Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot 2021 "NA WZGÓRZU" Gaj-Grzmięca 21-23.05.2021

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Nie będę się odnosił do każdego postu wobec mnie i waszego mniemania z osobna, więc przepraszam jeżeli kogokolwiek obraziłem o ile obraziłem tu na tym forum, nie miałem w ogóle takiego zamiaru miałem nadzieję na konstruktywne i retoryczne spotkanie z ludźmi o podobnej pasji lecz dogłębnie mnie do tego zniechęciliście, życzę udanej imprezy (lato to czas luzowania i upuszczania ciśnienia wśród stada) i powodzenia w życiu, bo to najważniejsze w czasie nadchodzącej nowej normalności według psychopatów z WEF.

    Komentarz


      Zamieszczone przez xeo Zobacz posta
      Nie będę się odnosił do każdego postu wobec mnie i waszego mniemania z osobna, więc przepraszam jeżeli kogokolwiek obraziłem o ile obraziłem tu na tym forum, nie miałem w ogóle takiego zamiaru miałem nadzieję na konstruktywne i retoryczne spotkanie z ludźmi o podobnej pasji lecz dogłębnie mnie do tego zniechęciliście, życzę udanej imprezy (lato to czas luzowania i upuszczania ciśnienia wśród stada) i powodzenia w życiu, bo to najważniejsze w czasie nadchodzącej nowej normalności według psychopatów z WEF.
      Co to k..wa jest
      Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.

      Komentarz


        Zamieszczone przez xeo Zobacz posta
        Nie będę się odnosił do każdego postu wobec mnie i waszego mniemania z osobna, więc przepraszam jeżeli kogokolwiek obraziłem o ile obraziłem tu na tym forum, nie miałem w ogóle takiego zamiaru miałem nadzieję na konstruktywne i retoryczne spotkanie z ludźmi o podobnej pasji lecz dogłębnie mnie do tego zniechęciliście, życzę udanej imprezy (lato to czas luzowania i upuszczania ciśnienia wśród stada) i powodzenia w życiu, bo to najważniejsze w czasie nadchodzącej nowej normalności według psychopatów z WEF.
        nikogo tu nie musisz przepraszać bo tu nikt się nie obraża tylko krytykę bierze na klatę , w takich sytuacjach podstawa to nie mieszać organizatorowi przed finiszem bo to naprawdę jest kłopotliwe dla niego (wiem co mówię) Sam kolego też się nie obrażaj i nie strzelaj focha jak dziewica na dyskotece bo chłopak popatrzył na innego lachona... bo nie ma o co tylko krytykę przyjąć na klatę , w piątek wsiadać na moto , zabrać jakieś nitro do picia lub "zielone" i po przyjeździe wyzwać wszystkich od pedałów... a tych co na KTM to nawet 2 razy na wszelki wypadek + 3 raz jeszcze tych z apartamentu bo im się należy za luksusy ... twardym trzeba być . a jak już rano kac dopadnie to ci nawet ta parówkowa jak grzybki z lasu będą smakować...

        Komentarz


          Foch...Żebym źle zrozumiany nie został. Przez te wszystkie lata ludzie się tutaj fochali z różnych powodów. Odchodzili wracali lub nie. Z powodów osobistych politycznych biznesowych itd. Z powodu parówek i jajek to jeszcze k..wa nikt. Jesteś Xeo pierwszy... Brawo. Nie ma się co obrażać bo ktoś coś napisał. Przyjedź na zlot i poznaj towarzystwo. Nie sądź po postach na forum bo wiele zyskujemy na żywo
          Ostatnio edytowany przez piotr13; 156.
          Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
          Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

          Komentarz


            A jajek będzie 10 i darmo

            Komentarz


              Dobra. Jednego napalonego mniej. Jak nie umie się odnaleźć na forum to niech nie przyjeżdża i nerwów nie psuje. Szkoda szczępić ryja
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                Niby racja... Jeżeli ktoś przyjedzie mimo tego co junak pierdzieli to faktycznie musi chcieć Na siłę nie kogo ciągać na zlot też nie będziemy. Kwasy przy ognisku nikomu tam potrzebne nie są.
                Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                Komentarz


                  Zamieszczone przez piotr13 Zobacz posta
                  Niby racja... Jeżeli ktoś przyjedzie mimo tego co junak pierdzieli to faktycznie musi chcieć Na siłę nie kogo ciągać na zlot też nie będziemy. Kwasy przy ognisku nikomu tam potrzebne nie są.
                  Już abw pokazał jak się potrafią bawić ludzie z kompleksami
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    Kiedyś ktoś napisał że to najgorsze forum ja uważam że najlepsze bez pier..lonych zasad, trzeba tylko przetrwać pierwszy szok
                    Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.

                    Komentarz


                      Czeczen a dzika pamiętasz co porwał Marianowi kapotę?

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez niedżwiadek Zobacz posta
                        Czeczen a dzika pamiętasz co porwał Marianowi kapotę?
                        Nie Marianowi tylko dzikowi zabrał skórę
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
                          Kiedyś ktoś napisał że to najgorsze forum ja uważam że najlepsze bez pier..lonych zasad, trzeba tylko przetrwać pierwszy szok
                          Tomek uważaj bo Junak brzydzi się słowami na ch..ku..sk..no i ich nie używa

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
                            Kiedyś ktoś napisał że to najgorsze forum ja uważam że najlepsze bez pier..lonych zasad, trzeba tylko przetrwać pierwszy szok
                            Nie rok. Wystarczy być normalnym
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              A pamiętacie jak Kapitan namawiał mnie żebyśmy poszli sprać tych gości co się czepiali że im wodę z ogórków wypił

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                                Nie Marianowi tylko dzikowi zabrał skórę
                                Marianowi kasę rano zwracał bo nowiuśka była wpadł do nas nad ranem i narozrabiał.
                                To było tam gdzie Grega bączek się palił a potem zginął.
                                Ostatnio edytowany przez niedżwiadek; 4007.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X