Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot 2021 "NA WZGÓRZU" Gaj-Grzmięca 21-23.05.2021

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    w tym roku z racji tego że prawie 3 razy z rzędu ogarniałem spotkanie, to miałem postanowienie że teraz nie wypowiadam się itp... czekam kurna na gotowaca... ale kurła , no nie mogę!!!... prawie jak zawsze ... ankieta tego, ankieta tamtego, czego innego i jeszcze ankieta czy robic ankiete...i wkońcu cos ustalone będzie na wiosnę 2025 roku. daty twarde były ustalone po to żeby już nie tracić czasu , nie mieszać i nawet za kilka lat jak dozyjemy wiedzieć że przedostatni weekend maja i września w 2030 roku mam zajęte bo jade na zlot... zawsze komuś coś będzie nie pasowało z datą danego roku , a bo wypadek losowy, albo wesele czy jestem członkiek jeszcze innego klubu i tam już ta sama data zaklepana od dawna ( bo inni nie robia ankiet tylko już robią rezerwację i zapisy na miejsca) ... miało nam to ułatwić rozpisanie własnego kalendarza , a nie komplikować. JA twardo jestem za 21-23 maja jak to było ustalane wcześniej, a nawet już mam zarezerwowany termin na wrzesien żeby nic innego nie planować. czy my musimy sobie tak zawsze utrudniać.
    Rok temu na wiosnę jak zaczeli cos otwierać to była szybka piłka ...zadzwoniłem do Junaka... Marcin jedziemy do Gaj-grzmięcy tego i tego dnia...pewnie , wrzucaj na forum... kurna i za miesiąc się spotkaliśmy. Nikt nie marudził że data nie , albo że znowu to samo miejsce , kto mógł to był , a komu nie pasowało to nie był.
    Masz datę to już problem z głowy z szukaniem ośrodka... a tak to bo terminy zajęte , albo wybierać datę pod ośrodek ... miejsce ta sama bajka ... może wybrać rejon gdzie nie ma żadnego klubowicza w promieniu 200km to nik nie będzie miał pod nosem.
    A może tak wkońcu jakiś chętny na organizatora bo jak narazie to widze że nikt się nie wychyla. Data jest , tylko miejscówka , pełen pakiet , bez dziadowania i szukania na Pyszne.pl bo taniej ... lista , zapisy , pełne wpłaty bo to się najlepiej sprawdza i dziękuje , widzimy się na miejscu...
    jak kogoś uraziłem to sorki ... twardym trzeba być

    Komentarz


      #32
      Kuba -Ja to wiesz, do piekarnika na 3 zdrowaśki

      Komentarz


        #33
        mnie najbardziej

        Nie ma co pie..olić, termin jest, miejsce jest, jak się komuś nie podoba dziękuję, każdy ma swoje priorytety.

        Paweł, dzwoń i zapisuj termin.
        Temat na forum już jest. Jeśli oczywiście chcesz się podjąć organizacji.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #34
          Ja tym razem odpuszczę organizowania... za dużo na głowę w tym roku mi wlazło problemów. Śmiało kto chętny na organizację wiosennego?? Data jest... Junak wrzuć na żółty pasek info z datą... Tylko trzeba ogarnąć miejscówkę...gdzie to będzie??... nie ważne... dostosujemy się.

          Komentarz


            #35
            Tomek, dawaj, jak w tamtym roku, Gaj i h,,j.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #36
              A już się cieszyłem na rajd po Warszawie i nocleg na narodowym
              Ale co zrobić jak chłopaki z blokowisk na wieś ciągną, do tych łąk zielonych, lasów pachnących, jezior błękitnych, do pysznej ryby ze Skarlanki
              co ja poradzę no nic Dobra jak wszyscy się zgadzają to ogarnę temat

              Komentarz


                #37
                Co jak co ale ta ryba za mną chodzi za każdym razem jak pomyślę o zlocie.
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  #38
                  ja ne TEJ rybie juz bylem ze 3 razy z familia i jeszcze raz ze znajomymi, wiec ja dla samej ryby moge jechac ;-)
                  Pzdr!
                  prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                  Komentarz


                    #39
                    Tomek 14 16 maj klep miejsce nie piezdzisz traktorem pp stolicy hehe dowiedz sie czy bedzie czynne stołówka itd..

                    Komentarz


                      #40
                      no to kiedy w końcu ? 14-16 czy 21-23 ?

                      Komentarz


                        #41
                        14 16

                        Komentarz


                          #42
                          21-23 maja !!!

                          Komentarz


                            #43
                            Oczywiście 21-23 maja, no i ryba w Skarlance
                            "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                            Komentarz


                              #44
                              Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
                              21-23 maja !!!
                              Dokładnie, tak było na początku ustalane.
                              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                              sigpic

                              Komentarz


                                #45
                                Moze zacznijmy od tego czy bedzie otwarty ośrodek pyzniej ustalimy datę ja jestem za poczatkiem miesiąca maj lub koniec kawietnia. Zaraz cos tym tłuką odjebie i pozamykaja wszystko na amen.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X