Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot 2021 "NA WZGÓRZU" Gaj-Grzmięca 21-23.05.2021

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Udanej imprezy!

    Komentarz


      Zamieszczone przez Lis Zobacz posta
      Udanej imprezy!
      Do jesiennego zlotu masz mieć poskładaną Teresę i się zjawić. Bo jak nie to my się zjawimy
      Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
      Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

      Komentarz


        Hej. startuje o 12stej, powinienem być ok.18stej - szybciej się nie da bo punkty blokują.

        Komentarz


          Janas jutro pewnie będzie 3AAB3856-5AB2-4F3D-9E4E-F420D054BD27.jpg
          Pzdr!
          prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

          Komentarz


            Zamieszczone przez Norton Zobacz posta
            Hej. startuje o 12stej, powinienem być ok.18stej - szybciej się nie da bo punkty blokują.
            Ja będę podobnie, szacuję na 18-19
            secretgarage.pl

            Komentarz


              Zamieszczone przez piotr13 Zobacz posta
              Do jesiennego zlotu masz mieć poskładaną Teresę i się zjawić. Bo jak nie to my się zjawimy

              Komentarz


                My juz w domu dziekujmy za zlocik i organizację dobrze byla was wszystkich widzieć. Pozdro

                Komentarz


                  Dotarłem bezpiecznie . Co mogę napisać...liczyłem na konstruktywne , merytoryczne spotkanie, wręcz bym powiedział że liczyłem na jakieś przeżycie duchowe.... a tu Murwa Kać znowu jedna wielka libacja alkoholowa....BYŁO ZAJEBIŚCIE!!!!! Super się spotkać ze stałą ekipą i poznać też resztę. Dzięki Kierownikowi za chęć w ponownej organizacji. Teraz do września ... Jakaś centralna lub MRU

                  Komentarz


                    Było zacnie,
                    widać mało nowych ale ważne że stara ekipa się trzyma
                    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                    sigpic

                    Komentarz


                      Ja też już w domciu,dzięki Tomek za zorganizowanie spotkania.Dobrze było znowu Was spotkać i poznać nowe twarze, było zajebiście i do następnego.

                      Komentarz


                        Ja też już od 13 w domu, cały i suchy. Dzięki wielkie za spotkanie, miło było spotkać wszystkich osobiście chociaż nie z każdym pogadałem i jeszcze pewnie trochę mi zajmie połączenie twarzy z imieniem (bądź ksywą z forum). Było zacnie i żałuje, że dopiero teraz wybrałem się na zlot
                        secretgarage.pl

                        Komentarz


                          Dzieki wszystkim za suoer atmosfere
                          350km na trójce kilka przejebanych czerwonych zeby się nie zatrzymywać ale dotarlem

                          Komentarz


                            Dzięki za spotkanie i cierpliwość. Też dojechałem niespiesznie po drodze zwiedzając zabytki. Do następnego.

                            Komentarz


                              Czekamy na jakąś foto relację.

                              Komentarz


                                Jak zawsze sympatycznie i wesoło. Dzięki Tomek za chęci.
                                Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                                Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X