Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kamera na kask lub na motocykl

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #61
    U mnie GoPro odpada ze względu na baterie
    Drifta możesz mocować z boku kasku, na czuku, gdzie chcesz bo ma obracany obiektyw jedynie na klatce piersiowej nie da rady ze względu na konstrukcje ale są szelki na ramiona, mocowania pasują od gopro

    Komentarz


      #62
      Pytanie do użytkowników Gopro gdyż taką zanabyłem i tu rodzi się pytanko gdzie najwygodniej zamontować takową kamerkę jak się jedzie motocyklem żeby nagrywała z sensem

      Komentarz


        #63
        Zależy od kasku. Jak cross/dual z daszkiem, to chyba najlepiej góra/lewo - tak doradził kumpel, od którego pożyczałem kamerę i szybko się sprawdziło. Kawałek daszka i tak się nagra, ale obsługa kamery lewą ręką bezproblemowa - nie dotyczy tych, co mają na stałe załączony pilot, ale wifi żre baterię, z której gopro i tak nie słynie. Prawą ręką obsłużyć się nie da, bo gaz trzeba by puścić. A tak oba przyciski były dostępne w czasie jazdy, a w lusterku widziałem czy czerwona dioda miga i czy w ogóle jest na czuwaniu.
        Ostatnio edytowany przez ArturS; 427.

        Komentarz


          #64
          Zamieszczone przez mOtOrynka Zobacz posta
          "My od niedawan używamy drift ghost S i jeśteśmy z niej bardzo zadowoloeni, bateria trzyma naprawde dluuugo - ok 3 h. Obracany obiektyw, pilot dzieki ktoremu widac czy sie nagrywa czy nie, wysweitlacz, BARDZO POLECAMY
          PS. bardzo prosty sposob montazu do kasku lub motocykla no i pasujÄ… syzstkie uchwyty GO Pro i nie tylko."
          cytujÄ™ Jaca dyktujÄ…cego mi zza ramienia

          Drift Ghost S wydaje sie byc ciekawym rozwiazaniem.. szkoda ze nie można takiej cam gdzies wypożyczyc..z checia zobaczylbym jak to pracuje, jakie nagrywa filmy, i jaka potem jest jakosc na TV?hmmm....ale mam klina...Bardzo mnie nakrecil Wasz post i mam niesamowitego klina..

          Komentarz


            #65
            I zakupiona Drift Ghost S ..czekam na przesyłkę..podzielę sie wkrótce, jak przesyłka dojdzie..)))pozdrooo

            Komentarz


              #66
              Witam ponownie.. Tak jak wcześniej pisałem chce podzielić się z wami opinią dotyczącą Drift Ghost HD S ...jednym słowiem rewelacja..super filmy..fajna jakość, dlugi czas pracy na bateri..jednym słowem zabawa jest niesamowita! wkróce moze wrzuce jakies filmiki..ale traca one bardzo na jakosci przy konwertowaniu do jakosci youtubowej...ale sprobuejmy..)pozdro...

              Komentarz


                #67
                Jeżeli ktoś szuka najnowszego HERO 3+ to Redcoon właśnie przedstawił najlepszą ofertę w Polsce w obecnej chwili. Nie licząc sprzedawców którzy wysyłają ów kamerki z USA lub innego tajemniczego miejsca. Do Redcoon można w każdym momencie zadzwonić, każdy krok realizacji zamówienia jest potwierdzony meilem. http://allegro.pl/kamera-gopro-hero3...111388919.html
                Oczywiście nie pisał bym, gdybym sam osobiście tego nie sprawdził
                Obraz 142-1.jpgObraz 148.jpg

                Komentarz


                  #68
                  Zamieszczone przez Pepe Zobacz posta
                  Pytanie do użytkowników Gopro gdyż taką zanabyłem i tu rodzi się pytanko gdzie najwygodniej zamontować takową kamerkę jak się jedzie motocyklem żeby nagrywała z sensem
                  NA moim kasku zamontowałem ją w następujący sposób.
                  KASK3.jpgKASK1.jpgKASK2.jpg

                  Komentarz


                    #69
                    Mój pierwszy materiał


                    - - - Zaktualizowano - - -

                    Kamera na czubku kasku nie przeszkadza w eksploatacji, absolutnie. Penie dlatego że prędkości nie są oszałamiające. Do jazdy turystycznej super.

                    Jeżeli chodzi o jakość nagrania, to w ogromnej mierze obniża ją YT !!!

                    Komentarz


                      #70
                      Witam,

                      Czy któryś z forumowiczów używa kamerki SJ4000? Podobno to hicior tego roku. Zastanawiam się nad ściągnięciem jej od Chinoli za niecałe 60$.

                      Komentarz


                        #71
                        Cytat Napisał Pepe Zobacz post
                        Pytanie do użytkowników Gopro gdyż taką zanabyłem i tu rodzi się pytanko gdzie najwygodniej zamontować takową kamerkę jak się jedzie motocyklem żeby nagrywała z sensem
                        ja mojÄ… mam z boku
                        lepszy dostęp do przycisków i kask nie zasłania wiele

                        Komentarz


                          #72
                          Ja dałem lepę po lewej u góry, czyli tak, żeby móc swobodnie dosięgnąć do przycisków bez puszczania gazu. Sprawdza się dobrze

                          Na filmie ujęcia z czarnego kasku http://vimeo.com/88585493 - trochę daszek zasłania, ale najważniejsze widać dobrze.

                          Komentarz


                            #73
                            Czy któryś używa kamerki SJCAM SJ4000 WiFi ?
                            Oglądałem recenzje i filmiki na YT i za tą kasę wydaje się ok

                            Komentarz


                              #74
                              Zamieszczone przez mx-wulkan Zobacz posta
                              Czy któryś używa kamerki SJCAM SJ4000 WiFi ?
                              Oglądałem recenzje i filmiki na YT i za tą kasę wydaje się ok
                              ja uzywam tej bez wifi i do moich zapotrzebowan jest wiecej niz dobrze. tylko bateria - bez wifi nie ma szalu, wiec jestem ciekaw jaki wplyw na nia ma ta dodana bezprzewodowosc.

                              Tu jest material zywcem z kamerki, ale "dokompresowany" przez YT, w kazdym razie bez ingerencji w kolory, czy cokolwiek innego lacznie z dzwiekiem.


                              Na priv wysle Ci mniej publicznego linka do nagrania z jazdy, ktorym wolalbym sie nie dzielic calkiem otwarcie ;-)
                              Pzdr!
                              prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                              Komentarz


                                #75
                                Ja mam SJCAM-a SJ 4000 działa super obraz jak dla mnie też extra , tylko uwaga bo jest mega dużo podróbek tej kamery i wtedy parametry są duuuużo gorsze choć wygląda niemal identycznie.

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X