Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opony TKC80 + dętka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Opony TKC80 + dętka

    Hej,

    Mam pytanie odnośnie opon TKC80 w Xtz750, mianowicie dowiedziałem się, ze opona 140/80 R17 czyli rozmiarowo do Tenery jest produkowana wyłącznie w wersji TL, czyli bezdętkowej. Jak to wygląda w praktyce, działa to z dętką? Nie ma problemu z tarciem wewnątrz opony z dętką? Sprawdził ktoś taki duet? Pzdr.

    #2
    mialem tak w 990tce (oczywiscie z 18tka) i nie bylo zadnego problemu. To w druga strone nie robi.
    Pzdr!
    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

    Komentarz


      #3
      Gadałem, z gościem od Oponeo, który odradza mi takiego zestawienia. Pytanie czy z doświadczenia czy z palca argument.

      Komentarz


        #4
        Ja bym odradzał przede wszystkim zestawianie TKC80 z XTZ750
        Oczywiście zaraz rozpęta się burza w szklance wody i dowodzenie ich zajebistości ale ja jeżdżę na TKC i mogę powiedzieć że rzeczywiście zajebiście wyglądają na motocyklu enduro.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez frendzel33 Zobacz posta
          Gadałem, z gościem od Oponeo, który odradza mi takiego zestawienia. Pytanie czy z doświadczenia czy z palca argument.
          ale podal jakikolwiek, czy "nie, bo nie"?
          Zamieszczone przez guliwer Zobacz posta
          Ja bym odradzał przede wszystkim zestawianie TKC80 z XTZ750
          Oczywiście zaraz rozpęta się burza w szklance wody i dowodzenie ich zajebistości ale ja jeżdżę na TKC i mogę powiedzieć że rzeczywiście zajebiście wyglądają na motocyklu enduro.
          a rozwiniesz?
          Pzdr!
          prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

          Komentarz


            #6
            TKC80 są zajebiste bo zajebiście rasowo wyglądają na każdym motocyklu enduro. Więcej zalet nie pamiętam .Zakupu serdecznie żałuje a wszystkich zachwyconych tymi oponami proszę o wybaczenie .☺

            Komentarz


              #7
              Co polecasz?

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez qpcio Zobacz posta
                ale podal jakikolwiek, czy "nie, bo nie"?

                a rozwiniesz?
                Nie napisał, ale pewnie chodziło mu o to, że niezgodne ze sztuką ładować dętkę do opony bezdętkowej.

                Komentarz


                  #9
                  Mam dętkę w TL Battle Wing i serwis montował bez zastrzeżeń.
                  Natomiast w drugą stronę to wiadomo, że niezgodnie ze sztuką.

                  Komentarz


                    #10
                    Dzięki, taka informacja mi wystarcza

                    Komentarz


                      #11
                      Miłem TKC80 z dętką, co prawda ja jeździłem na niej krótko, ale nie widziałem problemów. Teraz mam PIRELLI SCORPION RALLY STR 140/80 R17 też z dętką (a niby TL) i też nie zauważyłem żadnych problemów. Więcej grzechów nie pamiętam.
                      secretgarage.pl

                      Komentarz


                        #12
                        Jeździł ktoś na oponach 130/80/17 zamiast dedykowanego rozmiaru 140/80/17? Węższa opona jest o wiele tańsza z tego co porównywałem.

                        Komentarz


                          #13
                          Założyłem taką na tzw. koła terenowe, ale nie jeździłem jeszcze.
                          Jak chcesz się przejechać, mogę pożyczyć koło... ;-)

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez Lis Zobacz posta
                            Założyłem taką na tzw. koła terenowe, ale nie jeździłem jeszcze.
                            Jak chcesz się przejechać, mogę pożyczyć koło... ;-)
                            Jak skończe grzebać przy moto i dalej bym rozkminiał to się odezwę

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X