Grzmięca 21-23.05.2021

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
    A pamiętacie jak Kapitan namawiał mnie żebyśmy poszli sprać tych gości co się czepiali że im wodę z ogórków wypił
    Dobra idę spać bo prawie zlałem się że śmiechu
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      Każdy kto widział wywiad Junaka z pracy wie że Junak nie przeklina [emoji16]


      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

      Komentarz


        Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
        A pamiętacie jak Kapitan namawiał mnie żebyśmy poszli sprać tych gości co się czepiali że im wodę z ogórków wypił
        i później rano to chyba było wtedy jak Wagina obudził się z zarzyganym kroczem przez kolegę z pokoju... oj tam się działo...szło do odcięcia....

        - - - Zaktualizowano - - -

        i już wesoło się zrobiło... i po to się jeździ na złoty żeby potem dzieciom mówić " ja ci dam ku..wa złot, wybij sobie z głowy" ....heheheh

        Komentarz


          Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
          Każdy kto widział wywiad Junaka z pracy wie że Junak nie przeklina [emoji16]


          Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


          .....ach wywiad Junaka na YT - nooooo to jest perła wśród gnoju- taaaak ten materiał chciała odkupić TVP ale Junak sie nie zgodził a miałby teraz za to mieszkanie na Ursynowie z tarasem. Nie wiem czemu tego nie zrobił. W ogóle jak zobaczyłem z nim wywiad to myślałem że to brat bliźniak Junaka, mówie nie możliwe żeby Junka np nie powiedział :Ty chu... ju od kamery zgaś to światło bo mi po oczach napi.....alasz. Nie no Junak dał tam popis kultury słownej jak studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku same ałłł ołłłł ełłłłł - pełna kultura jakby był rzecznikiem praw języka polskiego. Junak po raz kolejny pokłony dla Ciebie na końcu mi tylko brakowało tekstu.... chłopaki macie jeszcze jakieś pytania bo musze spie....alać śmigło w samolocie przetestować pod kątem wytrzymałości

          - - - Zaktualizowano - - -

          ......haaaaa było jeszcze dobre zdarzenie które mi sie przypomniało. Kiedyś w lutym na tej pustynnej burzy gdzie Junak całą noc puszczał Cypisa - i chu...jei piz... dy w utworze leciały całą noc i od samego rana od 5 tej na maaaaaksaaaaa. Plebania i kościół dosłownie 100 metrów na przeciw ośrodka w którym mieszkaliśmy. Wychodze z pokoju bo już sie spać nie dało jak Junak napie....alał tą muzyką z super mega ultra głośnika którego chyba dostał od NASA na maksaaaa i widzę jak po schodach niemalże z zawałem na twarzy wspina się po schodach i trzyma poręczy właścicielka a drugą ręką sie trzyma za serce. Patrze na nią i myśle zaraz baba pie...olnie na zawał i będzie trzeba zeznawać za Junaka. A ona do mnie boże najlitościwszy, chrystusie niebiański- niech mi pan powie kto słucha takich bezeceństw. Mówie nie wiem, nie wiem prosze pani , nie wiem nie wiem, ja nie z tej ekipy. A to tak w ogóle był jakiś dom w którym baba przyjmowała pielgrzymki i miał ponoć dobrą chcrześcijańską renomę - oczywiście do naszego przyjazdu
          Ostatnio edytowany przez lemur; 2828.

          Komentarz


            coś chyba mają z tym puszczaniem Cypisa... w Bornym na ADV 6.00 rano , dopiero cały zlot się kładł spać , ku...wa cieknące namioty , prawie 0 stopni , człowiek od godziny kombinuje jak tu z polowego z pod 5 kocy nie wyjść bo pizga jak za cara, a szczać się chcę i tu chyba SIedlar albo Fiała na całą pizdę Białą Mewę i Impra jest tu itp... a przy śniadaniu na stołówce tylko głosy kto taki jebnięty , puszczał muzę i spać nie dawał...

            Komentarz


              K..rwa ale dym ziomus wpadaz z zielenina i grzybami to nie jest juz forum to stan umysłu.Jak nie przyjedziesz to znaczy ze xtz nie jest dla Ciebie sprzedaj na olx i kup skuter z Tesco.hehe
              Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.

              Komentarz


                Zamieszczone przez Trusek Zobacz posta
                K..rwa ale dym ziomus wpadaz z zielenina i grzybami to nie jest juz forum to stan umysłu.Jak nie przyjedziesz to znaczy ze xtz nie jest dla Ciebie sprzedaj na olx i kup skuter z Tesco.hehe
                Trusek , ale wyskoczyłeś...odezwał się ten co zieleniny nie zabiera ze sobą...błaahahahah... a i pamiętaj żeby Kaśce przypomnieć żeby od teścia zabrała super ekologiczny , wyskokowy kompocik wiśniowy ... sama natura
                Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.

                Komentarz


                  ....Junak taki temat jeszcze Ci podrzuce jakby sie skończyły kawałki Cypisa - myśle że powinno Ci sie spodobać

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez xeo Zobacz posta
                    Tak, rezygnuję z wyżywienia, właśnie to potwierdzam i piszę, wręcz już to napisałem.
                    Rozumiem troskę organizatora by zapiąć wszystko na ostatni guzik, lecz w tym tkwi piękno tego świata by doświadczać życia w jego zmiennościach, przywarach i roztropnościach, a my jesteśmy jego animatorami
                    Chyba poszedł jakis mocniejszy material...

                    Komentarz


                      Akurat tata w szpitalu jest i moj wyjazd stoji pod znakiem zapytania.

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez Trusek Zobacz posta
                        Akurat tata w szpitalu jest i moj wyjazd stoji pod znakiem zapytania.
                        Oj to sorki Trusek... będzie dobrze

                        Komentarz


                          Spoko nie sfochuje sie życie. Mam nadzieje ze sie zobaczymy

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez lemur Zobacz posta
                            .....ach wywiad Junaka na YT - nooooo to jest perła wśród gnoju- taaaak ten materiał chciała odkupić TVP ale Junak sie nie zgodził a miałby teraz za to mieszkanie na Ursynowie z tarasem. Nie wiem czemu tego nie zrobił. W ogóle jak zobaczyłem z nim wywiad to myślałem że to brat bliźniak Junaka, mówie nie możliwe żeby Junka np nie powiedział :Ty chu... ju od kamery zgaś to światło bo mi po oczach napi.....alasz. Nie no Junak dał tam popis kultury słownej jak studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku same ałłł ołłłł ełłłłł - pełna kultura jakby był rzecznikiem praw języka polskiego. Junak po raz kolejny pokłony dla Ciebie na końcu mi tylko brakowało tekstu.... chłopaki macie jeszcze jakieś pytania bo musze spie....alać śmigło w samolocie przetestować pod kątem wytrzymałości
                            Chyba mnie ominęło jakieś ważne wydarzenie w kraju, czy mogę prosić o link do tego wywiadu?
                            "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                            Komentarz


                              Kilka osób się wykruszyło, całe szczęście zdążyłem zrezygnować z wyżywienia dla nich - jutro już by było po ptokach
                              Za nocleg - wiadomo zasady wszyscy znamy
                              Zostało nas równo 50 osób

                              - - - Zaktualizowano - - -

                              Całe szczęście że już jestem siwy

                              Komentarz


                                Witam. Czy ktos z szanownego grona w piatek bedzie przyjeżdżał w okolicy Złotowa?

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X