Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot 2021 "NA WZGÓRZU" Gaj-Grzmięca 21-23.05.2021

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez Partician Zobacz posta
    Witam. Czy ktos z szanownego grona w piatek bedzie przyjeżdżał w okolicy Złotowa?
    od twojej strony to tylko kojarzę że Maciek Borowy może śmigać .... on zza Wałcza leci, ale może być trudno się z nim umówić bo bardzo rzadko tu zagląda...
    ja lece z Bydgoszczy i jestem umówiony z Tomaszem podrodze w Chełmży

    Komentarz


      a gdzie ten Złotów jest.... a już wiem koło Piły. Moim tempem będę w Pile około 11,30- 12 tak więc na wzgórzu 16-17.jak komuś takie tępo odpowiada może mnie dogonić i przegonić między Piłą a Bydgoszczą.

      Komentarz


        Zostały 2 dni do naszego spotkania na miejscu chciałbym żeby wszystko poszło sprawnie, każdy po przybyciu pierwsze co robi to melduje się u mnie , rozliczamy się za wyżywienie i nocleg , podajecie swój nik z forum a ja już was poprowadzę za rączkę, fajnie by było jak byście mieli przygotowaną sumę , żeby nie tracić czasu z szukaniem drobnych, nie ma możliwości płacenia kartą , kanapowcy pamiętajcie rozliczyć się z kolegami
        Wieczorem mamy wiatę z grilem do dyspozycji , pamiętajcie o prowiancie na ruszt
        Jeśli jeszcze ktoś zdecyduje się przyjechać, nie pisać już wiadomości tylko dzwonić do mnie - 517858155

        - - - Zaktualizowano - - -

        W sobotę śniadanie o 8
        obiad możemy mieć od godziny 14 do 17 musimy ustalić na którą dokładnie do piątku
        Kajaki są do dyspozycji gości, trzeba tylko wcześniej zgłosić chęć skorzystania

        - - - Zaktualizowano - - -

        W piątek po wieczornej integracji nie sprzątamy, ale w sobotę rano trzeba posprzątać , jeśli komuś zaszkodzi kiełbaska i puści pawia - nie mam pretensji każdemu może się przydarzyć - ale sprząta to osobiście

        Przypominam!!!!!!!!
        Ostatnio edytowany przez Tomek2071; 4777.

        Komentarz


          Cześć ekipa, planujemy z Mariolą do was przyjechać w sobotę wczesnym popołudniem. Będziemy naszym kamperem 4x4 bo póki co nie ma innej opcji. Fajnie będzie was znów zobaczyć.

          Komentarz


            ....Johny Beeeee - tyle lat.... a już myślałem że wcześniej Cie znajde jako skamieline w bursztynie nad morzem w Sopocie niż w Gaii Grzmiącej na zlocie.... ale sie zrymowałoooooooo

            Komentarz


              Zlot oldbojów

              Komentarz


                Siedlar garnek weź

                Komentarz


                  Do garnka coÅ› wezme... Garnek siÄ™ znajdzie

                  Komentarz


                    Integracyjna Biala czy kolorowa?

                    - - - Zaktualizowano - - -

                    Integracyjna biala czy kolorowa?

                    Komentarz


                      Może być
                      "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez Partician Zobacz posta
                        Integracyjna Biala czy kolorowa?

                        - - - Zaktualizowano - - -

                        Integracyjna biala czy kolorowa?
                        Dla motocyklistów nie jest ważny kolor benzyny, ważna jest liczba oktanowa
                        Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                        Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                        Komentarz


                          IMG-20210520-WA0023.jpg ty

                          Komentarz



                            My już pijemy [emoji16]


                            Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                            Komentarz


                              Witam. Z powodów czysto prywatnych nie będę jednak mógł uczestniczyć na zlocie (Na Wzgórzu). Odstapie swoje miejsce komuś jeżeli ktoś by chciał. Pozdrawiam Wszystkich udanej integracji

                              Komentarz


                                Zlot 2021 "NA WZGÓRZU" Gaj-Grzmięca 21-23.05.2021

                                A za wyżywienie kto zapłaci ??


                                Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
                                Ostatnio edytowany przez Tomek2071; 4777.

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X